Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość Malinowa rusalka
Natia : a jak jest z Twoja buzia ? Nie moge powiedziec bo nie wiem w jakim jest stanie. Mysle ze nawet jesli jest w dobrym to i tak na wszelki wypadek przez dwa trzy dni wczesniej nakladac maseczki odzywcze typu swieze drozdze (w kostce) + miod , i generalnie maseczki z naturalnych najprostszych skladnikow. Ja czasem sobie klade z Perfecty Miod i migdaly - na moja skore bardzo fajnie dziala no ale ja juz moge bez stresu i strachu ze cos podrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Mysle ze najpierw na noc nakladac,jesli nie bedzie podraznialo to po kilku dniach na dzien tez.Krok po kroczku. Lepiej dmuchac na zimne ,a juz napewno jesli chodzi o wlasna buzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Nie nie, mi chodzilo o sama kondycje np czy nie jest bardzo zniszczona kremami masciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę spróbować
Dziewczyny, powiedzcie mi czy ja go też mogę używać. Ja nie mam trądziku takiego typowego, mam tylko taką jakby "kaszkę" pod skórą, takie podskórne grudki, przez co moja skóra nigdy nie była gładka. No a dodatkowo mam problemy z naczynkami (dlatego oczyszczanie cery u kosmetyczki odpada) i nie wiem teraz czy to pomoże na moje grudki a przy okazji nie zaszkodzi naczynkom? Dziękuję z góry za odpowiedź! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxyl złuszcza
wiec powinien byc ok. o ile nie pogorszy ci skory jak niektorym tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka22
Pysiaczekk - trudno jest mi odpowiedziec na twoje pytania bo nie wiem jaki dokladnie masz problem odcien skory i w jakim stopniu przetluszcza ci sie buzka ale napisze jak to jest u mnie - moze choc troche ci to pomoze ;) 1nie zauwazylam roznicy miedzy odcieniem mojej twarzy a szyja (ale zaznaczam ze ja jestem bledziuch :D) 2o dermedicu napisalam ze wzgledu na to ze wiele osob narzeka na przesuszenie skory - matowac napewno nie matuje ale bardzo szybko sie wchlania i nie pozostawia takiej tlustej warstewki na skorze- a naprawde dobrze nawilza nie wiem czy ci pomoglam - mam nadzieje ze nie zaszkodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
Dzieki solniczka;) No ja jestem troche opalona ale mimo wszystko nie pozostaje mi juz chyba nic innego jak sprobowac Acne dermu na zmiane z Brevoxylem. Bo sam Brevoxyl ladnie wyrownuje skore, zamyka pory, ale ciagle wyskakuja mi takie duze bolace gule. Kiedys uzywalam juz Acne dermu ale miejscowo i jak bylam biala jak trup, stad moje pytanie;) Bo o skutecznosci jestem przekonana sama ja sprawdzilam (do dzis w miejscu w ktorym go uzywalam nie mam zadnego pryszcza;) )... Pozostaje mi tylko wierzyc ze jakos tragicznie mnie nie wybieli;) Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, kusi mnie, żeby włączyć jeszcze acne-derm do kuracji z brevoxylem. tylko boje sie, ze mnie jakoś wysypie gulami :/ Bo przecież bede musiała nawilzac twarz, a acne-derm z innymi kosmetykami typu kremy toniki itp podobno powoduje wysyp bolących gul :(a to mi sie nie bardzo uśmiecha. Ja mam w domu do nawilżania krem z Rossmana i krem pichtowy. Jak sądzcie, gdybym używała na przemian na nco brevo i acne a na dzień któregoś z tych kremów to bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
dexterka - ja wlasnie tak zamierzam zrobic. Ale dopiero dzis wieczorem zaczynam wiec o efektach bede mogla powiedziec za jakis czas dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterka to samo zamierzam zrobic:) zaczne od poniedzialku, a może i dzisiaj, zalezy kiedy kupie acne derm. Pamietam ze w pierwszych dniach bylam zachwycona brevoxylem , teraz tez tylko chce go z czyms polaczyc, nie mam wrazliwej skory, a acne demr juz kiedys stosowalam, mysle ze bedzie dobrze:) jesli juz polacze to tak - jedna noc brevoxyl a druga acne derm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dexterki i ewelki
nie radzilabym mieszac kwasu z nadtlenkiem a--lbo jedno albo drugie a potem sie dziwic ze cos zaszkodzilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy jakis dermatolog polecał wam łaceznie brewoxylu z acne dermem?? zastanawiam sie czy nie połaczyc tego tak jak wy ale moze to polazcenie nie jest dobre w sensie dwa silne leki na buzie moze pogorszyc jej stan. dlatego pytam czy ktos to konsultowal z dermatologiem. bede wdzięczna za odpowiedz ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexterki
Podobno na Luskiewniku polecali takie połączenie, więc dlatego chce spróbować. Dziewczyny, które mają zamiar wprowadzić w zycie takie połączenie pięknie proszę o relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solniczka22
owszem zgadzam sie z osoba ktora nie radzi "mieszac" tych dwoch kremow bo mozna sobie porzadnie sparzyc skore ;) tylko ze nam nie chodzi o laczenie dwoch preparatow jednoczesnie ale o stosowanie ich na przemiennie! znalezione na luskiewniku : http://luskiewnik.strefa.pl/acne/akneterapia_wrzesien2005.html hmmm ja sama stosuje te kremy i na mnie dzialaja naprawde dobrze (i to nie jest zadna oplacona propaganda ;) ) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylka---
hi wszystkim!! to ja autorka topiku! boze jak soe rozrosl!nie zagladalam jakis czas a tu prosze! dziewczyny! na mnie caly czas super dziala,tzn skora sie zluszczyla i jest jakby ciensza,a kiedys byla taka gruba,tlusta i jakby male grudki,zaskorniki! (dodam ze lykam jeanine i nic ,cos na mnie nie dziala chyba) teraz jest juz duuuzo lepiej,ale w poniedz.wyskoczyly mi 2 pryszcze!!!:( wkurzylam sie! posmarowalam na noc grubiej ale cos nie pomaga!na poczatku bylo lepiej,czyzbym sie uodparniala i na wieksze gule juz nie dziala? zdam jutro relacje ,wlasnie sie teraz posmarowalam,i zobaczymy:) a jak u was? nie wierze ze topik ma ponad 400 postow! super co? chyba pomaga wam(sorry nie czytalam wszytskich wpisow,za duzo ich ,):) ) mam nadzieje ze komus pomoglam i wyleczyl sie chociaz troche z tradziku! dla mnie to b.dobry krem i kupie druga tubke!!:) bo juz 1 sie skonczyla:( papatki i piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi dupi dupdppdpd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusa
No co ja moge powiedziec ..jest coraz lepiej. Zwlaszcza ze teraz przestalam chodzic na solare i moja twarz po maseczkach z drożdzy i cytryny sie wybielila niezle:D A co za tym idzie wydac mi by bylo syfki strasznie, no ale nie widac bo ich niema prawie juz. Wczoraj jechalam po "dżamprezie" do mojego mena - bez kosmetykow oczywiscie tych co mi sie ostaly a bez ktorych zyc nie moge.Z jedna mala torebeczka w ktorej byl puder,kredka do oczu i blyszczyk. Kwikłam mu że ojaciebozeratuj nie mam przy sobie Brevoxa (szczoteczki do zebow kremu nawilzajacego etc etc ale przed Brevo kwiklam najglosniej) i chce do domu, i panika:D On : po co ci to??? Ja : zeby miec gladka buzie!!! On: no costy przeciez masz gladka.. Ja: ale musze muszeee On: nie bzdurz nic nie musisz!pokrecil glowa ,zrobil focha.. * i sruu pojechalismy do niego:D *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusa
..zanim powiedzial ze mam gladka to niezle wymacal moje policzki jedną wolną ręką:D czuje sie podbudowana, chyba mu ~cos~ zrobie na 'dzien faceta' :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kupilam acne derm i bede uzywac na przemian z brevoxylem. tez myslalam ze moge sobie zaszkodzic ale nie jedna osoba tak robila, na forum biochemia urody dziewczyny lacza rozne kwasy ze soba, trzeba przetrwac pierwsze dni pieczenia a poźniej bedzie coraz lepiej. Niewiele mi tego zostalo, brevoxyl ladnie dziala, wytepil co mial wytepic i tez mam wrazenie jak utorka topiku ze juz nie dziala tak samo. Ale i tak jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylka---
no nie...:( dziewczyny,wygladam dzis tragicznie:( czyzby sen prysnal? szkoda ze trwal tylko 2 tygodnie:( pisalam wczoraj ze mi sie gula robi prawda? posmarowalam na noc gruba brevoxylem z nadziej,ze dzis rano bedzie mniejsza albo zupelnie zniknie :( rano patrze w lusterko(pierwsze co robie po przebudzeniu) i co widze?? gula jest wiekdza i jakas ropa w niej! chcialo mi sie wyc !!!!!! co do diabla sie dzieje? juz nie dziala? na poczatki znikaly po jednej nocy a teraz co?? cera jest gladka,bo jak myje twarz to juz nie czuje tych zaskornikow i w swietle ich nie widac,wiec w tym wypadku pomogl w 100%!!! ale czemu mi gula wyskoczyla?? wiecie coczywiscie co zrobilam....WYCISNELAM!!!:(:(:( i wygladam okropnie,ale tam mi sie rece trzesly ze musialam :( ;) hmm,teraz bede tak chodzic 5 dni,ale niczym tego nie smaruje,troche korektora i koniec.podobno lepiej niczym nie smarowac,wtedy szybciej sie goi. i tak bede uzywac brevoxylu na noc,moze za duzo od niego wymagam? w koncu to pierwsza gula od 3 tyg.poza tym cera czysta wiec moze przesadzam?? kiedys wyskakiwaly mi takie gule co 2 dzien i zylam,wiec jesli raz na 3 tyg jedna wyskoczy to chyba nie tragedia. w koncu to tylko skora i moze zareagowalam tak,bo w ostatni weekend duzo fajek spalilam i duuuzo winka wypilam,moze dlatego tez taka reakcja? ok nie ma co marudzic,nie pierwszy i nie ostatni pryszcz. najwazniesze ze "stary" naskorek sie zluszczyl i mam glada buzie,bez tych "dziobow" uzywam brevoxy dopiero 3 tyg a powinno sie 3 mies.dla pelnego efektu:) najwazniejsze ze nie podraznia i nie uczula,nie piecze itd. a jak u was ? u tych co stusuja tak dlugo jak ja? piszcie laseczki:) buziaczki!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
za bardzo mi wysusza twarz i nie wiem jak ja nawilzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylka---
mi na samiutkim poczytku az tak nie pomogl,pierwsze 3 dni byly nieciekawe:( ale ogolnie po tyg mialam super buzka i gdyby nie tylko przekleta gula na poliku byloby tak caly czas:) no tak,to ja lepiej zostane dzis w domu,a i tak nauka czeka,wiec przezyje:) gorzej byloby ,gdybym miala cos zaplanowane:( a tak nie ma co zalowac :)papatki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy myslicie ze po jakims czasie Brevoxyl przestanie dzialac? Czy trzeba go juz stosowac do \"konca zycia\" , a jesli sie przestanie to problemy powroca? Ja dopiero jestem w polowie 1 tubki, ale martwie sie- czy Brevoxyl leczy, czy tylko niweluje problemy na jakis czas? Ktos ma jakies doswiadczenia? Jak to jest z Benzacne, czy on leczy na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie juz boje
chyba przesadzilam bo mnie pieką policzki strasznieSmaruje ogorem bo tylko to mam w domu..moze mioduNalożyć??Swędziii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla1985
Ja sie już boje -----> ooo to uważaj mnie po 2 tyg pewnego dnia zaczeła sedzic skórai tekko była zaczerwieniona, na drugi dzień zaś myślałam że padne, skóra była czerwona jak cholera i taka goraxca, a jak swędziało masakra. Myślaąm ze przejdzie ale jak zobaczyłam ze po 2 dniach te czerwone plamy nie znikaja poszłam do dermatologa. I przepisał mi dwie maści które zadziały na drugi dzienb jyuz było lepiej a na trzeci juz przszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze brevoxyl jest tylko dla osob z BARDZO tlusta skora. Absolutnie nie dla tych z wrazliwa. Skoro moja tlusta tez podraznial, to wyobrazam sobie co sie dzieje z wrazliwa, sucha czy normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się skusiłam... stosuje tylko na noc 1.baardzo cienka warstewka,rano żandej róznicy ani w kolorze ani w \'gładkości\' skóry nie widziałam 2.troszkę więcej kremu,dzisiaj obudziłam się z troszkę czerwieńszą buźką,ale zupełnie mi to nie przeszkadza,bo to wygląda zdrowo :) rano smaruje porządnie Baby dreamem :P ogólnie syfków takich dużych nie mam,ew.na czole takie podskórne ale skoro takie cudowny krem,to może je unicestwi :P aha,nic nie swędzi,nic nie piecze,nic się nie łuszczy :) narazie ani na plus ani na minus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie. Jestem tu nowa kupiłam tydzień temu ten krem po Waszych pochlebnych wypowiedziach na ten temat.I wiecie co ,naprawde dziła nie wiem jak długo ale mi pomaga i jestem zadowolona.Dodam,że mam po 30-stce i od baaaaaaaardzo dawna męczę się z problemami skórnymi ,może nie jst to jakiś wyjątkowo duży trądzik ale napewno uparty. Skóra się wygładziła zniknęły zmiany podskórna które miałam na czole ,natomiast zostało mi dość dużo przebarwień na brodzie ,i ztym też musze coś zrobić. Pozdrawiam i dzięki za założenie i prowadzenie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×