Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Posmarowałam nim przedwczoraj podbródek i rano obudziłam się z czerwonym wykwitem, strasznie swędzi ale dziś zauważyłam że zaskórniki jakby znkiknęły mam nadzieję że będzie coraz lepiej a cera przyzwyczai się i nie będzie reagowała zaczerwienieniem. Pozdrawiam i dzięki za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAŚKAA20LATEKKKKKKKKK
DZIERWCZYNY CZY TO MOZLIWE ZE BREVOXYL NIE PODRZNIA KAZDEJ SKORY ? BO MOWILYSCIE O ZACZERWIENIACH I SWEDZENIU WIELKIM ITD JA WSUMIE UZYLAM NARAZIE TYLKO 4 RAZY NA NOC SYFKI MI SCHODZĄ TYLKO NA SYFKACH TROSZKE SIE LUSZCZY A KREMU NIE UZYWAM TO CHYBA ZLE ALE NIEWIEM JAKI..BO NIERAZ PO KREMIE MNIE WYSYPYWAŁO;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja cera jest bardziej odpor
na na leki,a pomaga ci? mi bardzo pomogl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
Dobra, wierze Wam,ze krem-cud itp. Ale teraz powiedzcie, czy po odstawieniu go cera nie wraca do poprzedniego stanu? Bo ja kilka razy trafilam na krem-cud ale jak sie go odstawilo, to wszystko z powrotem i to nieczesto gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunka
*i to najczesciej gorzej mialo byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, mi sie wydaje, ze jak ktoś ma cere skłonąą do przetłuszczania, wągrów i zaskórników, to wskazane by było by stosował taki krem nawet po doprowadzeniu twarzy do normalnośći. Wystarczy profilaktyka, choćby tylko raz czy tam dwa w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosuję już tydzień
a może dopiero tydzień :D troszkę poprawiła mi się cera - przede wszystkim wygładziła zaczyna mi się trochę przesuszać i co jest plusem w ciągu dnia już tak strasznie się nie błyszczy nie łuszczy mi się (na szczęście :D) może dlatego, że bardzo nawilżam, kładę najpierw brevoxyl a po półtorej godzinie babydream, a rano jak wstanę tonik i znowu babydream (czasmi w ciągu dnia przecieram kilkakrotnie skórę tonikiem i smaruję kremem) i robię peeling (w ciągu tego tygodnia 2 razy i wystarczyło bo bałam się że podrażni skórę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.....
hejka :( ;luchajcie poradzcie mi....ja juz naprawde nie wyrabiam..chyba jestem slaba psychicznie....zawsze mialam ladne buzke...ale chyba zaczelam teraz dojrzewac mam cale czolo w kaszce i zaskornikach na brodzie tez wiele tego dziadostwa ...do tego wszystkiego pozostaja czerwone blizenki....rano jak wstaje i patrze w lustro to poprostu chce mi sie ryczec....nie mam ochoty juz chodzic do szkoly przez to ..domyslam sie ze sa ludzie ktorzy maja gorsze problemy i wiekszy tradzik odemnie...ale ja naprawde martwie sie patrzac na swoja twarzyczke..dzisiaj jak wrocialma ze szkoly to poprostu sie poryczalam...:(:(:(:(:( uzywam effeclar k juz jakies 3 tyg i nic a nic mi nie pomaga..:( a niby tez kwas...twarz w dzien strasznie mi sie swieci...czy ten brevoxyl mi pomoze??????????????? jesli tak to pojde do apteki jeszcze dzis ........ :( PROSZE ODPISZCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj
bo jest tutaj wiele pozytywnych opini tylko nie nastawiaj się od razu na cudowne rezultaty ja stosuję od tygodnia (wypowiedź wyżej) i jestem zadowolona a zwlekałam z kupnem 2 tygodnie leć do apteki - tylko 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.....
a jest badzo duzy wysyp po tym?? ehhh naprawde mi ciezko...aha i czy ktos uzywal moze EXCIPIAL?? bo na dzein uzwyalam fluidu matujacego po ktorym wychodzlio mi moim zdaniem wiecej zaskornikow....czy on jest dobry???? WSZYSTKIM Z GORY DZIEKUJE.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro zauważyłaś
że wyskakuje Ci więcej to po co dalej stosowałaś? brevoxyl wysysza syfki powoli i nie dopuszcza do powstawania nowych, a leżeli już coś wyjdzie to nie jest tak wielkich rozmiarow jak przed kuracją - z własnego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież ten Brevoxyl to jest to samo, co Benzacne. A właściwie Benzacne powinno być lepsze, bo ma większe stężenie substancji czynnej: *Brevoxyl zawiera 4% nadtlenek benzoilu jako substancję czynną. *Benzacne żel substancja czynna: Nadtlenek benzoilu 0,05 g lub 0,1 g czyli 5% lub 10% Jeśli nie pomogło mi Benzacne to czy jest sens kupować Brevoxyl czy to tylko kasa wyrzucona w błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.....
no teraz to wlasnie zauwazylam dlatego staram sie pouszkac cos dobregoo..tylko niechce wywalac kasy w bloto...bo moja kosmetyczka jest pelna kosmetykow ktore sie nie sprawdzily:(:(:(....I CO O NIM SADZICIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o czym
o brevoxylu? Dziewczyno masz tu az 19 stron na ten temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula ......
Nie .. o Excipialu...taki krem zakrywajacy nidoskonalosci ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym: Tak, ale tu jest 19 stron piania pochwalnego na temat Brevoxylu i plucia na Benzacne, a to jest przecież JEDNO I TO SAMO! I dlatego chciałam się dowiedzieć czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim! :) Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami na temat brevozylu kupilam go i zastosowalam.Zrobilam to dwa razy tylko na noc cienka warstwa na buzie, oczywscie nawilzalam rano buzke i niestety musze stwierdzic ze mi zaszkodzil bo na trzeci dzien mialam bardzo czerwona, swedzaca, zluszczajaca sie twarz!!!!!!Wygladalam strasznie, a jak mnie to swedzialo!!!!!!1Okropne!!!Poszlam do dermatologa i juz jest dobrze. Pani dermalotol powiedziala ze ten krem owszem jest dobry ale nie dla wrazliwych cer!!!! Tak wiec dziewczyny uwazajcie z jego stosowaniem, widac nie kazdemu moze sluzyc. Ja rezygnuje i przerzucam sie na cos delikatniejszego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj problem napisz do
bravo girl:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula ......
Witam ponownie:) jednak poszlam do apteki i kupilam brevoxyl :) zobaczymy czy zadziala..oczywiscie zdam relacje ;) jak narazie zauwazylam ze troszke oczka mnie szczypia ale mysle ze to normalne Pozdrawiam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znow ja___
witam dziewuszki, jakis czas temu pisałam tutaj,ale wtedy narzekałam na brevoxyl. strasznie mnie wysypało, ale moze to nie była jego wina? po miesiacu stosowania zaczyna byc lepiej, skora łądnie sie złuszcza i ogromne wulkany sa coraz to mniej widoczne:) To działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
Vanessa23 nie dla ciebie jest brevoxyl poniewaz zawiera nadtlenek benzylu. ten skladnik podraznia skore i jest uczulajacy. szukaj kosmetykow przeciwtradzikowych ale bez tego skladnika. tez mam na niego uczulenie. mi brevoxyl wypalilby twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole .....
Hejka..sluchajcie a po jakim okresie stosowania widac efekty :)? no i czy jak ja mam wiele zaskornikow na czole i brodzie to po stosowaniau tego kremiku jest mozliwosc ze bede miala idealna cere bez tych okropnych pryszczolkow ? :( bo ja np stosuje juz ok 4 tyg effeclar k i raczej nie pomaga mi ...opiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywsicie zawsze jest mozliwosc ze pomoze - ale nie ma gwarancji, pamietaj. jest tu tyle opini na temat brevoxylu - przeczytaj i zdecyduj. ja na jakis czas musialam odstawic bo mialam podrazniona skore, powyciskalam a na ranki to nie wolno uzywac. Ale dzisiaj znow zaczne uzywac. A effaclar K jest slaby, czesto za slaby jak dla tradzikowej, zanieczyszczonej skory, na mnie tez nie zadzial, no mzoe troche, ale spodziewalam sie wiekszych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywsicie zawsze jest mozliwosc ze pomoze - ale nie ma gwarancji, pamietaj. jest tu tyle opini na temat brevoxylu - przeczytaj i zdecyduj. ja na jakis czas musialam odstawic bo mialam podrazniona skore, powyciskalam a na ranki to nie wolno uzywac. Ale dzisiaj znow zaczne uzywac. A effaclar K jest slaby, czesto za slaby jak dla tradzikowej, zanieczyszczonej skory, na mnie tez nie zadzial, no mzoe troche, ale spodziewalam sie wiekszych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
witam, czytam opinie, ze brevoxyl to rewelacja a inne, ze podraznia skore. powiem wam, ze brevoxyl jest swietny pod warunkiem, ze nie jestescie uczulone na nadtlenek benzylu, ktory wystepuje w tym leku. najlepiej zrobic probe na niewielkiej powierzchni zanim zastosujecie go na cala twarz. UWAGA Nadtlenek benzylu jest zwiazkiem silnie uczulajacym, podobnie jak kwas salicylowy tez obecny w kosmetykach przeciwtradzikowych i aspirynie. dlatego na poczatku krem moze byc ok a z czasem moze nas uczulic. tak sie stalo w moim przypadku. mi tradzik wyleczyl duac, ktory rowniez zawiere nadtlenek benzylu. ale po kilkutygodniowym braniu tego leku, pewnego dnia poczulam pieczenie i zaczerwienienie a rano juz mialam mnostwo drobnych czerwonych krostek. teraz odstawilam duac (niestety zostalo mi jedno nietkniete opakowanie:() i powoli uczulenie schodzi. Pamietajcie jednak zeby uwazac na te substancje. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodko - kwasna
Hejka...czy ta masc pomaga na przebarwienia? mam wiele na czole i brodzie..takie czerwone plamki..+ troche zaskorniakow ... jak sadzicie????????????????????????? Pozdrawiam..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko zajęte
Ja po użyciu Benzacne myślałam, że się wścieknę...tak swędziało normalnie wypaliło mi twarz...Koszmar!!!...Dlatego boje się zastosować BREVOXYL...Czy ktoś tak miał???? czerwone swędzące,wręcz palące posarowane miejsca...tak jakby \"opuchnięta nierównościami\" twarz....nie mówiąc już o płatach łuszczącej się skóry... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystko zajete tak sie wlasnie dzieje jak jestes uczulona na nadtlenek benzoilu. nie dla ciebie benzacne i brevoxyl i duac. ja teraz traktuje skore kremem ze sterydem zeby wyleczyc uczulenie kontaktowe (kontakt z lekiem zawierajacym uczulajacy skladnik). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko zajęte
rewelacja dzięki za rade :) na pewno spróbuje...bede próbować do skutku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×