Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Do \"do anusia\" i innych forumowiczow madrych inaczej i majacych problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Nie majacych przy tym jaj, aby podpisac sie czarnym nickiem, kiedy komuś jadą. Napisałam wyraźnie - zgodnie z zaleceniem producenta omijałam okolice oczu, mimo to całkowicie spuchłam. Aż się nie chce wierzyć, żeby przedstawiciele firmy farmaceutycznej siedzieli na kafeterii, ale nie znajduję innego wytłumaczenia na taki atak agresji w odpowiedzi na nawet nie stwierdzenie, że Brevoxyl nie jest dobry, ile na to, że w pewnych przypadkach może szkodzić. Dla wiadomości niektórych osób, może jak przeczytają drugi raz, to zakodują - używałam Brevoxylu parę dni. Spuchłam trzeciego, czy czwartego dnia, rano, po wiezornym nałożeniu maści na twarz - omijając dość daleko okolice oczu. Nie wiem, czy maść wsiąkła w poduszkę czy piżamę i w ten sposób podrażniła skórę - nie jestem w stanie spać nieruchomo, więc to możliwe.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
ciasteczko - no coz niektorym nie wytlumaczysz... Nawet w dzisiejszych czasach sa tak swiatle umysly, ktore nie dopuszczaja mysli ze alergia moze wystapic po jakims czasie, ze to tez zalezy od tego jak duza powierzchnia skory jest posmarowana... A swoja droga to nie sadzilam, ze kiedykolwiek na kafeterii spotkam sie z takim prostactwem. Pamietam ja jeszcze z tych "dobrych" czasow. No ale mniejsza z tym - na wychowywanie to juz chyba za pozno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
Anusia - calkowicie sie z Toba zgadzam. Nie przejmuj sie i glowa do gory. Co z tego ze u niektorych z twarza w porzadku jezeli sloma z butow wylazi... Nie zycze nikomu zadnego paskudnego uczulenia, ale sadze ze te laski ktore wypisuja tu takie pierdoly i obrazaja kazdego komu brevoxyl nie pasuje same kiedys tak na cos zareaguja i dopiero przekonaja sie co to jest alergia. Rzeczywiscie jedyne co przychodzi do glowy jak sie zastanawiam nad tak chamskim zachowaniem to to ze psujesz im ich wspanialy topik o jeszcze wspanialszym brevoxylu - nie wpisujesz sie w konwencje :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
nie ma za co - prawdy trzeba bronic i tyle a chamstwo tepic w zarodku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He. Ja zresztą nawet napisałam, że na różne zaskórniki Brevoxyl jest dla mnie super i z żalem go odstawiam. Jeszcze nie wyrzuciłam tubki, zobaczymy.. Wiem, że na pewno nie użyję go na noc. Mój błąd był chyba taki, że nałożyłam trochę za grubą warstwę - wydawało mi się, że biorę go mało, ale wchłaniał się o wiele trudniej, niż zwykły krem do twarzy, za chwilę buzia na poduszkę - i uczulenie gotowe. Haha i komentarze \"mam nadzieję, że nie wystraszyłaś innych, będą się męczyć z trądzikiem\" - taaa, wcale to nie brzmi jakby pisał producent/sprzedawca Brevoxylu. :) Lepiej żeby dostali uczulenia i wylądowali w szpitalu jak ja, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paula
bylo milo ale co robic jak wpadna takie 2 co im nie pomoglo,czy zareagowaly n krem alergia! to one robia u smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przestańcie - jednym pomaga drugim nie i tyle. Kupujac coś nie masz gwarancji ze Cie wyleczy, zawsze trzeba to brac pod uwage. A jak kogos uczulilo to trudno, tutaj ludzie pisza o wadach i zaletach, po co od razu sie oburzac. ja ciagle jestem zadowolona, przebarwienia ladnie schodza, skora coraz gladsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
Do prostaczek przede mna - wyraznie napisalam, ze brevoxyl MI POMAGA, co nie usprawiedliwia atakow na osoby ktorym nie pomaga. I smiem przypuszczac ze jestem starsza od Ciebie dziewczynko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionnnnnnna
Ale robicie wiochę. Jesteście na bank podstawione i koniecznie wam zależy na podwyższniu sprzedaży BREVOXYLU. A on jest po prostu jednym z silniejszych leków na trądzik dostepnych bez recepty i dlatego się tak nim podniecacie, bez urazy. Ok. fajnie, że wielu z wam pomógł, choć ten cały topic jest dla mnie mocno podejrzany. Skoro tym oburzonym tak pomaga to niech się cieszą, a nie opieprzają inne laski. Z ich opinii wynika, że mają spaprane charaktery, więc raczej nie wierzę w ich bezinteresowność i chęć pomcy innych lasek.UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionnnnnnna
A w rzeczywistości robicie tej firmie antyreklamę, bo musi być słaba skoro się w taki sposób promuje i korzysta z usług tak niewychowanych osób. Ja osobiście nikomu BREVOXYLU nie polecę, a wręcz będę odradzać jego zakup. Moją akcję z nieuczciwą konkurencją(czytaj:niepolecanie BREVOXYLU) będę pzeprowadzać w realu i w necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
hmmm... no ja nie bede przeprowadzac antyreklamy bo naprawde mi pomogl... Ale to nie oznacza ze nie bede reagowac na tak oczywiste przejawy chamstwa i niezrozumienia problemu na forum, ktore jest przeciez forum wymiany opinii. Opinie jak powszechnie (czy aby na pewno?) wiadomo sa rozne i zwykla ludzka przyzwoitosc i kultura wymagaja szacunku dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeprowadzaj sobie
jak ktos chce to i tak kupi. przykro mi ze dla ciebie nadziei juz nie ma...to smutne,ale nie poddawaj sie! moze i tobie w koncu cos pomoze! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale nie mi
mi ta masc w ogole nie pomogła, ciagle tworza mi sie nowe wulkany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile uzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale nie mi
uzywam juz miesiac i nic! ;( nic mi chba juz nie pomoze-stasowałam wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez nic nie pomagalo
wpierw brevoxyl. roznica bylo juz po 2 dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka20latekkkkkk
chyba jutro kupie ten krem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja zaczełam kurację od dzisiaj!:P i mam pytanie do \"doświadczonych\":P w tych sprawach ponieważ mam dość suchą cerę w związku z tym czy mogę zaraz bo nałożeniu Brevoxylu posmarować twarz jakimś kremem natłuszczającym?? czy może po umyćiu twarzy nałożyć krem a poźniej brevoxyl?? czy to z kolei może osłabić jego działanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
Yeeeyy!!!! ...stosuje.. znikaja.. blizny.. znikaja grudki... no moze sie pojawiaja nowe w dziwnych miejscach (na nosie jednen syfek) ale te stare znikaja!!!!!! stosuje tylko na te wlasnie miejsca : policzki ,nie na cala buzie:) zadowolona. skora nie schodzi narazie..troche napieta jest. Ale jeszcze troche jeszcze troszeczke i bede mogla tylko puderek nakladac!!!!!!:D :D :D :D :D :D :D :D :D a nie korektorem plaskac.. ziuuu ziu ziuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa rusalka
L O L "na bank podstawione i koniecznie wam zależy na podwyższniu sprzedaży BREVOXYLU" < rotlf > roll roll :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Jasne!! A co myslalas !! Manipulujemy naiwnymi *b e z s z a r o k o m o r k o w y m i* nastolatkami bo.... ...jestesmy > > od szatana < < .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam brevoxylu !!!! szczególnie osobom z naczynkami i suchą skórą. Okropnie wysusza skórę :o smarowałam sie i teraz nie mogę doprowadzić buzi do ładu :o po tygodnowej kuracji nawilżającymi kremami skóra jest dalej wysuszona i napięta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAZANIA
Brevoxyl jest fatalny. Zachęcona entuzjastycznymi opiniami, kupiłam ten specyfik.Posmarowałam brodę na noc, często się budziłam, bo miałam wrażenie,że skóra eksploduje.Rano pryszcze były większe i bardziej zaognIone. Potem przyszło łuszczenie naskóra, a w końcu stan zapalny.Lekarz satwierdził, że to lipa podobna do benzacne, tylko droższa.Gdyby to było takie idealne już dawno by mi to przepisał, bo leczę się od kilku lat. NIE KUPUJCIE.MOŻECIE SOBIE ZASZKODZIĆ.Ale firma farmaceutyczna na pewno zarobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla1985
Kurcze pomózcie nie wiem co sie dzieje. 2 tyg go używałąm i było ok. a teraz masakra posmarowałam nim plecy i na drugi dzień mnie strasznnie swedziały, tak ze w nocy spac nie mogłam, dzis jest jeszcze gorzej. Nke wiem czemu, jedyna przyczyna to może to ze przedtem myłam sie mydłem zwykłym i nakładama brevoxyl a wtedy umyłam je żelem z garniera antybakteryjnym. Już nie wytrzymuje tego swedzenia, chyba musze isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia777
jesli skore masz zaogniona zaczerwieniona i sie luszczy tzn ze jestes uczulona i nie mozesz tego stosowac , ja smaruje od tygodnia brevoxylem cale plecy i ramiona bardzo ladnie mi wysusza syfy ,i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla1985
Ni łuszczy sie tylko strasznie swedzi i jest czerwona ale 2 tyg go stosowałąm i nic sie nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
ulla - a moze odstaw na troche, niech skora sie podleczy troszke. I jak juz znowu bedzie normalna, to sprobuj znowu zastosowac brevoxyl. Jezeli wtedy wystapi jakas reakcja uczuleniowa to chyba trzeba bedzie sie z nim pozegnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×