Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość brevoxylka---
mi tak pomogl ze spontanicznie zalozylam topik. zrobcie jak chcecie,wyprobujcie moze wam pomoze. ale nikt was nie zmusza .powodzenia,pa:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala WAWA
hi laski!!! ja kupilam ten kremik,minal tydzien jak stosuje a moje zaskorniki zniknely!!! mialam "kaszke"na polikach i czole ale juz nie!:);) czyli on dziala! ps.stosowalam beznacne 5 i 10 proc. ale tez mi nie pomoglo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francuzki lubia głaskanie
A mi wyskoczyly dwa ropne po okresieee:( buu!! I sie nie przejmuje hehe bo i tak mam takie ladne policze;DDDDD takie ladne ze sie chce wskoczyc w ciemno z rozowa parasolka w fioletowe chrony i butach na megakoturnie na pierwsze lepsze przejscie dla pieszych bez swiatel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
kupic brevoxyl czy benzapur...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez brevoxyl i benzapur
to nie to samo ludzie! juz ktos porownywal brevox z beznacne,teraz jakis kolejny osobnik wymyslil kolejny lek., benzapur ma tez 10 proc.i nie mozna go na noc zostawic! tylko zmyc po ok pol godz.ma tez inne subst.pomocn. wiec jak mamy ci doradzic?? kto ma wiedziec co na twoj tradzik zadziala??? twoje pryszcze twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francuzki lubia..
MAM PYTANIE!!!!!! : Brevoxyl starczy mi na 3 miesiace jesli uzywam go na noc i na dzien tylko na policzki ?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia .....
Myślę że spokojnie tak... ja go stosuje od tygodnia i jest super!! Przygotuj się ze na poczatku bedzie troche skora swedziec, ...ale i tak jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonana
ja też potwierdzam, że BREVOXYL jest doskonały. Pierwszej młodości już nie jestem, trądzik młodzieńczy powinien jużbyć dawno za mną. A tu w wieku 28 lat pojawiło mi się mnóstwo grudek, zwłaszcza na czole i na brodzie, sporo małych ale widocznych pryszczy na czole, sporadyczne na nosie. Nic mi nie pomagało!!! A przecież praca, ludzie, w ogóle spojrzenie w lutro... :( to było straszne. używałam wielu specyfików, od antybiotyków i mazideł robionych na receptę, przez jakieś piekielnie drogie kremy niby wyrównująge gospodarkę skóry, przez toniki Benzacne i Acne Derm. I NIC!!! przeczytałam na forum o BREVOXYLU, poleciałam go kupić w niedzielę 2 tygodnie temu, w środę, po zalednie 3 dniach po pryszczach nie było sladu, grudki teżznikły. dzisiaj mam cerę jak gwiazda filmowa :) Tylko pamiętać trzeba o dobrym nawilżaniu. Stosuję Brevoxyl na wieczór, teraz robię tak, że smarujętwarz kremem nawilżającym, a na to dopiero wcieram Brevoxyl. Skóra nie jest tak przesuszona. Rano - krem nawilżający. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francuzki lubia..
Monia: ja juz jestem po ponad tygodniu smarowania i moment swedzenia (a byl dosyc pozno u mnie po 6 dniach chyba) mam za soba:D Dziekuje za odp!! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylka---
hi brevoxylowiczki!!!!!:):) ja sie dzis zaopatrzylam w nowa tubke bo pierwsza szybko poszla jakos:( a bez brevoxa juz sobie nie wyobrazam wieczornej toaletki:)wcieram ale juz troche mniejsze ilosci,bo niekiedy smarowalam za grubo. hmm ale zauwazylam ze jak grubiej posmaruje to rano cera wyglada jeszcze piekniej:) do tych co maja podraznienia-nie rezygnujcie z tego powodu z brevoxylu,to normalnie na poczatku.chyba ze zaczeriwienienie jest tak mocne,ze nie musicie sie maskowac zeby wyjsc na dwor:( mi tez podrazanialo,ale rano nigdy nie bylo juz sladu:) na szczescie mi sie juz "stara skora" zluszczyla ,wiec juz nic nie piecze ,nie luszczy sie i nie swedzi:) piszcie jak u was! ps. osoba powyzej ma racje,jesli za bardzo wam wysusza,to wpierw kremik a na to brevoxyl(mimo iz na ulotce stoi ze tylko na twarz umyta woda i mydlem) najlepiej babydream,on jest super na nasze buzki!!!:) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej
najpierw brevoxyl a potem krem nawilzający???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonana
nie wiem czy lepiej, moja skóra po umyciu żelem Garnier jest piekielnie nawilżenia spragniona, więc jej to od razu daję. Brevoxyl, nawet potraktowany później nawilżającym kremem, nie daje mi takiego komfortu. A skoro w sprawdzonej przeze mnie kolejości też działa doskonale, to nie widzę potrzeby tego zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Przekonanej
jakiego kremu nawilżającego używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonana
Mam dwa na podorędziu: LIRENE nawilżający do cery naczynkowej VICHY Thermal Fix 1 - ale jeśli chodzi o jego nalizanie... nie jest rewelacyjny, a za taką cenę powinien być. razem z Brevoxylem stosuję Lirene. Vichy na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki za odpowiedź
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonana
Dzisiaj w aptece, konsultantka poleciła mi kremy półtłuste, tak żeby i nawilżyć i odbudować barierę hydrolipidową skóry. Dostałam próbki kremów DERMIKA: - LIPIDEA - multiregenerujący krem nawilżający do cery suchej i bardzo suchej - VARIETE - krem nawilżający z filtrem UV i koktajlem owocowym i witaminami do każdego typu cery - NOBLESSE - krem intensywnie regenerujący na noc, przeciwzmarszczkowa stymulacja i bionawilżanie (bo jak już wspomniałam pierwszej młodości nie jestem) no to wypróbuję i napiszę, który dobry. ale najlepszy to i tak jest BREVOXYL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny stosuje brevoxyl od ponad m-ca - fakt syfy zeszły elegancko - tak samo zakórniki natomiast całe dranstwo przeniosło sie na szyje i dekolt - kur..... - smaruje 3 dzien szyje ale cholernie piecze - dzis w pracy szef jak mnie zobaczył to sie wystraszył i zapytał sie czy przypadkiem nic mi nie jest - czy nikt mnie nie dusił hehehehehe powiedzcie czy mam przerwac smarowanie szyi - ja wole dalej smarowac - ale wiecie - to inna skóra czy ktos mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonana
nie jestem żadnym autorytetem w tej dziedzinie, ale na własnej skórze wypróbowałam, że mniej to podrażnia, a tak samo działa, jak posmaruje się kremem zanim nałożę Brevoxyl. nic CI nie szkodzi... spróbuj. posmaruj szyję nawilżającym kremem i dopiero zastosuj nasz cudowny środek. może mniej będzie piekło, a działanie pozostanie tak jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Minka*
do Przekonanej!!! napisz koniecznie jak działają na Ciebie te kremy o których pisałaś, że dostałaś próbki. A że ja również nie jestem pierwszej młodości :D bo mam sobie 29 latek to najbardziej ciekawa jestem tego ostatniego NOBLESSE - kremu intensywnie regenerującego na noc, przeciwzmarszczkowa stymulacja i bionawilżanie. Co do brevoxylu to wczoraj kupiłam i zastosowałam pierwszy raz, buźkę mam leciutko czerwoną, wczoraj sporadycznie swędziało ale po jednym użyciu i tak jestem w szoku bo rano mam tak jakby gładszą skórę :D Teraz będę czekać na dalsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erafka
a jaki ma sklad ten brevoxyl? nie sa to jakies trujące chemią aszą skore skladniki? i czy ktos odstawil brevoxyl i skora byla nadal "ładna" czy trzeba to stosowac do konca zycia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez mam
na szyi, smaruję najpierw kremem a potem brevoxylem ale mam wrazenie ze przez ten krem brevoxyl jakos mniej działa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka posmarowałam kremem szyje a potem brevoxylem - wygladam jak indor hehehehehe wiecie co? syfki juz powstałe coraz wolniej sie wchłaniają? czy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACNE-DERM a BREWOXYL.
czy acne derm działa raczej na zaskórniki czy na te czerwone bolące gule? uzywam brewoxylu ale chce jeszcze na zmiane uzywać acne dermu bo robia mi sie te czerwone gule nie wiem co robic. prosez o odpowiedzi tych ktorzy używaja i tego i tego albo mieli kiedys doczynienie z acne dermem. nie wiem jak zwalczyc te czerwone paskudne gule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tam wszystko elegancko pozn
ikalo i jest ok! stosuje tylko na noc na czysta umyta mydlem cere a na dzien krem nawilz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam D Powiedzcie
czy to jest normalne: używam brevoxylu dopiero drugi dzień (smaruję na noc na oczyszczoną buzię a po około półtorej godzinie smaruję babydream, żeby nawilżyć) i STRASZNIE ŚWIECI mi sie twarz a szczególnie czoło. Nie mogę jej zmatowić przez cały dzień! Dodam, że mam tłustą cerę a wydaje mi się, że brevoxyl jeszcze dodatkowo się do tego przyczynia. Ale nie odpuszczam będę stosowała nadal, ponieważ poza skutkiem ubocznym, że wyglądam jak latarnia to wygładziła mi się cera. No i muszę zobaczyć co będzie dalej. Co do babydream to stosowałam przed brevoxylem i to nie on mi tak natłuszcza buźkę, bo po brevoxylu robią mi się "kropki tłuszczu" szczególnie na czole. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×