Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość Jowitkaa1
Moj tradzik probowalam leczyc chyba wszystkim, lacznie z autoczepionkami itp. NIC nie dalo!! w koncu natklelam sie w Krakowie na pania dermatolog ktora blizej przygladnela sie mojemu problemowi (dodam ze to prywatna lekarka, za pierwsza wizyte zaplacilam 70zl ale nie zaluje) !! Przepisalam mi miedzy innymi brevoxyl na noc. Rano mam przemisana emulsje matującą PURRITIN firmy iwostin (23 zl) i nie mam w ogole przesuszonej skory!! caly czas jest wspaniale nawilzona!! brevoxyl stosuje d kilku dni a efekty sa takie jak po niczym innym!! wieczorem przez nalozeniem brevoxylu buzie myje emulsja CETAPHIL i rano tez.. bez uzycia wody.Potem nakladam emulsje iwostin i jestem zadowolona z efektow! nie dosc ze moj tradzik jest coraz slabszy to moja skora jest wspaniale nawilzona, nic mi sie nie luszczy i nie jest suche;) polecam ten zestaw, wszystko bez recepty :) ewentualne pytania prosze kierowac na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga G18
No coz...ja kupilam niedawno brevoxyl no i tez widze mala poprawe tylko ze mam troche wysuszona cere. tylko to chyba dlatego ze stosowalam go 2 razy dziennie. Ale mam nadzieje ze pomoze!!! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuppppppppppp
No i co z waszymi buziami? U mnie super tylko..dwa wyskoczyly bo przed okresem jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiq1
A mi pojawiają się pryszcze z taką białą bakterią czy jakoś tak:P I zastanawiam się jaka maść była by dobra? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tak samo
i to musze wyciasnac bo paskudnie wyglada ten bialy czubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno zakupiłam ten kremik ale nie ejstem z niego zadowolona po pierwszym użyciu masakra, mega uczulenie więc jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam za 10zł wraz z kosztami przesyłki nie musze chyba dodawać że jest nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam Brevoxyl wczoraj. Juz rano pryszcze były \"mniejsze\", mniej czerwone. Nadzieja!!! Chyba moge powiedziec, że wkrótce zobacze coraz lepsze efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinematografka
Witam :) wyczytalam gdzies na jakims forum ,ze po brevoxylu skóra moża najpierw wysypać , czy to prawda?? stosuje krem na czolo i brode juz tydzień i ... dostalam wysypu wągrów, tzn. tak jakby pory sie pootwierały i wypychały na zewnatrz to czarne paskudztwo . czy to jest prawidłowy efekt? i zauwazylam ze po wygranej walce z pryszczem zostaje czerwony slad :\ czy Wy tez tak macie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa klementyna
zgadzam sie z tytułem topiku miałam trądzik o srednim natęzeniu, ale nic nie pomagało, dopiero brevoxyl. stosuje go na noc, najpierw myję twarz mydłem. w dzień ładnie nawilżam skóre kremami, często robie peelingi i jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejandra 25
Dziewczyny niech mi któraś pomoże. Testowałam dziesiątki specyfików, wydałam setki złotych. I lipa. Moim problemem nie są pryszcze (mam ich niewiele). moim problemem jest bardzo tłusta cera, czarne paskudne zaskórniki na całej powierzchni twarzy i bardzo rozszerzone pory. Czy Brevoxyl mi pomoże? Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgfjn
moze jest super ale po odsatwieniu zaraz pryszcze wracają...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a czy w ysie
malujecie?? czy uzywacie fluidow itd?jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaceciNieMusza
Mi juz chyba 3 miesiace mijaja i ..dostalam okres a z nim trzy syfki. W porownaniu przed i po , jest zdecydowanie lepiej .Skora gladka no tylko w dalszym ciagu szukam dobrego nawilzacza. Szaleje z tym brevoxylem.Kremuje grubo kilka razy dziennie ;) i nie ma luszczenia swedzenia i innych zabawnych przypadlosci. Jestem zadowolona:)Bardzo. Mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej i te co sie teraz pojawily ,znikna i buzia bedzie > czysta < . Bo jest (oproczy tych nowych).Juz prawie bez blizn - nie daje nawet korektora . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaceciNieMusza
Aha ,cofnij.Nie daje juz grubo :D Dawalam./ skleroza - jednak sa uboczne hehe. Ale syfki nie chcialy znikac wiec znowu zaczelam smarowalam cienka warstwa co kilka godzin.I jest roznica..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgch
to teraz odstaw i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsenia
Hej!! przeczytalam tutaj duzo opini na temat brevoxylu i niewiem co zrobic tak bardzo jest przez was chwalony....zastanawiam czy go kupic czy cos innego...Moj problem to krostki podskorne i pomalo znikajace slady po "syfkach" ....pod fluidem moze tego niewidac ale bez...i jeszcze pod swiatlo to tragedia .... mialam krem i tonik z Vichy 100Zl wydalam i nic.... szajs niekupujcie niepolecam...z Garniera tez mialam kremy toniki zele tylko matuja...napiszcie mi ale tak z czystego serca czy Brevoxyl jest dobry?? bardzo to dla mnie wazne !!!! dziekuje z gory i podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaa
Witam!! chce szczerej i naprawde szczerej odpowiedzi czy brevoxyl jest dobry czy to masc krem zel?? jak wogole to wyglada w jakiej konsystencji jest ..... moj problem to zaskorniki podskorne kroski nierownomierny koloryt i szarosc cery....powiedzcie na co on jest i czy jest dobry czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummmmmmmm
mi pomogl tylko na poczatku pozniej zostalo wysuszenie cery i dale j zaczely wyskakiwac potwory! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaa
wiec niema co go kupowac ....?? co jest wiec dobrego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ktora wie
Ma go kupowac. To ze komus wysypalo na poczatku to jest norma i odnosi sie do wszystkich masci i lekow ktore sie stosuje na tradzik. Poczytajcie WSZYSTKIE komentarze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ktora wie
do fgch : dla mnie to nie problem posmarowac rano i wieczorem. Jak chcesz to nie rob nic z twarza nikt cie nie zmusza ;) ale wiesz, lepiej posmarowac jednym kremem niz uzywac jednego na nos jednego na czolo jednego na policzki lykac tabletki a twarz zmywac chemia z apteki zapisana przez dermatologa ktory zapisuje i potem ocenia skutki - jak cos pojdzie nie tak to zapisze cos innego. Mi pomoglo.Przez ostatni rok nie zrobilam sobie zadnego zdjecia.Teraz mam cala mase i sie nie boje ze moj facet mi cyknie rano jak ledwo z lozka wstane i bede bez tapety ;) Wiec albo ALBO. Mozna sprobowac.3 miesiace to nie jest dlugo w porownaniu z LATAMI leczenia twarzy roznymi dziwnymi specyfikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ktora wie
..a wiadomo ze sa tu osoby ktore sie mecza juz bardzo bardzo dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
ten preparat jest beznadziejny nieprawda co sie pisze o nim mi i moim znajomym co go stosowali nic niepomogl niewiem po co go tak chwlicie:/ morze to zalzy od cery niewiem:/ ale tu tylko jest napisane a ja widzilam na wlasne oczy nic niepomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaaRysiaa
napiszcie mi prosze co jest dobre na przebarwienia skory....bo brevoxyl jest dobry na trodzik krostki itp... a na przebarwienia ?? bardzo prosze thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaitaka
Ja nie wiem nie mam pojecia.. Napiszcie mi lepiej jaki to trądzik : pod skorą , boli i jest na zew wulkanik i zaczerwienienie.Jak wyduszam to wyskakuje krecac sie ,zolte lub biale /nie plyn/ . Po wycisnieciu dalej boli , robi sie strupek i po 2 dniach nie boli.. I jeszcze jedno pytanie.Co zrobic zebys trupek dluzej sie trzymal na twarzy i odpadl dopiero jak sie juz zagoi i nei bedzie sladu? Mam czesto tak ze odpada zbyt wczesnie zostawiajac slad - plame /przebarwienie ktore potem dlugo nie chce zniknac. Kiedys jak odpadaly to nie bylo sladu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaaRysiaa
podobno acne-drem jest dobry na przebarwienia .....wlasnie go zakupilam ale tak mnie skora piecze!!!! niewiem czy tak ma byc jak ktos uzywal to napiszcie czy ma tak piec az mam ochote zmyc to ...i jeszcze jedno wysusza skore niewiem czy to byl dobry zakup a co do Brevoxylu to tez go zaczelem od niedawna testowac:) sie zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kee
prawdę mówiąc Brevoxyl jest lepszy. Nie Wiem Kupiłem benzacne bo był tańszy. Ale powiem szczerze że wydaje mi się ze poprzednia maść była lepsza, wprawdzie ten tańszy ma lepsza konsystencje ale chyba gorzej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatiNati
No bo Benzacne ma 5% a Brevo jest slabszy.. ;) wystarczy poczytac ulotke :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Miód, mleko i masło są świetne na maseczkę dla wszystkich rodzajów cery. zaparzona szałwia i użyta do przemywania cery znakomicie działa na trądzik.\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×