Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Ktoś zagląda jeszcze do tego wątku? Mam takie pytanie: czy brevoxyl nie powoduje u was zmarszczek/oznak starzenia skóry? bo to ze działa na pryszcze to fakt, bardzo sobie chwalę, ale te opinie na temat wolnych rodników mnie przerażają i nie wiem czy nie zaprzestać stosowania :( a stosuję według potrzeb już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi_star
Ja zaczęłam kuracje brevoxylem wczoraj i juz widzę niewielką poprawe. skóra jest gładsza, a pryszcze wysuszone. A to dopiero poczatek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
DUZO NAWILZAC!!! krem ten wysusza skóre w szczegolnosci jak nakladamy ja na cala twarz, ja mam skore sucha dlatego na poczatek nawilzam twarz a pozniej punktowa grubsza warstwa nakladam brevoxyl, najgorsze tylko, że po wysuszonej krostce zostaje przebarwienie czerwone i u mnie np brev. juz tego nie leczy i musze wybrac sie po no-scar badz cos innego na blizny i przebarwienia! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elua
Polecam w stu procentach Brevoxyl!! Stosuję go od ok 2 miesięcy i skóra jest nieporównywalnie ładniejsza, nie tylko na twarzy! Super zagoiły mi się plecy, blizn prawie już nie widać, są gładziutkie, a ostatnio miałam z nimi naprawdę problem, także chrostki na pośladkach (niestety bardzo wrażliwa u mnie część ciała...) ładnie się goją i nie powstają już przy regularnym stosowaniu. Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Wiadomo, że krem ten wysusza, ale żaden problem, po nałożeniu kremu po ok godzinie gdy się ładnie wchłonie - lub krócej gdy nie mam czasu, nakładam warstwę kremu z masłem kakaowym (wieczorem dwa razy grubszą). Efekt: piękna, gładka skóra o zdrowym kolorycie, jakby brzoskwinkowym, z zagojonymi starymi bliznami (powstałymi niestety z mojej winy przez drapanie). Polecam każdemu z problemami z pospolitym trądzikiem a efekty widać znacznie szybciej niż podaje producent na ulotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia :)
Ja dzisiaj kupilam zel do mycia twarzy Iwostin Purritin, Brevoxyl i Humektan :) tak mi doradzila kolezanka ktora studiuje kosmetologie wiec jej zaufalam ;) jak powinnam stosowac oba te kremy? najpierw Brevoxyl a pozniej nawilzyc skore Humektanem czy odwrotnie? i jaki powinien byc odstep czasu? Mam nadzieje ze po paru tygodniach bede miec juz ladna cere bo mam delikatny tradzik na niewielkiej powierzchni twarzy :) Pozdrawiam i z gory dziekuje za odp! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_lena90
chciałam zapytać jak to jest z filtrami podczas kuracji brevoxylem. Czy sa one absolutnie konieczne? Czy nie wystarczy jeśli nie będę nadmiernie wystawiać buzi na słonce i stosować brevoxyl tylko wieczorem? Albo może wystarczy jeśli będę stosować podkład z filtrem 20? Bo próbowałam stosować filtry ale nałożone w przepisowej ilości strasznie bielą + zapychają mnie i tak brevoxyl leczy mi krostki a filtr powoduje, że wyskakują nowe, wolałabym więc całkowicie z nich zrezygnować. Dodam, że raczej nie mam wrazliwej skóry twarzy słońce nigdy nic złego mi nie robiło 2 lata temu stosowałam w czasie wakacji krem acne-derm z kwasem azelainowym (a podczas stosowania kwasów też podono trzeba unikac słonca)opalałam się na plaży i do tego pare razy byłam na solarium i nic mi nie było, żadnego podrażnienia, nowych krostek czy przebarwień. W zeszłym roku zimą stosowałam przez 2 miesiące brevoxyl bez filtrów( a podobno promieniowanie UVA Zimą jest równie intensywne jak latem) i też nic mi nie było. No i teraz nie wiem czy mogę bez obawy wychodzić z domu bez filtra czy nie...nie chce odstawiać brevoxylu na całe wakacje bo bardzo dobrze na mnie działa, a miałam okropny trądzik i nie chce żeby wrócił, ale nie chce się też nabawić przebarwień no a po niestety po całym dniu z filtrem na twarzy mam zawsze kilka nowych zaskorników albo ropniaków;( Mój dermatolog stwierdził, że on jest przeciwny filtrom bo zapychają pory i cała kuracja idzie na marne i że jak ktoś nie ma wrażliwej skóry to wystarczy jak nie będzie za długo przesiadywał na słońcu, ale jak się boję to najlepiej żebym na lato zrezygnowała z wszystkich maści i smarowała się tylko kremem bambino....Szczerze mówiąc sobie tego nie wyobrażam, na pewno by mnie wysypało masakrycznie... Czy w ogóle ktoś z was stosował brevoxyl latem bez filtrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_lena90
Olcia, najpierw nakładasz brevoxyl a po ok 30 minutach humektan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON :)
Tez jutro kupuje bo sie wscieklem, na czole mam jakies takie bąble nigdy nie mialem takiego problemu, uzywalem do tej pory zeli i tonikow ale efekty marne. Pare dni temu mialem juz dobrą skóre myslaemze bedzie okej, ale przyszly upaly wiadomo czlowiek sie bardziej poci i znowu to powyskakiwalo. Jak zastosuję to opowiem o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wyzej :)
14.06 napisalem tego posta wyzej, dzisiaj jest 21.07 wiec podziele sie wrazeniami. Smialo moge powiedziec ze Brevoxyl jest super ; )), juz po paru dniach bylo widac poprawę i pryszcze zaczely znikac. Wystapilo u mnie lekkie podraznienie skory -> tzn. byla napieta i wysuszona, pomoglo nawilzanie kremem i odstawienie Brevoxylu na 2 dni. Od tego momentu jest okej, skora nie jest juz sucha. Nie musze jej nawet specjalnie nawilazac po stosowaniu Brevoxylu. Pryszcze zniknely, a mialem krostki na calym czole. Te ktore sie teraz pojawia sa bardzo male znikaja po jednym dniu i latwo je wycisnac. Wczesniej przy kazdej probie rozwalaly sie na pol czola... Naprawde polecam ten krem, mi pomogl w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha i czerwona skora rano.
Czy dobrze robie jak po uzyciu brevoxylu na cala twarz czekam z 30 min (zawsze na noc) Nakladam po nim krem nivea ta zwykla aby mi nawilzyl skore? Bo mam strasznie rano wyschnienta bo brevoxylu. a tak wogole to brevoxylu uzywam jakies 4 dni i widac efekty tylko, ze mam sucha i czerwona skore rano ;/ ale ogolnie jestem zniego jak narazie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zdecydowanie polecam BREVOXYL! Jest super! Walczyłam z zaskórnikami na policzkach i czole...lecz pewnego dnia znalazłam w internecie BREVOXYL. Długo nie myśląc poleciałam do apteki i kupiłam to cudo:) Już po jednym dniu na policzkach i czole nie było nic:) i tak do tej pory. Stosuję już miesiąc,nic nie powraca i jestem bardzo zadowolona. Fakt,że skóra po kilku dniach stosowania była troszkę czerwona i swędziała,ale po odstawieniu na kilka dni wszystko zniknęło.,więc zaczęłam nadal stosować:) teraz smaruję twarz BREVOXYLEM i na to krem nawilżający 24H Jonson&Jonson,twarz jest nie do poznania. Pod światło nie widać już nic na mojej twarzy:) ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze jestem w szoku...
napisalam 9.09 2006 roku ten post ,po tym jak brevoxyl wyleczyl mi twarz z zaskornikow... potem juz tylko sporadycznie tu zagladalam... a ten temat pozostal prawie ze do dzis.. hmm firma produkujaca brevoxyl powinna mi niezle zaplacic..zrobilam mu nieswiadomie niezla reklame.. pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z tradzikiem u mnie do dzis spokoj a jak cos wyskoczy to daje na to brevoxyl i po max 3 dni pryszcz znika. 3majcie sie cieplo wasza brevoxylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaa
dziewczyny!!!!! jesli macie tradzik nie zastanawiacie sie nad kipnem brewoxylu. on naprawde dzial!!! jest swietny!!!!!!!!! najlepszy!!!!! po 3 tyg wasza twarz wyglada jaky w ogole nie bylo tradziku!!!!polecam!!!b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow;)
Maść brevoxyl jest niesamowita.Działa natychmiastowo!! Mi nawet nie wysuszyło skóry.No ale każda cera jest inna. Polecam BREVOXYL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_20
Mi także pomógł BREVOXYL!!! :-) U mnie to trwało trochę dłużej aby widzieć efekty, ale warto było. Stosuję go 6 tydzień i smaruję się na noc,a na to jeszcze w miejscach małych już pryszczy nakładam pastę cynkowa i jest git. Rano myję dokładnie twarz, nawilżam kremem na suchą skórę, bo trochę ten krem wysusza twarz. Początkowo miałem zaczerwienie koło nosa ale po tygodniu skóra się przyzwyczaiła do brevoxyl-u. Ogólnie polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkamil
Witam, mam pytanie bo mam krem nawilżający Cutibaza. Jednak on zawiera tą Paraffinum czy coś takiego. Mogę go używać razem z Breavoxylem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lux321
Kiedyś tego używałam, później dostałam Epiduo, które zadziałało na mnie cudownie ;) po maru miesiącach nie było śladów po pryszczcach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2Omop
Podbijam temat.. stosuje go 4 dzien, narazie nie mam zadnych podraznien ani pieczenia a wagrow jest znacznie mniej o polowe. Jestem zadowolona, bo znalazłam lek na mój odiweczny już problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowaróża
Brevoxyl naprawdę działa ale należy go nakładać miejscowo:D jest boski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę też to stosować
Na wizazu piszą dziewczyny że stosują brevoxyl i na to nakładają krem nawilżający. Można tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vreb2
Na krostki jest super. Mi nie wysuszył wogóle skóry i nie piekł. Jak zwykły krem, a skuteczny. Tyle że bardziej szukałam czegoś na wągry, a ten ich nie likwiduje. Zna ktoś środek na wągry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki brevoxylowi wygrałam z tym paskudztwem na twarzy,polecam wszystkim! a żeby skóra się tak nie przesuszała to ja po nałożeniu brevoxylu po upływie około 20 minut nakładałam krem z serii ZIAJA - łojotok trądzik,nawilża wiec przynosi ulgę w tym przesuszaniu a dodatkowo też działa przeciwtrądzikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danilandi
Piszecie ze po stosowaniu brevoxylu usuwają się wam zaskórniki pryszcze etc. a czy on działa tak ze najpierw wyciągnie na wierzch wszystkie niedoskonałości i dopiero później, możemy cieszyć się czystą cerą? czy nie wyciąga zaskórników na wierzch? bo już kiedyś stosowałam pewne preparaty i zawsze było własnie tak że miałam nagły wysyp pryszczy i dopiero później mogłam się cieszyć czystą cerą. wiem, że ostatni post datuje się na 2011 rok ale mam nadzieje, że ktoś tu zagląda jeszcze i do mi znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noweeeź
Brevoxyl działa tak, ze przysusza Ci niedoskonałości i w dość szybkim czasie one znikają. Wrażliwa cera moze się przez niego stać wysuszona i szorstka dlatego powinno się stosować inne kremy. Ja nie mam tego problemu. Ale ważne jest żeby bardzo stosować się do tego co jest napisane w tym jak go stosować. Wtedy efekt mozna już zobaczyć po paru godzinach. Przynajmniej u mnietak było. Zawsze miałam problem z pryszczami, teraz mam gładką ładną cerę ;) Tylko szkoda, ze nie radzi sobie z wągrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r4t6ujt6
Od dzisiaj zaczynam kurację tym lekiem i mam nadzieję że to co tutaj piszecie to prawda.Nigdy nie miałem trądziku ale od dwóch lat mam problem z skórą twarzy, co chwilę wyskakują mi okropne ropne syfy i aż wstyd się pokazać między ludźmi.Jestem właśnie po pierwszym użyciu, ładny zapach, pachnie jak róże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rft6ui
Dwa dni dopiero używam a już widzę efekty ! Ten krem naprawdę działa i kosztuje tylko 20zł , zobaczymy jak będzie przy dłuższym stosowaniu ale póki co nie powiem rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizza italiana
trochę naczytałam się o tym brevoxylu i nastawiłam się na mocne wysuszenie i zaczerwienienie, a tu nic z tego, stosuję go na noc od 5 dni i zero wysuszenia, zero zaczerwienienia i zero łuszczenia. Twarz jest trochę mniej zaogniona po wszelkich wyciskaniach ale z drugiej strony mam wrażenie że wyszło mi więcej zaskórników. Są takie gładsze placki na twarzy tak jakby krem zlikwidował te już istniejące ale wyszły w innych miejscach (najwięcej na czole). Mam nadzieję, że brevoxyl w ten sposób oczyszcza cerę, wyciągając syfy na wierz a potem je leczy - zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXMartusiaXX
Brevozyl jest super!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam Wam dziewczyny Uzywalam Go na same plecy i teraz nie widac wogole sladu zebym kiedys miala problemy z tradzkiem, teraz zaczne uzywac na twarz. Twarz wczesniej leczylam epiduo, tetralusalem przez ktorego wyszly mi brazowe plamy na twarzy :(:(:(:( ale mam nadzieje ze dzieki temu specyfikowi twarz sie wylczey , zaczelam od smarowania samego czola bo balam sie ze bedzie gorzej a efekty sa niesmaowite juz na drugi dzien nie zauwzylam zandej neidoskonalosci czole :):):) teraz zaczynam smaarowac na cala twarz ;) w koncu za 2 miesiace mam slub i musze wygladac slicznie :) Pozdrawima Was dziewcznyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×