Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śmierć40

Śmierć jak szklanka piwa

Polecane posty

Gość Śmierć40

Mam zamiar sie zabić , ale...to nie takie proste .Zanim tego dokonam zabije kogos innego Zabije kobiete której nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu uwazasz ze smierc jest najlepszym wyjsciem? nie powinienes myslec ani o samobojstwie ani o smierci innej osoby. pomysl ile oboje mozecie dac swiatu i innym. warto to konczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śmiało. Kwestia przeludnienia się nieco poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Jesli kazdy dzien jest meczenstwem Jesli kazdy dzien zmusza mnie do pokazywania swiatu maski Jesli ciagle mam smutek w sobie - wielki , straszny, z ktorym nie potrafie sobie poradzic Jesli nic juz mnie nie interesuje , przychodze do domu po pracy( bo jeszcze to wykonuje z nalezytym obowiazkiem) i siedze z piwem do wieczora , aby zasnąc...Nie robie nic , po co zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Mowią ze ktos kto raz juz próbował , zrobi to ponownie- ja juz próbowałam , dawno temu Przypadek , ze zyje . Pamietam sciany w sali szpitalnej , ze szy , pomalowane na biało...Lezałam tam a inni pacjenci drapali w tych szybach usiłujac mnie zobaczyc Takim byłam zjawiskiem w tych komunistycznych czasach:) Patrzyli na mnie i wydali wyrok- jestem piekna Dlaczego? Nie wiem przeciez jestem brzydka Ale taka im sie wtedy wydalam , chyba z racji tej niezwykosci , w tym co zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
nie powinnaś czasem iść do psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Czy byłoby mniejszym grzechem gdyby mezczyzna zabił kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
ale ja tego wcale nie sugerowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się zdaje
że zanim siebie, odsiedzisz co swoje.masz jak w banku że cię zamkną, a tam spotkasz kogoś kto ciebie zabije. dla mnie jesteś chora, lecz się poki czas. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co wydarzyło sie takiego w Twoim życiu, że chcesz dopuścić się takiego czynu. Może udaj się do odpowiedniego specjalisty. Życie jest piękne i żyć trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Czasem jest tak , ze zyc juz nie ma po co...bo nie ma i juz Wiele ludzi na tym forum ma takie stany Prawdziwe czy nie ...przejsciwoe czy nie....ale sa . Czasem jest tak , ze ta chwila własnie jest najwłasciwsza do odebrania sobie zycia , pozniej przychodzi zwatpienie , pozniej jeszcze , znowu chec odejcia- to nie jest proste Ale jesli ja odejdę , ta kobieta odejdzie przede mną - to bedzie moim wyrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zgadne
odbila ci faceta?jakiez to banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Nie odbila I nie banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
no to gadaj o co chodzi - może Ci ulży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Tu nie chodzi o stosunki - o faceta ....tu chodzi o mój stan , o cos z czym sobie nie poradziłam i w dalszym ciagu nie mogę poradzic To jest meritum ...Cokolwiek sie zdarzyło nie powinno doprowadzic do takiego stanu w jakim sie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Jesli opowiem - wiem co mnie tutaj spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
ta kobieta Cię skrzywdziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
próbowałaś? Co Cię może spotkać - przecież jesteś anonimowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
moze sprobuję, ale t rzeczywiscie banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
skrzywdzilysmy sie obydwie tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
ale to Ty chcesz ją zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobieto, jesli chcesz napisac to pisz. Tu ludzie lubia klany i telenoweele, wiec na pewno sie zleca i cie pociesza. Niepotrzebne takie melodramatyczne wstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Posłuchaj - pierwsza rozmowa na necie , za dwa tygodnie spotkanie Nic nie czulam nie podobał mi sie ze zdjęcia za bardzo On twirdził ze niby juz sie od pierwszego wejrzenia zakochał Doszło do spotkania Ująl mnie - zakochałam sie jak wariatka Nie , to złe okrslenie - to milosc mojego zycia , nie wygląd , tylko dusza....Oboje nie jestesmy wolni Jego zona dowiediala sie onas Byla rozmowa - on wiedzial moje najskrytsze taemnice Wiedzial o tym ze dziecko mojego meza nie jest jego , bo maz jest bezpłodny. Wygadal się przed niąTeraz ona wykorzystuje to i atakuje maja corke wiadomosciami o tym ze jej ojciec nie jest jej ojcem. Nigdy w zyciu nie powiedziałam złego słowa o ich dziciach , o ich układach , a moglabym - bo tam tez jest wiele niescisłosci, ie chce o tym mowic Mam dosc wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
ooo kurczę..no tak...zaufałaś...on nie wytrzymał...nie możecie być razem? Niech zostawi to wszystko i Ty tez i zacznijcie jeszcze raz - skoro to MIŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
Jak mozna dochodzic swich praw w imie krzywdy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
w jaki sposób atakuje niewinne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta chce zabić kobietę
ale jaka większa krzywda może się zdarzyć Twojemu dziecku? Już się stała przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć40
W jaki sposób? Znalazła ja na necie na tlenie Nie wiem czy trafiła , czy wysyłała te wiadosmosci do innych dziewczyn tez... wkazdym badz razie córka zobaczyła taki tekst- jestes taka sama suka jak i matka i nie wiadomo kto cie spłodził bo matka nawet tego nie wie ...i dalsze inne rzeczy, ktorych juz nie przytocze Jak mozna? No jak tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×