Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiewygode

jestem z żonatym i jest mi super

Polecane posty

Gość och wszyscy Ci strasznie
zazdrościmy. Tylko marzymy o tym, aby się przespać z zonatym facetem, który ma pewnie wiele kochanek i potem leczyc choroby weneryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zazdroszczę Ci AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nononono
stara dupa jesteś, jeszcze trochę i nikt cię nie będzie chciał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to stara już jesteś
:p a wypowiadasz jak malolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiścieeeeeeeeeeee
że tu nie siedzą same cnotki, ale od kobiet, które sypiają z mężami jest bardzo daleko do takiej dziwki jak Ty. Naprawdę nie masz czym się chwalić. Może pogadaj z takimi jak Ty, które stoją przy szosie. Może tam znajdziesz zrozumienie i jeszcze jakiegoś zboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
tak, a wy jesteście najporządniejsze na świecie - znacie też zapewne wszystkie plamki na suficie, który oglądacie podczas uprawinia seksu - tak, tak, jak ktoś na was leży, to jest seks, a nie zaduma nad kolejnym malowaniem mieszkania pewnie, że jestem stara dupa, stara, ale fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziecino
dziecino nawet umiesz brzydko sie wyrazac . Czyzby mamusia niczego cie nie nauczyla? Teraz musisz wymyc zabki zmowic paciorek i do lozeczka . Dobranocka juz byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nawet kochanką nie jesteś
tylko zwykłą ździrą! niektóre kochanki mają przynajmniej uczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej do lubięwygodę
a Ty pewnie masz całe prześcieradło w gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziecino
czyzbys sama do siebie pisala? odpowiadala itd cwana z ciebie bestyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna to jesteś tylko w swoich
oczach, musisz być niewidoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
ech, nawet mi się was komentować nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a mówi się, że to mężczyźni lubią haremy ;) tymczasem, jak widać z powyższego autorka niniejszego topiku jest za rozwiązłym trybem życia. ech, kobiety. przez takie jak Wy, trudno mężczyznom Was szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno sie dowiedzialam
ze moj ojciec ma kochanke, mam 18 lat i nie wiesz nawet jaki to dla mnie dramat, byla sobie rodzinka... ale juz jej nie ma. Nienawidze go teraz ale nienawidze rowniez jej. Nie mam szacunku do takich kobiet i nikt mnie do niego nie przekona. Jestes zwykla dziwka i szmata. Ja w tym momencie nie chce wychodzic za maz. Ty sobie zyjesz beztrosko a nawet nie wiesz co sie dzieje w rodzinach kiedy dowiaduja sie o kochankach. Nie zycze ci szczescia, mam nadzieje ze kiedys sie zakochasz urodzisz dziecko, twoj maz cie zdradzi i bedziesz patrzyla jak to dziecko placze z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
ani razu nie stwierdziłam, że jestem za rozwiązłym trybem życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyrekcji kafaterii
czemu dopuszczacie takie cos przeciez ten temat to jedno nieporozumienie. Mam nadzieje , ze go jutro juz tu nie zobacze. Sprawdzic IP i nalozyc kare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mac jakie Wy baby glupie i nieswiadome jestescie .Zal mi Was....boooo ......................hmmm bo kazda z Was z lapa w nocniku sie kiedys obudzi .I jesli bedzie madra to pozyje a jesli glupia to trafi na sposoby hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dogrzanego
ależ wielu facetów(GŁÓWNIE ŻONATYCH) szanuje takie kobiety!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie lubisz urozmaicenia
na pewno miałaś ciepłego klocka na twarzy, to musi być strasznie podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
do "niedawno się dowiedziałam" - może porozmawiaj o swoich uczuciach z ojcem ? tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tez tak
uwazam, kobiety bardzo latwo sie zakochuja i w przypadku autorki to tez jest pewne ogolnie jest wiadomo ze u kobiet hormon ktory wzmaga sie przy orgazmie powoduje emocjonalna wiez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *haaaaaaaaaa
niedawno sie dowiedzialam - duzo ostrych słów pod jednym adresem . Młoda jeszcze jestes , nie masz pojecia co taki facet potrafi wymyslić ,zeby zwrócić na siebie uwage ,zeby zwiazac ,zeby przewrócic w głowie . Możesz sypnać tez gromami na mnie - chociaz ja nie rozwaliłam rodziny , ale kochanką byłam . Tak sobie ładnie mówiłam - nigdy w życiu z zonatym i g.... sie stało - zapłaciłam swoja cenę , ale winna nie jest tylko kobieta , oj nie .... Ty tez nie wiesz jak to jest z drugiej strony wiec ostroznie z opiniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
przestancie z tym gownem dyskutowac. Obojetnosc z Waszej strony ja zdenerwuje i przestanie pisan glupie farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego to doszło
żeby takie prostytutki topik zakładały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
bardzo interesująca teoria na temat tego hormonu - czy mogłabym poprosić o więcej szczegłów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno sie dowiedzialam
nie chce mi sie o tym z nim gadac, bo co sie stalo sie nie odstanie i napewno juz nigdy nie bede miala do niego szacunku, zreszta on ma wszystko w dupie tak mi sie wydaje, moglby sie wyprowadzic ale mu za wygodnie. zreszta ona sie chyba wcale tak nie kwapi do zamieszkania z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten hormon to glupota i
naiwność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
hm.. jeśli faktycznie jestem głupia, to kiedyś mi przejdzie, a wasza nienawiść możę się najwyżej spotęgować czy ktoś was zmusza do czytania tego, co jest tutaj zawarte ? i tak czytacie tylko po łebkach, więc bezsensem jest wasze tutaj wypowiadanie się poprzez oczernianie mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
właśnie robię maseczkę z ciepłego klocka mojego kochanka. To mnie relaksuje po ciężkim dniu na kafeterii. On jest naprawdę kochany, a ten kloc taki ciepły.Rozmarzyłam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama się oczerniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×