Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lisza rulezzzzzzzzz

Ile to dla was drogo?

Polecane posty

Gość wielkiepanstwo
Moze zalozycielka topiku pytala sie ile kto wydaje na ciuchy bo chce zalozyc sklep i potrzebna jej jest "analiza rynku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zalezy
więc sprezycuję. wymieniałam ile to "za drogo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vssdsdsd
Hmmm.... To zależy. Ja ostatnio wszystko kupuję na Allegro, a tam kupno rządzi się innymi prawami. Tam buty za 150 zł traktuje się jako drożyznę. Przy odrobinie szczęscia świetne buty mozna kupić za 50 zł. A jeśli komuś nie przeszkadza że były już raz ubrane to nawet za 20 zł. :) Spodnie kupuję za mniej niż 50 zł. Bluzki za jakieś 20-30 zł. Sukienka, spódnica - nie kupuję. Buty - góra 100 zł. Kurtka - max. 200 zł Nigdy mi specjalnie nie zależało na ciuchach, wyszukuję okazji i zawsze kupuję jak najtaniej. Za to wydaję fortunę na kosmetyki i perfumy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vssdsdsd
A, jeszcze dodam coś co już zupełnie zniesmaczy wszystkie dziewczyny noszące buty za 500 zł. UWIELBIAM LUMPEKSY!!! :D Jeśli ma się trochę czasu i chęci to można wyszukać takie perełki że szok ... za grosze. :) Ostatnio kupiłam w lumpku czółenka Ryłko, wyglądają jak nówki, za... uwaga! 7 zł. :) Ha! Będę świetną żoną. :) Oszczędną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vssdsdsd
O, jeszcze torebkę Escady ostatnio kupiłam za ... 5 zł. Śliczna, nowa. Sprzedałam ją na Allegro za 200 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
spodnie-kupuję do 100zł jeansy(Cross),150zl i więcej to za dorgo bluzkę-do 50zł kupię,a reszta za droga kurtke -do 200zł,takie za 600zł,1tys zł to przesada! sukienkę-jedną mam,do 400zł ok,za 1tys zł bym nie kupiła spódnicę-powyżej 50zł to drogie(ja zazwyczaj za 10zł kupuję w lumpeksie :) ) buty-powyżej 200zł uważam za drogie(w moim przedziale cenowym mieści się But-S,Ryłko i Eldam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×