Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

Gość
adriana?? kornik mi pita z przednosa :-( zostaly my same ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariadno osoby trzecie zawsze lepiej ocenią sytuacje ;) nie zostawiaj mnie to samego !!!! lalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie myje swoje starcze zeby przed snem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on tylko na chwilke:)..po takiej dawce emocji musi sobie teraz poukladac w glowce..przeciez slubu sie nie organizuje ot tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie..ja tu tylko staram sie trzezwo ocenic sytuacje:P.. ja przeciwko facetom nigdy..za to za kobietami zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriana ty to jednak rozsadna babka jestes BYDZIESZ NASZA SWIADKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidarność musi być :) i tym optymistycznym akcentem muszę się z żalem i bólem serca pożegnać... Do zobaczenia jutro pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..myslalam ze sie nie doczekam tej propozycji:D Bede bede bede!!!:)...ejjj..ale swiadek??..musi byc chociaz przystojny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adrian !! kornik !! kladzcie sie do łóżka jako ja sie klade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej dostac po dupie
niz byc wydymanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry wszystkim :-) zycze milego dnia ;-) (oczywiscie jest mi smutno i źle :-( , bo wiem ze ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia,pracy, nauki... \"forumowiczki\"... lola Twój opisik poranny wyjątkowo mi się nie podoba :P żono zero łez dziś !!!!! pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)..ja po sniadanku, ale i dorwalam program tv o...hmm..nazwijmy to \"o czyms czym on sie interesuje\"..ach..jakbym chciala wam czasami wiecej powiedziec... no nic..słoneczko swieci..spacerek na pewno bedzie zaliczony:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
opisik prawdziwy jak codzien na przystanek w str. pracy doszlam z oczami pelnymi łez, ale staralam sie ZAtrzymac ulewe dolnymi powiekami-udalo sie choc to trudne kiedy ma sie jeszcze tyle wody w organizmie. męzu! myslalam o tobie dzis w pracy-szczegolnie jak nasz informatyk kleczac na podlodze dlubal przez pol dnia korkowa podloge pod wykladzina :-D szpikulcem PRAWDZIWY KORNIK!! ale mam nadzieje ze absolutnie w niczym GO NIE PRZYPOMINASZ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzis zaGG na 2 min.do \"Tego z kt. sie kiedys spotykalam, a kt. aktualnie chce byc sam\" (tylko mnie nie linczujcie) bez zbednych powitanek i pozegnan odnośnie sprawy neutralnej, wiec spox odpowiedzial ale tylko na to, nic pozatym. tym bardziej nie rozumiem dlaczego facet nie powie: *nie chce byc Z TOBĄ?? -wtedy wszystko jest oczywiste. a nie takie jakies aktualnie nie chce cie ogladac-nikogo, a jak bedzie ...czas pokaze (nie sadze zeby chcial zostawic furtke uchylona, bo watpliwe czy nawet sam w duchu wierzy ze moglibysmy sprobowac powtornie) WIEC PO CO TO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gadam se teraz jakby do siebie ... ale co tam :-P o maly wlos udlawilabym sie dzis kanapka w pracy, no ale trudno jest przelykac jesli przez wiekszosc dnia ma sie gigantyczna kulke w gardle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ktoś o mnie myśli... Co do niewyjaśnionych sytuacji, miałem podobną... do tej pory nie wiem co i dlaczego?Kobieta przestała się odzywać i koniec. Po tygodniu może dwóch napisała sms-a cytuje \"Przepraszam\" i tyle. Po następnych dwóch tygodniach sumienie ją ruszyło i napisała że jej głupio że tak to załatwiła i dalej sms !!!! ehh czy mając ponad 30 lat powinna zachowywać się jak dzieciak? Czy tak się zakańcza związek?. Chwilę pocierpiałem i Dałem sobie spokój... I nawet nie myślę o jakichś furtkach... Nie to nie... Więc nie tylko faceci tacy są... ps. żono nie płacz ;) bo się na Ciebie zezłoszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :):):) jak sie macie:) Zycie jest piekne gdy w krwi %%%%%%%%%%% Tylko nie wracajcie do domu srodkami komunikacji publicznej po piwkach, jesli wiecie, ze mozecie sie natknac na swych uczniow:P Trzymam sie caly dzien_ swietnie udaje, ze na niczym nie zalezy i jestem szczesliwa_to juz ponad 24 h -byle dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spotkalam sie z przyjaciolka zdalam relacje BO ONA CHCIALA nawet sie nie poryczalam - wstyd przed nia ?? albo przed kelnerami w knajpie ?? ona zna mnie juz lat kilka a TEGO odkad sie pojawil. zna nas dobrze wady zalety. ja mowie jej tak jak jest bez wybielania SIEBIE SAMEJ. jej tez zachowanie JEGO zaskakuje. mąż chyba gdzies fruwa :-( wszyscy zreszta chyba weekendowo juz baluja ?? odreagujcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
AAAAAAA to ja teraz chyba bede KORNIKOWA !! co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola mówisz i masz, właśnie wrociłem z baru, ehh zamiast sobie poprawić humorek to jakoś mi się popsuł ;/ mam nadzieje że za chwilkę sobie tu poprawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
juz wrociles?? to ty nie jestes ochlaptus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko speszyl dla Ciebie... ;) cały dzień w huku, hałasie więc maiłem dość tego samego w barze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
badz latwy DLA MNIE ;-p JA BYLAM \"TRUDNA\" i co mi z tego przyszlo?? wcale szczesliwa teraz z tym nie jestem :-( ...TEZ CHCE TERAZ DO BARUUUUU :-((( ALE sama to w tym stanie nie pojde A DO TEGO WIESZ CO ZROBILAM :-/ *glupia *ale mi wstyd :-(( puscilam cholernego sygnala do... nie iwem po co?? no bo tu nikogo nie bylo :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×