Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

haha dzien nauczyciela jako opiekun samorzadu w zeszlym roku to ja kupowalam 50 roz dla siebie i innych naucz niby od uczniow:) swiat jest szalony:) wiem, ze ten bodziec moze wywolac czlowiek, tylko on, ale na razie nikt nic nie wywoluje własnie sciagnełam soundtrack z samotnosci w sieci wiec zapewne dzien zakoncze głeboką depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazybutterfly :) ja włąśnie słucham \"Oratorium Tu Es Petrus\" polecam jest dobre na smutki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale taka muzyka tylko pogarsza sprawę !!!! dobija jeszcze bardziej ;/ motylku bo i ja zacznę się dołować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a wiecie co kilka dni temu pomyslalam sobie ze nie bede po jakis rozstaniach \'lizac ran\' przez internet. nie bede wchodizc na gupi randki pl. pisac na forum czy z obcymi kolesiami gg ale to w tej sytuacji chyba JEDYNE ROZWIAZANIE!! ;-) bo jak zajac czas kt specdzalo sie z ta os. podczas kt. czekalo sie na te os. *nijak za dlugi jest ten czas zeby skupic/znalesc sobie hobby lub spedzic ze znajomymi. kurcze za kazdym razem obiecuje sobie ze sie nei uzaleznie od chlopaka- ze nie codziennie :-( ale oni najpierw sami nalegaja, chca przychodza i jak juz oswoja na dobre to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
męzu!! masz mnie już w calej okazalosci ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do oswajania zawsze wtedy przypomina mi się jeden rodział z Małego Księcia... ten z lisem, tam jest właśnie wspaniale wyjaśnione co to jest oswajanie, przyjaźń i miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ta muzyczka nie jest az taka smutna, spokojna taka... Tu es Petrus_ jak usłyszę, ze miłośc, nadzieja to wszystko, ze warto to wtedy dopiero mnie serducho zakłuje -może jutro bedzie lepiej, cos sie wydarzy, trzymam sie tej mysłi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kornik chialam zebys poczuł ze ZNASZ MNIE OD ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necroth nie napisałeś gdzie mieszkasz mniej więcej ;) takie są zasady \"klubu\" hihi ;) prawda crazy.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ale nie wiedziałem że tu zagoszcze na dłużej pułnocna strona polski nad samym zalewem wiślanym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bozeszzzzz moj mąż nazywa mnie ksieżniczka :-) nec. nalezy okreslic region moze akurat ktos moze pomoc towarzystwem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mamy wiecej wspułczucia dla innych w podobnym stanie niż dla samych siebie??? potrafimy kogoś pogłaskać pocieszyć znaleść w tym kimś to coś dobrego a nie potrafimy zrobić tego dla siebie??? tak bardzo bym chciał teraz wyłączyć czas zatrzymać sie w miejsu wyjsc z siebie stanoć tak na wprost siebie popatrzeć oczyma które widzą i postarać sie to wszystko ogarnąć!!!!!czemu tak sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie fatalne miejsca zamieszkania( tzn ja mam najgorsze chyba -slaskie) wprawdzie sie przeprowadzam chyba w tym miesacu ale to jakies kilka km roznicy wiec nic tu nie wskoramy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no przeciez nie narzekam :-( chyba mam malenka bombke a wtedy ... lubie sie przytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze :) lola jeśli chodzi o śląsk to nie odpowiadają mi duże aglomeracje :) wole przestrzeń i łądne widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Was ale mnie zaczynają dręczyć pytania typu, co ja tutaj robie, czego oczekuje... świadomie i podświadomie ? hmm co mi się zebrało na tego typu myśli... gapie się w ten monitor jak sroka w kość i ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kornik chyba zaraz nas opusci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×