Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

widocznie to nie \"ten\" właściwy, jeszcze chwilkę i zjawi się ON z gromadą motylków i poruszy Twe piękne włosy... ps tez czekam na narot, szarańczę motylkową.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) odnośnie motylków:)- jako motylkowa sie wypowiem :D -wszyscy znajomi, przyjaciele gdy słyszą, ze czekam na motylki, trzesienie ziemi itp., stukają sie w głowki i mówią, zebym dała sobie spokój, bo nie ma czegos tego, a jednak chyba kiedys cos takiego czułam. A poniewaz jestem uparta, to bede czekac na te motylki, chocbym miala sie nie doczekac. Zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam to powiedziec:) zakochałam sie ❤️❤️❤️ - ma na imię Michał, cudny głos, szepcze, śpiewa mi dzis do ucha caly dzien, zreszta sama go tak męczę:P - szkoda, ze sporo starszy, napewno nizszy, rudy i piegowaty oraz najwazniejsze nieosiagalny:D _ na nazwisko ma Bajor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
crazy!! a ja przez I 3 linijki ci UWIERZYLAM!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez uwierzylam..ekhh motylku jeden:).. ja dzisiaj jestem tak padnieta ze juz pedze do lozka..musze odespac i wyjazd i imprezy.. kolorowych snoof wszystkim!!! ps:ciekawe co u neca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luda?/co sie z wami dzieje?? gdzie wy sie podziewacie?/ :( no nic ja sie ide uczyc bo jeszcze mi ostatki zostaly...milego dnia!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry wszyscy poznajdowali sobie nowe OBIEKTY, albo tak jak ja nie widza sensu juz pisania codzien jak w dalszym ciagu nieprzerwalnie jest im beznadziejnie przykro :-O poszlam na dicho (za czym generalnie nie przepadam) I TYLKO MNIE ONO PODLAMALO. myslalam czy ON bawi sie gdzies teraz rownie dobrze jak ci niektorzy faceci w lokalu :-( nie mialam ochoty \"zapoznawac\" tych oblesnych kolesi bleeee w tym wzgledzie ariadna chyba mnie rozumie ;-) obejrzalam tez samotnosc w sieci :-) ale zdecydowanie nie jest to film dla takich jak MY TUTAJ :-D przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry ;) właśnie wróciłem z Krakowa uff mam dość ! tyle godzin jazdy dla kilku godzin szkolenia... crazy... ja też się złapałem na Twą opowieść ;) lolu też byłem wczoraj na dichu, hmm mam jakoś podobne odczucia jak ty :( do tego zachowanie tej dzieciarni jest poniżej normy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybyły motylki pod okienko:D - przybyłam by sie zameldowac, ze zyje, choc nie fruwam za wysoko - zarzadzam pobudke i proponuje zebranie zarzadu w zwiazku z zaginieciem jedno z czlonków - niejakiego necrotha - a z Bajorem to nie zadna podpucha, po prostu wczoraj zakochalam sie w kilku jego piosenka wiec ..... jak to ariadna było _ łodbiór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nieborak wpadl jak... w ten zwiazek :-( ale moze choc on z tej 5 jest teraz szczesliwy jako jedyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jak to o nas zapomnial? o nas? o nas sie nie da:) Szczesliwy , nieszczesliwy - raz na jakis czas trzeba sie zameldowac, chyba musze go przywolac do porzadku:D Niech zdaje relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jako jedyny ? ja jestem prawie szczęśliwy :) ps okienka nie ma korniki zjadły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłem się oprzeć... kilka trocin zostawiłem speszyl dla Ciebie :D tak na pamiątkę ;) ps kupie Ci drugie, plastykowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały świat z plastiku i nawet okienko:) a jak ja sobie okiennice do plastiku doczepie;) - zaraz poszukam co to mogłoby korniki zjesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
crazy!! kornika to JA moge schrupać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne ne korniki są żylaste i ogólnie to niejadalne :P jakie okiennice ? też już zjadłem hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaraz go uśpie albo... zaczne od główki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zapobiegać nadmiernemu wzrostowi populacji kornika drukarza w drzewostanach parkowych, leśnicy wyszukują zasiedlonych drzew, ścinają je i korują lub wywożą poza las przed wylotem nowego pokolenia chrząszczy. Profilaktyka taka jest najważniejszą bronią, jaką dysponują leśnicy i najlepszym sposobem zwalczania korników. Ograniczaniu liczebności drukarza służą także pułapki, w które korniki są wabione za pomocą sztucznych feromonów. W parku stosuje się pułapki różnych typów. Niektóre składają się z kilku lejków umiesz- czonych jeden nad drugim, w innych korniki wabi się do wnętrza wiszącej rury. Obecnie najwięcej stosuje się pułapek skrzynkowych. Służba parku prowadzi systematyczną i dokładną kontrolę odłowu chrząszczy w pułapki feromonowe, a także ewidencję zasiedlonych i usuwanych drzew. albo lola modliszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja sobie polece do ciepłych krajów ? ehe bo tu same zamachy na życie ME :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa
A to jest wszytsko wina facetow , czekamy na nich , mamy nadzieje , a oni nami sie bawią jak zabawkami po zabawie wyrzucaja w kąt i szukaja nowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczesliwa.... oj nie zgodze się z Tobą :) ps hmm odkupie i to o wiele ładniejsze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- kornik -jak odkupisz to nie pojde po te sztuczne feromony, lejki, pułapki skrzynkowe:D tylko nie zjedz po drodze -nieszczesliwa - to nie zwracaj na nich uwagi - gdzies widzialam (kobieta bez faceta jak ryba bez roweru) - nie to nie:) - ariadna _ A Ty chcesz Nobla dostac? pofiksuje Ci sie w głowce od tej nauki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się podziały tamte Ariadny niezapomniane....Stonesi, Beatelsi, nasz mały NECROTH albo Diana --bum.....bum, bum, gdzie te prywatki niezapomniane tak bardzo pamietam je bum..bum..bum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×