Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

Gość Inteligentna a jednak idiotka
no wlasnie najwiekszymi dupkami sa tacy ktorzy wydaja sie na poczatku idealni.........patrzysz na takiego i sie cieszysz ze taki skarb sie uchowal,ze tamte laski byly szalone ze go zostawiły itp...czujesz ze sie rozumiecie jak z najlepsza przyjaciolka, taki z pewnoscia Ci wytnie taki numer ze go zapamietasz do konca zycia i wpiszesz na czarna liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami słońce czasami deszcz... na nic i nikogo nie ma reguły... każdy z nas chce jak najlepiej dla siebie,kogoś... ale dlaczego nas tak życie doświadcza ? ( czytaj kopie w dupę ) tego nie wiem i nie jestem w stanie pojąć ! Szukanie lekarstwa (faceta,kobiety) nie ma sensu, jeśli kiedyś samo przyjdzie to dobrze... a czy to już będzie to ? hmm tego nie wie nikt :) ale myślę że trzeba próbować pomimo wszelkich zaszłości... może wreszcie kiedyś... i los do nas się uśmiechnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyznam sie bez bicia... nie czytalam calego topiku... ale domyslilam sie o co chodzi po kilku wypowiedziach .... i ja tez dostaje po dupie:( tylko czy ja naprawde na to zasluguje:(??? czasami juz brak sil, i rece i cycki opadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczów:) leczylam wczoraj bezsennośc melisą i co z tego, ze spalam cale 8 godzin jak caly dzien dzis chodze polprzytomna, a w dodatku mi te ziólka na psychike poszly, nic mi sie nie chce, nie cieszy, nie smuci, nie chce mi sie smiac, ani plakac - w sumie to sie modlilam o obojetnosc więc mam i chyba wole jednak nie spac, lepiej sie czuje, wiec znow BEZSENNOŚC W ŚWIĘTOKRZYSKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tu ;) witaj w klubie no powitać szefową :D 8 godzin snu to niewiele ale też czasem tak miałem po dłuższym spaniu... bezsenność na podkarpaciu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bym to bezsennosc przeznaczyla chociaż na szczytne cele, ale ja patrze w ten szklany ekranik, ambitnie!!! układam pasjansa (oczywiscie nie wychodzi) i słucham muzyki - czyli życie przecieka mi miedzy palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też motylku... praca dom, zero celu życia... nie żyjemy przecież dla siebie... i to jest straszne... tyle ludzi na świecie a my jesteśmy tacy samotni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja kiedys mialam nadzieję, ze cos moze sie zmieni, cos mnie spotka w zyciu, zawsze czekalam na niespodziewane, a teraz mi sie juz nie chce, znudziło mi sie .... tylko nie wiem czy mozna tak zyc...zawieszonemu w próżni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawieszenie w próżni... też kiedyś tak siebie nazwałem... wg mnie nie ma sensu takie życie...wtedy żyje się po te żeby żyć a nie dla kogoś... w sumie to jesteśmy jeszcze młodzi więc wszystko przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzi???? tu jestem rozdarta wewnętrznie - w pracy czuję się młodo, bo szacowni współpracownicy, traktuja mnie jak uczennicę czasem, ale jak patrze na dorobek życiowy niektórych przyjaciół, znajomych to czuje sie jak \"stara\" niezapisana karta. Moze niekoniecznie jestem żądna wszelkich danych im doświadczeń, ale zawsze to nie jest taka pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"starą\" niezapisaną kartę też czas będzie mógł wypełnić... to że inni mają więcej... to tylko trzeba się z tego cieszyć. Tylko jak tu się cieszyć gdy człowiek wraca z pracy wypruty bez celu i sensu kolejnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele spraw, rzeczy które dzieją się bez naszej wiedzy, zgody... nie mamy na to wpływu ale ciężko to zaakceptować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Ty masz nawet taki refleksyjny nastrój, to niedobrze. jesień w natarciu, bo melancholia wisi w powietrzu, nawet forum ledwo zipie, towarzystwo zaginęlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego uważam ze powinniśmy się trzymać pomimo wszystko... też miewam kiepskie wieczory, dni... jutro już będzie lepiej :) Dzisiaj spotkałem się z przyjaciółką, opowiadała mi o swoim byłym, gość zostawił ją bez zadnego wytlumaczenia..a obiecywał złote góry... . od razu przypomniałem sobie o Was o forum... popłakała sobie troszkę no i mi się też smutno zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie czyli jak cos smutnego albo poprane relacje damsko-męskie to będą skojarzenia z topikiem:D i jesli tak bedziemy sie uzalac nad soba, to ten topik raczej bedzie jak wspomniane kiedys kółko terapeutyczne> a tak w ogóle to czemu Ty dziecko nie śpisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mam ochoty... nie wiem dlaczego? ale chyba za chwilke trzeba isc spac... jutro praca ! lubię tu wracać, ci sami ludzie, ktoś zwraca na mnie uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps juz nie dziecko ;) alle czasami z chęcią cofną bym się do tamtych czasów i problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)dzieci w szkole zawsze zwracaja uwage, nie zapominaj, czasem, az nadmierna:D ja zaraz bede usilowala usnac, bo nie szalalam z melisa:) zycze milych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko_to zboczenie zawodowe-mówie tak nawet do sporo starszych osób a nawet mamy czasem:D - i tylko uczniowie się za to złoszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wszyscy mają tak wyśmienite humory że nie potrzebują już wypłakiwać się tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie bardzo wysmienite..wrecz przeciwnie.. ja tu tylko oddycham..bo po coz robic cokolwiek wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz czasem...czesciej?? musze sie zmuszac do oddychania... zmuszac powieki do otwierania mam dosc wymiekam moze juz wymieklam?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj ja tez tak zyje-oddycham bez celu. tak EGZYSTUJE tylko... ale dzis ide do lokalu na krotkie ur. przyjaciolki mamy DLA NIEJ SEXY PREZENT i to mnie cieszy ;-) tam na kilka h zajme sie CZYMŚ no ale zapomniec o ... to bedzie trudno bo na imprezki do moich znajomych rzecz jasna chodzilismy razem. rozmowa pewnie przez moment zejdzie rowniez na MNIE :-O i o ile jestem dobrze zorientowana beda chyba 2 pary i JA ... trzeba sie przyzwyczaic ... do takiego WIDOKU :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest linka dla was... ;) http://cezar.homedns.org/poprawiacz%20nastroju.htm tak na poprawę humorku :) ja dzisiaj jestem zmęczony fizycznie, ciężki miałem dzień... a humorek hmmm nawet dobry :) bo wczoraj to już było kiepsko ze mną... ...bycie samotnym w tłumie par, ;/ nie jest to miłe odczucie. Mnie to przeważnie dołuje... ps dziewczynki do wesela serduszko się zagoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kornik JAK MY CIE KOCHOOOOMY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a ja oddycham dzis za szybko - jestem wsciekla -mało powiedziane, na ludzi, którzy zostają rodzicami, a kompletnie sie do tego nadają, bo sami nie daja sobie rady z zyciem. Dlaczego te dzieciaki musza cierpiec za jakichs popranych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam ból ;) ale cóż możemy na to poradzić... w sumie to sami nie wiemy jacy będziemy? Daj mi troszkę sił bo ja dziś jestem strasznie słaby... starość ? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×