Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

przesyłam CI energię jak Kaszpirowski (z tej wściekłosci mam jej nadmiar) adin, dwa, tri, cietyrje....:D, a ja sie nie pogodze z tym nieszczesciem dzieciakow i zamorduje rodzicow, ktorzy zjawia sie na najblizszej wywiadowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wtedy będzie problem, szefową zamkną do paki... forum sie rozleci... a problem jak był to będzie :P ps ciekawe czy w więzieniu jest net ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:D oszalałabym, bo ja musze miec przestrzeń, a topik i tak sie rozlatuje, hmmm jakby byl net, ksiazki i spacerki dlugie (po górach, lasach itp. itd) to moze bym sie skusila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :) ale w sumie to nie ma jak wolność !!! teraz jestem wolny i też są tego plusy moge robić co chce i nikt mi nie gdera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej jako wolność niż samotność :) w sumie to nie narzekam :) ...jesień idzie będzie gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesien tez ma dobre strony : -kolorowe liscie -kasztany (daja pozytywna energie) -wiatr we włosach -deszczyk za oknem, mozna wlaczyc muzyczke, czytac ksiazke, lezec pod kocykiem i pic goraca kawke:) i przytulac sie -nawet tylko do poduszeczki - melancholia tez moze byc pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm pięknie to opisujesz... aż się rozmarzyłem poczułem zapach kawy i ciepły kocyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jesien jak jest teraz to tak, ale jak leje non stop, zimno i mokro to już mi się nie podoba... piękna jesień jest w Bieszczadach :) zapraszam wszystkich... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy moze sobie o tej porze nie rób:D. a w kazdym nieszczesciu mozna sie dopatrzyc dobrych stron - trzeba tylko chciec, ale niektorzy sadza,ze lepiej sie uzalac. To mowie ja , autorka topiku -optymistka ze sklonnosciami do melancholii - to, ze kiedys marudzilam, to nie znaczy nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał cóż za wspaniała przemiana... tylko pogratulować :) właśnie o to chodzi trzeba dostrzegać dobro które mamy, łapać chwile te najdrobniejsze i czerpać z nich siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta przemiana roznie bywa: raz euforia a raz przygnebienie; i to chyba nie zawsze jest od nas zalezne; choc taka hustawka nastrojow to ponoc depresja dwubiegunowa:D - wlasnie pakuje plecak w te Bieszczady, bede jutro rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ;> te bieszczady to żart? chyba za bardzo mi przeładowałaś te akumulatory... ps. mam kawkę :D a huśtawka to normalne ;) sinusoida na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój sie nie przyjade:) - po pierwsze praca, a po 2 jutro zaczyna sie rok akademicki wiec przybywa obowiazków - zobaczysz jutro pojdziesz kupic melise, bo nie bedziesz spac cala noc. kawa o tej porze, ach ci mężczyzni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie boje już też zacząłem się pakować :P a meliske mam i to w wielu wydaniach ;) a co do kawy to jest bezkofeinowa ;) musiałem ją mieć :D mmm raj dla ciała i ducha... cóż za zapach rozpływa się po pokoju... poezja... do tego dobra muzyka i prawie niebo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu nadrabiamy na forum, a reszta leniuchów niech czyta, skoro nie chce im sie choc słowka napisac:) nie chca wyjsc z tej jaskini -choc to ponoc faceci siedza w jaskiniach, by cos przemyslec -nie rób mi smaka kawa bo to chyba poza netem moj jedyny nalog, a pilam juz dzis 2 i cappuccino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadrabiam zaległości bo wypiłem tylko jedną.... mówię Ci raj dla podniebienia... mmm reszta nie ma czasu, na weekendzie na pewno po nadrabiają :) ale Ty już nie pij bo szkoda Twego żołądeczka ;P mojemu to juz nic nie zaszkodzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzisz starosc sie odzywa i ta skleroza, dobrze, ze jeszcze w kosciach nie lamie? a wilki sa? zeby sie na mnie odzywic nie chcialy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho mam się bać? to już chyba wole opcje ide do kąta niż zamienić się w kamień... Co my nie dalibyśmy im rady? Eeee nie takie \"wilczki\" mamy na codzien... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrok bazyliszka mam dla niektórych uczniów tylko i ludzi, którzy zachodza mi za skóre:) nie idz do kąta:) bo z kim bede topik podbijac:D, a wilczki oswoimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oswoimy albo wcześniej nas zjedzą :P dookoła tylko dzicz my i wilki jeszcze chwile posiedzę... ale ta kawa mnie rozziewała ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klin klinem:D najwyzej my wilczki zjemy_ po kawie ziewanie? - wiec przekazuje kolejna partie energii, bo u mnie jak zawsze w nocy nadmiar - adin, dwa, tri, cietyrje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×