Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

:) nie nie nie już nie chce :P bo mnie przeładujesz... hmm wilk w potrawce, pieczony, duszony, w jarzynach na ostro... damy rade :) to ja będę łapał a Ty będziesz gotowała pyszne obiadki :) a z tyłu domu będzie szkoła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mmmm a tak dobrej kawy jak ja przed 2 h to napewno nie pijecie :-D macchiato latte mmmm ... miodzio (+freeq) ;-) i W TAK DOBRYM REALNYM TOWARZYSTWIE UR. MOJEJ PRZYJACIOLKI B.SYMPATYCZNE ALE U WAS \"w topiku\" tez jest miło ;-) i nie ogladam tych zakochanych czule calujacych sie par TUTAJ, choc oczywiscie ich szczesciem sie ciesze. szkoda że ja taka rozmemłana :-0 a moge dołączyc do bieszczad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy na uczte z wilczków, pomozesz przy gotowaniu:) bo ja nie przepadam:P ale jak sie nie ma dla kogo gotowac to tak bywa - czyli urodzinki byly mile, fajnie:) - ciekawe kogo bedziemy nauczac w tych Bieszczadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie, oderwanie dobrze Ci zrobiło :P moja kawka była napewno lepsza :P bo moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich po kolei :) ja będę uczył kręcić rurki, zrobimy wodociągi w całych bieszczadach hihi crazy hmm czego Ty właściwie uczysz ? a lola zajmie sie administracją :D i wszystkim co jest z tym związane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiec w bieszczadach kornik robi kawe!! a my \"baby\" do garów ;-) ?? ...(oderwalam sie -fakt, choc \'temat\' na krotko pojawil sie , no ale to moi PRZYJACIELE SA WIEC... :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja - administracja ?? rzeczywiscie :-D w ksiegach wieczystych, pomiarach, udzialach, napewno porzadek bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 2 kierunkach: historii i filologii angielskiej, ale uczę tylko angielskiego my sweethearts:) i zastanówcie Cie z ta dyrektorką, bo ja nie lubię leniwców:Pi jeszcze bym wam dała popalic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 2 kierunki to co ja robie tu szary żuczek ? chowam się i wychodzę... phi w razie problemów Cię obalimy z lolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
utworzylismy juz \"zwiazek\" ... zawodowy ?? :-D jestesmy bezpieczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz szans więc uważaj, nie dość żę związek to jeszcze większościowy :P 1000 hmm cza to oblać :) :) no i pogratulować mi że to akurat byłem ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola zobacz gdzie crazy chowa dziennik ;) podwędzimy i po uwagach i problemach... i fakacje pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kornikowi gratulujemy :-) a teraz jako \" zawodowa \" biurwa prace zaczynam wczesnie wiec: dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszystkie dzienniki z urzedu przetrzymuje administracja :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie bylo az tak zywej dyskusji:) musialam nadrobic prawie dwie strony:P niestety do dyskusji sie nie wlacze bo padam..jutro czeka mnie impreza..jej jak sobie pomysle to juz mi sie zle robi..ale kolezanka awansowala i chca to oblac..a ja se pojde tam tylko sie chyba gapic na grzące sie pary..chcialabym juz przestac byc \"pomimo wszystko..\" wiem wiem..a ja ciagle o jednym zamiast o pysznej kawusi... slodkich snoof:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już uciekam :) Ariadno piszemy o wszystkim ... i nie zakładaj z góry złego scenariusza imprezy... ;) może będzie dobrze... dobrej nocki robaczki :) jutro wilki przy kawie - reaktywacja pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety lubią brąz..... ... tak kawa budzi mnie.... ;) miłego dnia księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was texz tak szari i ponuro za oknem??..nie teskni mi sie za zimnem.. jak nie ma za oknem to w serduszkach slonca na ten dzien!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wam powiem jak mi sie pieknie dzien zaczal.. niewazne jak i dlaczego ale relacje z pewnych wydarzen na ktorych on bywa..(z reszta ja wlasnie na jednym z nich go spotkalam bo wiedzialam ze tam bedzie)..sa zamieszczane w necie..razem ze zdjeciami..nooo...wlasnie..wpadlam na takie co bylo rowno tydzien przed tym na ktorym ja go spotkalam..jest zdjecie..i jak sie domyslacie nie samego..objetego..nie jak kolezanke bo kolezanka stala obok..znam ja z reszta..wybaczcie ale ide teraz na ostatni egzamin,..i zawale go na 100% bo ejdyne o czym mysle to wymiotowac i nie plakac bo sie rozmarze... ciekawe co jeszcze mnie w tym dniu czeka...bo ja najchetniej chcialabym zniknac z tego swiata i nie musiec uczyc sie zyc bez niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pogaduje sobie tutaj sama..nic to..chociaz sie wypisze..egzamin zdalam i plan wykonany w wersji full..ale chodzilam tak nabuzowana ze po egzaminie najzwyczajniej w swiecie sie rozryczalam..nerwy tu, nerwy tam..dzisiaj bedzie ta impreza..mam nadzieje ze go nie spotkam..bo nie zdzierze widoku jego z kims innym..moze tamta z tego zdjecia to tylko fajna kolezanka..kij wie..ale nie chce po prostu nie chce sie nad tym roztkiliwac i rozmyslac bo mnie tutaj kurw*** szczela..denerwuje mnie to.. wmawiam sobie tylko na okraglo ze facet nie wie co stracil..no bo w sumie nie wie..skoro nasze rozmowy polegaly na jego gadaniu a moim sluchaniu...jest mi przykro i jestem zla ze nareszcie sie nie moglo mi poukladac tak jak powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry 🌼 ariadno bylam pewna ze zdasz ;-) przeciez ty łykasz te egzaminki jak landrynki widok bylego z inna bleeeee :-O okropny widok moj X ma ur. dzis-wyslalam smsa . dobrze ? zle ?- to chyba nie narzucanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze..bo mu sie az glupio zrobi..a podziekowal?? ps:przepatrzylam reszte zdjec.tylko na jednym sa tak \"razem\"..na raeszcie on i ona gdzie indziej..ale juch..jestem wkurzona na maxa..bo boli... acha..sciagnijscie sobie pisoenke Tede\"jakby jutra miało nie być\"..ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ufff ale zakatarzona jestem 💤 ariadno - NIE - NIE podziekowal ... no w sumie nie na kazde zyczenia smsowe w dniu ur. sie dziekuje prawda? ale zwykle z tymi kt. nie dziekujesz widzisz sie w ten sam dzien... a on? ... cóż ... nie wiem jak , ale musimy o nich zapomniec 😭 uffff ... staram sie... a podasz stronke tego ajuch? ;-) chociaz pewnie nie chcesz zostać tutaj zdemaskowana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×