Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

Taka tam Sobie:) dzieki - staram sie nie rozleciec i nie plakac. Najlepszym spsobem jest się zaciąć> Wiec prawie caly dzien sie nie odzywam do nikogo, zreszta co to kogo interesuje, przez tunel samotnosci, trzeba sie przeczołgac samemu,\\ Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze topik zamienia sie w moj blog:P - to dzis tylko jedno, daje sobie jeszcze jedną szanse i zaczynam nowe zycie po raz 1001:) i tak świat jest piekny, cokolwiek sie wydarzy:) zakładam różowe okulary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jest na topiku os/ kt milo minal dzien ;-) mnie minelo milo popoludnie dzieki niezbyt spodziewanej wizycie znajomych w moim \"spartanskim środowisku\" :-D ...pomimo tak milych chwil to w SAMOTNOSCI nie potrafie przestac rozpamietywac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmmmmm? Oni wszyscy gdzies poszli i mnie nie zabrali:(???? Szefowej!!!!!:) Wroci sie z korepetycji, to się tu zrobi porządek!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj oberwie sie nam chyba za te absencje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku mam tak samo i czuje że moje życie jest jak cmentarz pogrzebanych nadzieji :( niczym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
umiera smiercia naturalna?? szkoda ze moje zle samopoczucie nie konczy sie tak szybko jak ten topik :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiera nie umiera_czy to ma znaczenie, szystko przemija nawet najdłuższa żmija? - ale to juz bylo i nie wróci wiecej i choc tyle sie zdarzyło, to ... chyba kazdy z nas zmierza sie ze swoim zyciem i nie ma czasu, prawda? pozdrawiam ludziki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przeprowadzeniu szczegółowego sledztwa przedstawiam ewentualne powody dlugotrwalej absencji stalych czlonkow forum -ariadna - więziona przez smoka w zimej smoczej jamie, czeka na wybawcę niejakiego szewczyka - lola - zwerbowana została przez Gustlika, teraz to juz kobieta szpieg -kornik - samotnie przemierza szlak znany sobie od dzieciństwa zwany \" Śladami rysich pazurów\" - necroth - niczym Odyseusz, uwiedziony śpiewem długowłosej syreny podązył i pozostał na odległej wyspie łodbiór:D:D:D proszę o potwierdzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no motylku prawie zgadłaś :) spotkałem ostatnio znajomą namawia mnie na wyjazd właśnie na wyspę!!! A wyspa maleńka i podobno urocza - Malta!!! W sumie zastanawiam się nad tym tylko nie wiem jak tam by było z pracą??? no a pozat tym widzę że wszyscy zajęci bardzo bo nikt nic nie pisze :( miłego weekendu wszystkim życzę!!! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nigdzie nie wyleciałem!!! dopiero po nowym roku bo naczelnik nie zgodził się na wcześniejsze odejście :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie mam na nic czasu... wychodzę przed 8 wracam o 20... dość Boże dzięki Ci za niedziele !!! Jak samopoczucie u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
crazy :-) pieknie te nasze charakterystyki ujelas ;-) ja tu jestem i mnie nie ma juz jakby-przeprowadzka do domku dobiega smutnego konca- za pare dni juz nawet \"łodbioru\" nie bedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę nie podskakiwac, bo ustawię do pionu;) tylko poziomoczke pożyczę (szefowej podskawiwac!!!!!!!!!) - Lola, co to za dyrdymały opowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zawsze i juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mlodzież przywołuję was do porząku, o tempora, o mores!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm? bunt załogi: jedni nie piszą, Lola grozi, że ucieknie, a taki jeden pyskuje........... _Roman_dawaj program zero tolerancji!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-D nie poddawac sie, prosze ja tak ze wz. niezaleznych nie \"bede dysponowac internetem\". buntownik bywam ale nie tutaj i w tych okolicznosciach :-D chyba OSZALEJE-odcieta od świata kompletnie :-O , z tymi swoimi schizami... pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×