Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

a to sie nawet tu nie nadaje, jakas fatalna kumulacja, wszystko nie tak prawie, nawet nie moge sie zwierzyc przyjaciółce bo ma zepsuty komputer, a my zasze wieczorem godzinami na gg albo skypie nie bede marudzic:x i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem??? nawet mi się narzekać nie chce, bo moze rzeczywiscie wszystkie problemy to ja? zreszta nie chce, by ktos pomyslal, ze nawet sobie sama z soba poradzic nie moge.Widzisz towarzystwo tez ma dosc i sie wykruszylo, bo lepiej sluchac o przyjemnych rzeczach. Niz o tym, ze mnie ktos wvczoraj zbluzgal, bo zazartowalam itp, itd i ze mam wiecznie jakis problem, bo mi samej od mych problemow juz niedobrze - a teraz powienien odezwac sie ktos, kopnac, dołozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
winko pomoze CZASEM I NA CHWILKE:-O tylko niestety myslalam ze wspomnienia powracaja juz coraz zadziej ale skoro po 2-3 miesiacach potrafie ryczec przez godzine - dwie (i to pewnie nie koniec) to chyba jest ze mna coraz gorzej:-( widac crazy ze chyba dzis wisi cos łzawego w powietrzu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się lolu:) A gdzie Ariadna_będe miala sprawe, dotyczaca Krakowa, w sumie mam jeszcze troche czasu, ale mam nadzieję, że Adi nie zaginęla:) najwyzej zaatakuje maila, bo chyba masz podanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doszalonegomotyla
Współczuję Tobie serdecznie,wiem co czujesz bo jestem kobietą,ale taki stan niczego dobrego nie wnosi do Twojego życia.......zobacz sama piszesz,że juz nawet Twoje towarzystwo ma dość tej chandry,więć.....uśmiechnij się i wyjdz szczęściu naprzeciw.Moze wizyta u psychologa pomoże?czasem warto:)Spojrzysz na swiat inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako szefowa przywołuje do porzadku i prosze o wpisy:) chyba musi sie cos u was dziac krakowianki i ślązaczki, a bo rodzynek czasem pisze:) kiedy wszystko wydaje sie walic, najlepsza rzeczą jest przetrzymać:) psycholog??????? wystarczą mi przyjaciele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam gotowość do wpisywania się ;) Motylku musismy się wziąć za resztę ;) może jakieś kary ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihih oj crazy i kornik! z was to naprawde emanuja befry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytropina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytropina
wiec wszyscy tu sa ze slaska lub krakowa czyzby ludzie z wawy nie mieli problemow sercowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do tej szczepionki to ja chyba moge zglosic sie na ochotnika-\"doswiadczalnego\" ;-) fatalny dzien, fatalna pogoda, fatalne rozmowy, fatalne traktowanie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dotrzymam Ci lola towarzystwa - bedziemy 2 króliczkami:) -nic nie jest:) uwazam, ze niepotrzebne do niczego innego poza pompowaniem krwi, niepotrzebnie odczuwa rzeczy emocjonalne, chyba wyjasnilam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :P proszę jaśniej ;) wg mnie jest potrzebne bo inaczej bylibyśmy tylko machinami do pracy, zycia i tworzenia dzieci... bez celu, sensu i motywacjki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszyscy z kt. rozmawiam tacy podq... albo zdolowani :-( jednak cos wisi, oby tylko nie zawislo tak nad nami az do wiosny! ...a my z crazy przebieramy sie w kroliczki palyboya i czekamy na PANA DOKTORA ;-) ew. p. pielegniarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście tesknota za miłościa, nieszczęsliwe miłości, złamane serca, chore związki daja taki cel, sens i motywacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×