Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

Gość
obawiam sie ze ta \"chwila\" moze potrwac miesiace :-O w obecnej sytuacji kiedy nie mam co zrobic z czasem kt. spedzalam z człowiekiem do kt sie przywiazalam to dla mnie tragiczne, urwie sie CODZIENNY kontakt z przyjaciolmi przebywajacymi za granicą oj bedzie mi ciężko :..(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm cięzka sytuacja, ja sobie nie wyobrazam zycia bez netu... ale moze dzieki temu, będziesz mogła wykorzystać swój czas w pełni w realu, tak pełna parą:D a napewno jest gdzies tam ktoś, kto Cię szuka:) i net nie bedzie Ci potrzebny tak bardzo, może juz niedługo - i mam nadzieję, ze czasem dorwiesz gdzies kopmuter, by tu zajrzeć, bo wyginiemy jak dinozaury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no fakt - trzeba bedzie tak na to spojrzec choć sami rozumiecie ;-). nie spotykam sie z facetami nie dlatego, ze jestem maniakiem komputerowym :-D hehehe kolezanka (mężatka) namawia mnie na silownie, osobiscie wolalabym joge itp. , ale jesli jest sie \"poszukujaca\" to taka silownia jest w sam raz :-D dla mnie, co nie? bede miala faceta \"przemytnika arbuzów\" :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to mi chodziło:) wolny czas mozesz spedzac inaczej niz ślipić w ekranik, ja mam juz dosc tego swojego uzaleznienia od netu, aczkolwiek przez net poznalam swoja najlepszą przyjaciólkę i kilka innych b. fajnych osób;) _ mówisz nie ma jak arbuzy:D ja bym to tez nazwała ochrona osobista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na poczatku miesiaca ruszam na \"arbuzy\" ;-) hehehe na razie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobrry 🌼 dzis snim mi sie X - nie pozytywnie bo byl to c.d.rzeczywistosci nawet w tej nocnej nieswiadomosci nie mam spokoju :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobry wieczór ;-) jak narazie mam jeszcze kontakt ze swiatem i moze da sie go kontynuowac... wieczorami net pomoże oddalic myśli złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie chce zyc przeszlością , ale ona powraca nieswiadomie przeciez bo we snach- choc staram sie to wyrzucic z glowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem że mam problem!!! że życie jest niesprawiedliwe!!! ale można byc chipokrytą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałem przyjeciela w osobie chłopaka mojej starszej siostry jakieś 8 lat temu, spoko ziom przyłożyć do rany!!!takiego człowieka szukać ze świeca w ręku!!!! niestety ale zabrakło go w mym zyciu, miał białaczke i odszedł oj jak ja się buntowałem, jakieś pół roku dochodziłem do siebie!!! czemu on??? dlaczego to spotyka ludzi którzy najmniej na to zasługują??? i wiecie co znowu się zastanawiam czemu to ludzi dotyka, ale teraz chodzi o mnie ostatnio lekarz wystawił mi skierowanie na badania histopatologiczne, mam podejrzenie choroby Bowena, :) a myślałem że gożej być nie może (chodzi mi tu o ewe)!!! a tu taki wał!!! jak to powiedział prosiaczek - życie jest ciężkie i żócił się w przepaść!!!! bez urazy kiedy zaczynałem radzić sobie z uczuciami do ewy i wychodzic na prostą to dostałem dopiero od życia z grubej róry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to jest wszystko jakies takie nieprawdopodobne co piszesz nec :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem lolu ale to szara rzeczywistość!!! :( myslimy że gorzej byc nie może a tu niestety sie często mylimy!!! nie tylko ty tak zareagowałaś!!! o całej sytuacji wiedzą tylko dwie osoby dwaj koledzy!!! rodziny jeszcze nie chcę martwić!!! jutro mam wyznaczony termin na badanie histopatologiczne- bedą pobierać tkankę czy coś takiego!!! jak poszło dowiecie sie jutro!!! chociasz przestałem już na co kolwiek liczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świąt życzę ludziki, o ile ktos tu jeszcze zagląda i życzę byście uwierzyli, ze marzenia sie spełniają. One sie spełnia juzw nowym roku:) Gorące uściski:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) widzę że juz nikt nie zagląda do naszego kułeczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami ktoś zagląda ;) oczywiście to nie to co dawniej... ale dobre i to :) Co słychać u Was ? Nec Ty miałeś chyba gdzieś wyjeżdżać ? hmm... Szefowo miłych spokojnych i radosnych FERII :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie prosze o stawienie sie na zbiorke_ przed domem harcerza:D i zdanie sprawozdania ze swej absencji____ znow bede musila te procenty podliczac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho motylku wszyscy się zbiegli mało nóżek nie połamali :P ... tak jakby tydzień laby minął... :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu... gdzie sie podziały... ;) lalala.... phi... ostatnio nie imprezowałem :P i wcale sie nie obijam !!! no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz raczej sie przyznaje że zjadłem... no takie apetyczne ;) a u Ciebie to biurko też jakieś uszczerbane? hmmm... to też ja ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×