Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BakaliowaMięta

Żylaki odbytu.

Polecane posty

Gość gość
W moim przypadku konieczne było operacyjne leczenie żylaków. Wszystko odbyło się w przychodni Wilmed na Wilanowie. Mają tam dobrych specjalistów i nowoczesny sprzęt. U mnie dolegliwości bólowe związane z żylakami o***tu po tym zabiegu ustały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żadnym żelu nie słyszałam, ja stosowałam czopki. No i piłam zioła procto vitale, bo miałam straszne zaparcia i było mi tak ciężko się wypróżnić, że leciały mi łzy. Naprawdę. Wcześniej bym nie pomyślała, że hemoroidy mi tak wejdą za skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna
Dnia 25.10.2018 o 11:54, Ricaj napisał:

O żadnym żelu nie słyszałam, ja stosowałam czopki. No i piłam zioła procto vitale, bo miałam straszne zaparcia i było mi tak ciężko się wypróżnić, że leciały mi łzy. Naprawdę. Wcześniej bym nie pomyślała, że hemoroidy mi tak wejdą za skórę.

i jak te zioła ci się sprawdziły? na prawde są takie dobre jak wszyscy piszą? juz ponad tydzien przyjmuje leki, bo mój lekarz stwierdził, że bez tego obejdzie, ale one słabo działają... nadal odczuwam ból, mam krwawienie, chciałam sobie tymi ziołami troche pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od hemoroidów klinika proctomed pl. Oddział we Wrocławiu. Warto dojechać nawet, bo dobrych chirurgów mają to raz. Dwa większość metod mało inwazyjna i rzadko dochodzi do zabiegu chirurgicznego. Do Piotra Czerczuka idź na konsultacje. Naprawdę ogarnięty lekarz, wielu ludziom pomógł. A wiem, bo w mojej rodzinie każda kobieta po ciąży leczyła u niego hemoroidy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
Hemoroidy to gęsty splot naczyń w błonie śluzowej odbytnicy. Zadaniem tego splotu jest uszczelnianie odbytnicy razem z wewnętrznym i zewnętrznym zwieraczem odbytu. Splot znajduje się ok. 3-4 cm powyżej odbytu w kanale odbytu i normalnie nie można go wyczuć palcem podczas badania. O występowaniu hemoroidów medycyna mówi dopiero wówczas, gdy w splocie naczyń dochodzi do zatrzymania krwi i nie może ona swobodnie znaleźć ujścia. Skutkiem tego małe tętniczki ciała jamistego transportują krew o jasnoczerwonym kolorze zawierającą tlen, rozszerzają się i tworzą – najczęściej w typowych miejscach – guzkowate wypukłości w błonie śluzowej. Typowymi objawami tej choroby są świąd, pieczenie i sączenie, pozostawienie śladów stolca, jasnoczerwone ślady krwi na stolcu i papierze toaletowym lub bieliźnie, a także uczucie niekompletnego wypróżnienia. Najczęściej występuje kilka objawów łącznie, które dla pacjenta są bardzo nieprzyjemne i mogą znacznie obniżyć komfort życia osób dotkniętych tą chorobą. Zachęcam do odwiedzenia strony hemoroidy.info.pl, może tam Państwo znaleźć kompleksowe informacje na temat przyczyn, objawów i leczenia hemoroidów. 
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mydło Aleppo Szamir 70% z olejem laurowym łagodzi doleglowości, zapobiega krwawieniu i leczy skutecznie hemoroidy. Niestety nabawiłam si e ich w ciazy,  wiec mydlo wypróbowane, naprawde skuteczne. Pomaga też na wszelkie trudne do wygojenia rany i oparzenia - przy tym ostatnim też przetestowałam i pomgło, jak się poparzyłam goracym olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Współczuje problemu… Niestety, dobrze wiem jak wielki ból towarzyszy hemoroidom i u mnie skuteczne okazało się dopiero inne rozwiązanie… poddałam się likwidacji hemoroidów metodą Barrona i jestem bardzo zadowolona z efektów, bo mój problem po prostu zniknął.  Zabieg wykonywałam w SCM clinic w Krakowie i polecam każdemu, komu maści, czopki i inne konwencjonalne metody już nie pomagają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zrób sobie kurację Procto Zac w Sprayu. To naprawdę działa na takie problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×