Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popi

pomocy , moj facet jest bardzo pewny mnie i mnie rani

Polecane posty

Gość popi

wszystko zaczyna go juz draznic, moje lzy.... nie rozumie ze ja tesknie za nim... ma dosc rozmow ze mna , mowi ze go mecze nagle zaczela go ma milosc draznic dzisiaj odlozyl sluchawke placze ale mam swoj honor, nie bede juz do niego dzwonila jak wyjsc z tego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle sobie ze nie powinnas pierwsza dzwonic jak ON zateskni to zadzwoni, a tak pozatym to nie rozumiem jak mozna odlożyc sluchawke oj nieladnie z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
topic dla ryczacych jest \"obok\" :dlaczego zawsze dostaje w d... jako honorowa JESTES TAM POTRZEBANA :-) JEDYNA HONOROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi
nie wyjechal po prostu pracuje, mieszka 50 km ode mnie... rozumiem w tyg jest zmeczony, nie mozemy sie spotkac ale w weekendy czemu czesto on woli przebywac sam? sadzilam ze w sobote mozemy sie spotkac a on zero propozycji, nic ostatnio byl u mnie miesiac temu , to ja jezdzilam do niego np w niedziele czuje, ze on ma mnie dosyc nie chce zadnej laski dzisiaj powiedzialm abym nie robila z siebie sieroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
jak to czytam to prypomina mi się co ja przeżyłam-a podobnie to wyglądało jak u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi
Blankaaa a jak u ciebie bylo i jak sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
a ile jesteście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
to samo-zaczął mnie unikać ,krzyczał że go męczę i drażni go moje uczucie.Wiesz co było powodem?Inna...Mam nadzieje że u Ciebie tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek malutki
nie chcę sprawiać Ci przykrości, ale tez znam to z autopsji... podobnie jak blanka... ale mam nadzieję, że Ciebie to nie dotyczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi
to co wiem ,on nie ma nikogo na boku ale czuje ze jest bardzo BARDZO pewny mnie:(a moze i ma kogos na oku a cholera go wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
Miejmy nadzieje że jest inny powód...Ale czasem faceci sa dziwni..Mają kochające kobiety i nie umieja tego docenic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie upokarzaj sie to on chyba wcale Cie nie kocha , jak ma dziewczyne to chyba powinien- o nią dbac!!!!a nie unikac spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
niech się wkońcu wykarze i zabiega o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi
jest mi przykro i placze zapytalam co jest miedzy nami a on powiedzial, ze mecza go rozmowy o tym samym w kolko ale ja naprawde juz nie wiem :( przyjedzie raz na jakis czas bo pracuje, nie zadzwoni i nie powie jak mu minal dzien a ja przeciez nie bede ciagle dzwonila wczoraj niby rozmawialismy i czule slowka bleble a dzisiaj totalny dol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kajzerki
jade z Toba hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
nie płacz...kurdę co za typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do popi
zostaw chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
teoretycznie racja ale to niestety nie jest łatwe bo popi go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maz ma te same objawy ale po 16 latach małzeństwa.Znudziło mu sie moje uczucie i moja [jak twierdzi]zaborczośc,kazał mi sie zajac soba.Ale wiem ze lubi ostatnio gaworzyć na necie.Co mam zrobić?Jestem zagubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyno, to po co z nim jesteś. To oczywiste, że mu nie zależy, jest Tobą znuzdony i ma cię lekko za nic, a ty pozwalasz się tak traktować? Ba co liczysz, że miłość mu jeszcze wróci. Raczej nie. Poszukaj sobie kogoś, kto cię będzie traktował we właściwy sposób. I \"bo ja go kocha\" to nie jest żaden argument. To, że się kogos kocha, to nie powód, żeby temu komuś pozwolić siebie ranić. Poza tym, uprzedzisz chyba tylko przyszłe wypadki - usłyszysz w końcu to od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do popi
widocznie nie docenia Cie gnojek!!!! ale moze jakby Cie stracil zobaczyl by jaka strata, aaaaaaaa moze wzbudz w nim zazdrosc ? jesli mu na tobie zalezy to bedzie walczyl jesli nie zostaw go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
może niekoniecznie skonczyc znajomosc ale stworzyc sytuacje w której przestałby czuć sie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa
kajzerka-gratulacje:) Popi-to moze zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malgoś
moze porozmawiaj z nim szczerze albo rób to samo bądz obojetna moze go ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi
dzieki za wsparcie jest mi ciezko i lzy leca ni wiem czy milczenie cos da...sadze ze on moze juz czekal z utesknieniem az sie od niego odczepie:( powiedzialam mu ze jest bardzo pewny siebie ale to sie zmieni kiedys , chcialo mi sie plakac przez sluchawke on powiedzial: tak? zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×