Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość loginka22
Zadzwoniłam do mojego salonu i stylistka powiedziała mi że największym przeciwwskazaniem jest to że trzeba zakładać przy otwartym oku,a jak oko nie mruga to się wysusza i jest jeszcze bardziej podatne na opary,a nawet po założeniu dolne z górnymi mogą się trzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia g
do pink00: hej słuchaj dam Ci moje gg 11940881 - bo na tym forum nie da sie normalnie po ludzku porozmawiac bo zaraz 1000ataków osob ktore nie majq pojecia o czym pisza(szkda komentowac zreszta). Odezwij sie do mnie jak bedziesz miala chwilke:) widzemy ze "jedziemy na jednym wozie":) pozdrawiam Cie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petruccia
Kobitki, nie jestem w temacie ale chciałam zgłębić go z uwagi na fakt iż kuszącym wydawało mi się wykonanie takiego zabiegu. Wśród autoreklamy i tandetnych przepychanek wysnułam jedynie kilak wniosków (których istnienie sama podejrzewałam ;)) jak to, że największym problemem traifć profesjonalistę (wolałabym na własnych błędach nie próbować). Niestety moim lękiem okazał się być temat ich pielęgnacji. Jestem alergikiem i niestety mam odruchy ciągłego i niepohamowanego przecierania powiek. Z QWaszych wypowiedzi wynika że rzęski nie bardzo ułatwiają życie (czesanie, konserowanie itp) nie potrafię się pięknie pomalować więc mój makijaż ogranicza się do jedynie machnięcia kolorem powieki i pomalowania rzęs, przepraszam ale z tego co przeczytałam wydaje mi się ze łatwiej mi jednak będzie pozostać przy dotychczasowym sposobie upiększania... Jedyne co mnie bardzo pociaga to fakt że dobrze zrobione dają efekt powalający i to mnie strasznie kręci. Jednak obawiam się ich "subtelności" w obyciu bo ja niestety ni ejestem jej nauczona w stosunku do swojej twarzy :( ponadto nie doczytała się tematu który zasłyszałam gdzieś pokątnie tj pogrubienia się powieki. Podobno od tego że mamy coś na powiece co jej ciąży ciut więcej niż całe nasze życie wcześniej coś się robi z powieką. Czy powiecie mi coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_pieczonka
Jeśli mam być szczera to nie powinnaś przedłużać i zagęszczać rzęs ponieważ pocieranie je tylko uszkadza i prędzej czy później nie bedzie to dla Ciebie wygodne. Jestem stylistką rzęs Nouveau Lashes więc wiem co mówię. A co do uczulania to można najpierw zrobić próbę alergicznąa dopiero później kleić aczkolwiek klej tej właśnie firmy jest niesamowicie delikatny i alergiczki którym kleiłam nigdy się nie skarżyły. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz...chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Do petruccia: Jeżeli chodzi o alergię to szukając stylistki zapytaj się o założenie kilku rzęs, celem sprawdzenia czy nie jesteś uczulona na np. opary kleju, płatki odtłuszczające lub utrwalacz. Nie mogę mówić za inne stylistki odnośnie ceny takiego testu, ja robię to za darmo. Po drugie pielęgnacja, im mniej robisz przy rzęsach tym one się lepiej trzymają. Osobiście rzadko używam np. cieni do powiek, bo uważam że rzęsy najlepiej prezentują się na nieumalowanym. Mocniejszy makijaż gasi cały efekt. Nie używam kredek, tłustych kremów wokół oczu i innych kosmetyków, których nie wolno używać przy przedłużonych rzęsach więc nie muszę zabezpieczać ich powłoką ochronną. O przeczesywaniu też zapomniałam, bo uzupełniam je regularnie. Moja pielęgnacja ograniczona jest naprawdę do minimum to rzęsy są dla mnie nie ja dla nich. A jeżeli chodzi o pocieranie powiek jest to faktycznie przeciwwskazanie, chociaż piszesz, że malujesz oczy więc kontrolujesz się w jakimś stopniu aby nie trzeć umalowanego oka. Jeżeli chcesz się skusić na taki zabieg musisz wyrobić nawyk nietarcia oka. Przyznam się, że pierwszy raz słyszę o pogrubianiu się powieki nawet nie przychodzi mi nic do głowy co by mogło coś takiego powodować. Obciążenie rzęs przy przedłużeniu jest podobne co przy normalnym tuszowaniu, mówię tu o poprawnie wykonanej aplikacji, czyli odpowiednio dobranej długości i grubości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petruccia
dziękuję za odpowiedz, szczerze mowiąc raz słyszałam o tym że coś się podobno "zmienia" w kaciku czy gdzieś przy oku niby z powodu tych rzęs ale jestem kompletnym laikiem więc wolę zapytać :) odczynu alergicznego w sumie się nie boję bo to jak z kosmetykami, jak jest porządny to żadko kiedy się coś dzieje ale z tym tarciem oczu to mam problem :( wiele razy zdarza mi się romazac sobie oczy kiedy dopada mnie swędzenie :( no coz taki typ, musze powaznie nad tym pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
cześć Dziewczyny To że ktos ogłasza się na gorach dotyczacych tematu którym sie zajmują nieznaczy ze żle wykonuje swój zawód bądz nima klientek. Niegrzeczne jest zatem rzucanie niepotwierzonych oskarżeń. Dodam że fora sa poto by uzyskiwac opini oraz odpowiedzi na nurtujace nas pytania i niezawsze poprawnej odp. udzieli nam osoba niezajmująca się tym na codzień. Bądz co bądz musi byc ktos kto sie na tym zana , a co w tym złego że przyokazji zareklamuje swoja usługe. Co do przedłużania ,,dolnych rzęs'' powiem że sama zanim pierwszy raz tego niezrobiłam byłam sceptycznie do tego nastawiona. Jednak zmieniłam zdanie jak jedna z klientek sama poprosiła by jej dolne zageścić. I nieprawdą jest że nastepnego dnia odpadaja. Jeśli wykona sie popranie zabieg ,mozna spokojnie efektem cieszyc sie max.do 2ch tygodni. I wcale niewyglada sie nienaturalnie,ponieważ dokleja sie taką ilosc rzes by efekt był naturalny. I nawet fajniej wygląda to gdy mamy przedłuzone górne rzęsy, niema wtedy róznicy pomiędzy górnymi a dolnymi. A co najważniejsze nietrzeba dolnych malowac maskara. I nic się nietrze miedzy górnymi a dolnymi !!!! AAAA i najważniejsze niewiem jak niektóre z was pracują i gdzie sie szkoliły. I niechce żadnej z was ujmowac profesjonalizmu. Ale przedłużanie i zageszczanie rzes na otwartym oku w żaden sposób mu niezagraża i niejest bezpieczne. Mozna spokojnie właśnie najnowszą metodą BLINK+GO wykonywac ten zabieg. A jeśli pracuje sie na profesjonalnym sprzęcie to nic nie drażni oka. CO do mrugania to przeciez wiadomo że jest to naturalny odruch i w żaden sposób mi nieprzeszkadza. Co do efektu po BLink+GO a róznicy po1do1. To mogę szczerze powiedziec że ja jako osoba wykonująca obie metdody że metoda BLINK+GO jest dla osóbktóre: Nie wyleża 3h na łóżku, nie maja czasu, chcą zaaplikowac sobie rzesy tylko i wyłącznie na krótki okres czasu. tj. z okazji slubu, urodzin czy np.sesji zdjęciowej oraz których niestac na to by zaplaćić u profesjonalistki np. 300zł za 1 do 1. I niejest to wcale dużo za efekt który utrzymuje sie przez 2 tyg. Wygląda to naprawdę ładnie , napewno niedorówna to 1 do1 szczególnie dla osób które miały wcześniej załozone 1 do1. A cena jak podają 150zł jest adekwatna do efektu. ps. Do ,,stylistki'' odezwij sie na mój email to prześle ci zdjęcia po blink+Go. Odnośnie alergi czy pocierania oka , fakt pocieranie oka jest jednym z przeciwwskazan i naprawde musiałabys ,, petruccia'' bardzo bardzo mocno powstrzymywać by ich nietrzeć. Odnosnie próby to agi-wi bardzo dobrze Ci napisała bys poszukała stylistki która wykona ci próbe i doklei kilka sztuka rzesek. Odnosnie faktu malowania to rzeski mozna tak dokleic by oko faktycznie po ich doklejeniu wygladało ładnie bez dodatkowej potrzeby malowania. a ich czesanie to nie jakaś trudna rzecz. Zajmuje to raptem kilka sekun i dodam że moje klientki przyznaja sie że iemuszą ich wcale czesac bo cały czas ładnie wygladają. Dla zainteresowanych zabieg przedłuzania rzes wykonuje nietylko w domu u siebie czy klientki. Jest mozliwość wykonania go min. w jednym z salonów fryzjerskich lub gabinecie kosmet. we Wrocku z którymi współpracuje. A od połowy lutego wykonania go u mnie w salonie ponieważ dosałam propozycje podnajęcia gabinetu. Jednakże jak wiadomo w salonach cena za zabieg jest wyższa ze wzgledu na fakt opłat związanych z najmem .;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Przepraszam z aliterówki-ah te szybkie pisanie ;-) Kasia.G wysłałam ci wiadomość na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Poprawka zdania : Przedłużanie zagęszczanie rzęs metoda Blink+GO na otwarym oku jest bezpieczne dla oka. (pomyłka w tekscie- napisałam że nie jest bezpieczne a powinno być ,, że nie jest niebezpieczne !!!''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 135
ja miałam przedlużane rzeski metoda jeden do jednego i jestem bardzo zadowolona za pełny efekt zaplaciłam tylko 300Zł a rzęski są naprawdę śliczne .Polecam rzęski zakładałam w Krakowie u Pani Joasi. tel:606-372-348 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 135
ja miałam przedlużane rzeski metoda jeden do jednego i jestem bardzo zadowolona za pełny efekt zaplaciłam tylko 300Zł a rzęski są naprawdę śliczne .Polecam rzęski zakładałam w Krakowie u Pani Joasi. tel:606-372-348 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narki3
Witam. Co do uczuleń...wydaje mi się, iż uczulenie jakie powstaje jest wynikiem styczności z materiałami pomocniczymi jakich używamy podczas zabiegu np. płaty kolagenowe. Nie jestem lekarzem specjalistą ale z tego co mnie uczyli na studiach...reakcja alergiczna powstaje podczas kontaktu z alergenem. Jeśli obrzęk lub świąd przechodzi po 2-3 dniach, a rzęsy wciąż są założone, to samo mówi za siebie...ani one, ani klej nie może uczulać. Jeśli by tak było to reakcja by nie ustała gdyż alergen w dalszym ciągu jest na oku. Poza tym ani rzęsa, ani klej nie ma styczności ze skórą. Tak mi się wydaje ale lekarzem nie jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Warto zrobic sobie takie rzesy.Ja mam je juz od 5 miesięcy i jestem zadowolona.Zapłaciłam za nie 200 zł,a teraz tylko uzupelniam i placę od 50-100 zł.Pytacie u kogo warto zrobić?w salonie czy u stylistki,która pracuje u siebie lub dojeżdża do klientki.Ja mam swoją Panią Grażynkę,która przyjeżdza do mnie i poświęca tylko czas mi.Robiąc mi rzęsy nie spieszy się jak to jest w salonie(bo zaraz przyjdzie nastepna).Polecam stylistki domowe. Trzymajcie się i jak któraś się zdecyduje na takie rzęsy to będze trudno jej z nich zrezygnować.:-))) Jak chcece się dowiedzec wiecej na ten temat to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinci 34
Witam polecam gabiney Studio Wizerunku Prestiż w Legnicy aplikuje tam rzesy od ponad roku firmą Xtreme Lashes jest to najlepsza firma zajmująca się przedłużaniem rzes tel. 886-54-44-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati11
Cześć Dziewczyny Mam pytanie do dziewczyn które maja przedłużone rzesy czy moje rzęsy bardzo przez to ucierpią ,jaka jest najlepsza metoda i czy znacie kogos super robiącego ta usługe w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati11
Cześć Dziewczyny Mam pytanie do dziewczyn które maja przedłużone rzesy czy moje rzęsy bardzo przez to ucierpią ,jaka jest najlepsza metoda i czy znacie kogos super robiącego ta usługe w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati11
Cześć Dziewczyny Mam pytanie do dziewczyn które maja przedłużone rzesy czy moje rzęsy bardzo przez to ucierpią ,jaka jest najlepsza metoda i czy znacie kogos super robiącego ta usługe w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana wawa
polecam salon na Nieklanskiej w Warszawie, rewelacja .Dwa miesiace piekne rzesy, cena 250zl u pani Iwonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana wawa
jesli ktoras z was by chciala zrobic kurs , wszedzie tylko nie w PRO ACTIV -oszusci, szkoda waszych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati11
A jaki jest dokładny Adres? I czy Pani rzęsy nie ucierpialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana wawa
witam, musze poszukac wizytowki wiec odpisze troche pozniej. Jesli chodzi o moje rzesy absolutnie nie ucierpialy. Sztuczna rzesa wypada w momencie gdy konczy sie jej cykl zycia a wiec jest to naturalne , potem odrasta nowa i tak na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana wawa
mala korekta . Sztuczna rzesa wypada w momencie gdy konczy sie cykl naturalnej(zjadlam jedno slowko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam kogoś kto chciałby przedłużyć rzęsy z Rzeszowa, znalazłam zakład w którym do końca lutego jest promocja jak się przyjdzie w 2 osoby to płacą mniej :) także może znajdę jakąś chętna osóbkę :) Wszelkich informacji udzielę mailem, mam nadzieje że kogoś znajdę. Pozdrawiam :) anastaa@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasidla
Witam! Polecam przedłużanie rzęs u P. Moniki w Poznaniu. Bardzo profesjonalne podejście a aplikacja rzęs bez zarzutu.Mam porównanie bo przedłużałam wcześniej gdzie indziej. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. Kontakt do tej Pani jest na www.stylizacjarzes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lashes
Dziewczyny! Przedłużałam rzęsy. Zrobiłam to 2 razy i na tym koniec!!! Oczywiście, efekt spektakularny, brak rannego mordowania się z tuszem i brak zmywania oczu przed snem. Super! Ale z czasem rzęsy lubią się przekręcać, ranią wtedy powieki i kłują w gałkę oczną, przy łzawieniu-> szczypanie i czerwone oczy. Nie wspominając, że po samym zabiegu, popękały mi krwinki w oczach. Wiem, że wiele można znieść by wyglądać pięknie, ale może lepiej pokochać siebie ?! Pozdrawiam i nie mam zamiaru zrazić nikogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati11
A czy twoje rzęsy nie ucierpiały po zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka28
Witam, Ja zakladalam rzeski z nouveau lashes w tarnowie, jakoze jestem alergikiem bardzo obawialam sie czy mnie nie uczula,jak na razie wszystko ok nie uczuliły, trzymaja sie pieknie, za niedlugo wybieram sie na gratisowe uzupelnienie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×