Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Agata Olsztyn
Zapraszam serdecznie ,akutalnie trwa promocja wiec warto sie skusic i sprobowac pracuje na lash perfect i przez ta własnie firme zostalam przeszkolona i,posiadam dyplom pracuje u siebie w salonie . moj nr gg 10144039 tel 510-820-503 zdjecia moich prac moge przesłac na maila zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly6
Witam, mnie tez niestety uczylaja extreme lashes ale tylko przez 3 dni od zalozenia, moja kolezanke tez... ale nie hce probowac innych firm bo te mi sie wydaja najbardziej naturalne... kurcze slyszalam ze udoskonalaja kleje,ale te coraz nowsze jescze bardziej mnie uczulaja. Dziewczyna ktora mi zakladal zesy po raz pierwszy tez djecal bo ja uczulal klej...chyba klej.bo rzesy chyba nie...nie wiem co uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję dziewczynom, które tak długo mają sztuczne rzęsy, aby je zdjęły i zobaczyły co zostanie z naturalnych. Podpowiem - NIC. MASAKRA! Wiem co mówię. Uwierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Poznan
Nie zgadzam sie, ze nic nie zostaje. Ja robie sobie rzesy od roku i mialam juz dwa razy zdejmowane zupelnie, na moje zyczenie, bo chcialam komplet nowych i swiezych. Fakt, ze rzesy nie sa tak sprezyste jak byly ale wygladaja normalnie i mam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Urody Karolina
Zapraszam na zabieg przedłużania rzęsek do Olsztyna. Aktualna cena 250 zł (w czerwcu - 20%)czyli kwota 200zł)mój salon znajduje się w kompleksie IMPRESION na ul. Mroza 18 !!!wykonuję również depilację ciepłym woskiem, paznokietki żelowe, brokatowe tatuaże, pedikur i zabiegi parafinowe. Zdjęcia pięknych rzęsek mogę przesłać na maile ZAPRASZAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 1:1 w Bydgoszczy.Zabieg może byc wykonany w domowym zaciszu Klientki:)Posiadam certyfikat. Nie mam jeszcze swojego saloniku, dlatego nie mam wygórowanych cen:) koszt zabiegu 150-170 zł, uzupełnienie po 2 tygodniach 35zł, po 3 tygodniach 70, po 4 tygodniach 100, jezeli jest brak wiecej niz 3/4 rzes to koszt zabiegu 150zł moimi klientkami sa głównie Panie ze szpitali;) w razie pytań prosze pisac gg 9982859 Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanni
witam Zapraszam na zabieg przedłużania rzęs i nie tylko pełny cennik i opis zabiegów można znaleźć na mojej stronie www.beautylady.pl www beautylady pl Przyjmuję w Szczecinie -nie dojeżdżam do klientek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louuuise
Slłuchajcie, chce sie zapisac na kurs, ale nie wiem do jakiej firmy? Poleccie mi najlepsza, cena nie gra roli, chce to robic dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Louuuise
a z jakiego miasta jestes? to ci pomoge bo duzo szperalam w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louuuise
Warszawa, ale na kurs moge jechac gdziekolwiek w Polsce, bo zależy mi na jakości :) Pracować będe w Wwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia.bydgoszcz
Witam! Serdecznie zapraszam na przedłużanie rzęs w Bydgoszczy z dojazdem do klientki gratis! Koszt przedłużania to 50- 250zł przy czym 250zł to pełne zagęszczenie i przedłużenie-maksymalny efekt! GWARANTUJĘ !!! Zadowolenie oraz najwyższą jakość usługi przy miłej atmosferze :) zapraszam na moją stronę: www.justi.ovh.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna.bydgoszcz
PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1 Serdecznie polecam przedłużanie rzęs metodą 1:1 semipermanentnączyli utrzymującą się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone rzęsy sztuczne. Rzęsy przyklejane są pojedynczo, metodą 1 do 1 czyli rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt. Przy ich regularnym uzupełnianiu co 3-4 tygodnie można utrzymać trwały efekt (koszt uzupełnienia ok. 50zł). Cykl życia rzęsy wynosi około 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadają pojedynczo z rzęsą przyklejoną. CENNIK * delikatne podkreślenie spojrzenia (kąciki zewnetrzne oczu- po okolo 25 rzęs na oko) 50zł !!! * naturalny efekt - delikatne wydłuzenie i zagęszczenie (po okolo 50szt na oko ) 100zł !!! * maksymalny, teatralny efekt, pełne przedłużenie i zagęszczenie każdej naturalnej rzęsy klientki 200-250zł !!! GWARANTUJĘ!!! Ogromną satysfakcję po wykonaniu zabiegu, zadowolenie oraz trwałość efektu. ZAPEWNIAM!!! Pełen pfofesjonalizm oraz perfekcję, miłą atmosferę, dokładność, staranność. Wasze zadowolenie jest dla mnie najlepszą zapłatą! Zdanie, które najczęsciej słyszę od klientek to : NIGDY NIE MIAŁAM PIĘKNIEJSZYCH RZĘS!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawwwwaaaaaa
czy da radę samemu sobie dokleic te rzęsy lub chociaż czy można samemu dokleic uzupełnienie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SA/Poznań
Zajmuje sie rzesami od 2 lat i nie polecam nawet probowac uzupelnic sobie samej rzesy! To zbyt precyzyjny zabieg i powazny. Co do osob, ktore chca zajac sie tym tematem - to nie jest zajecie dla Kazdego! Dziewczymy nie lapcie sie za cos czego naprawde nie czujecie. Z perspektywy czasu wiem jak robilam przedluzanie od samego poczatku i czulam to od pierwszej aplikacji rzes. Jezeli nie masz tego to odpusc. Szukaj swojej dziedziny. I nie decydujcie sie odrazu na kurs z ktorego wyjdziecie tylko z papierkiem. Osob ktore to robia jest bardzo duzo ale wiekszosc robi to tylko dla prestizu i zarobku ale efekt koncowy czesto jest odwrotny i rzeczywiscie niszczacy naturalne rzesy potencjalnym klientkom! Ja to robie bo naprawde lubie i nie bede sie oficjalnie reklamowac bo najwiecej klientek mam przez droge pantoflowa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
PRZEDŁUŻANIE RZĘS -Wrocław Zapraszam na zabieg ,,Permanentnego przedłuzania rzęs'' - W ofercie posiadam rzęski różnych grubości oraz długości dzięki czemu można uzyskać efekt o jakim sie marzy. - Dla podkreślenia efektu mozna dokleić rzęski kolorowe czy z cyrkoniami. PROMOCJA!!! Do każdej NOWEJ aplikacji zabieg ,,Peelingu kawitacyjnego ''GRATIS! NATOMIAST dla osób wykonujacych uzupełnienie ,,Maseczka algowa'' KONTAKT : 517 306 190 lub permanent_lashes@tlen.pl SERDECZNIE ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspiration WROCŁAW
Witam wszystkich ponownie:) Drogie Panie z przyjemnośćią informuję o letniej promocji:) Tylko do KOŃCA CZERWCA założenie rzęsek w promocyjnej cenie 300 zł. Paniom, które chcą skorzystać z promocji i wykonać aplikację w prestiżowym miejscu podaję nr tel potrzebny do rezerwacji:) UWAGA!! Nowość - rzęski bardziej podkręcone, a także rzęski dające efekt "wytuszowania". Wszystkie panie które chcą jeszcze w czerwcu mieć założone rzeski prosimy o niezwłoczne rezerwacje wybranych terminów. Studio Urody INSPIRATION Ul. Krawiecka 3 lokal nr 11 (naprzeciwko Galerii Dominikańskiej) tel 664 78 72 77 www.studio-inspiration.pl -----------------OPEN YOUR EYES-------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZĘSYwrocław
PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1 WROCŁAW, MOŻLIWOŚ DOJAZDU DO KLIENTKI. PRACUJĘ NA RZĘSACH CLARENA, CENA OD 100 ZŁ DO 200 ZŁ W ZALEŻNOŚCI JAKI EFEKT CHCIAŁA BYŚ UZYSKAC (IM WIĘCEJ TYM DROŻEJ;] ALE ŚREDNIO WYCHODZI 150 ZŁ) KONTAKT 604267517 Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM KOSMETOLOGIEM, WIĘC MOGĘ ZAOFEROWA TAKŻ INNE ZABIEGI KOSMETYCZNE ( MANICURE, PEDICURE, HENNA) A TAKŻE MAKIJAŻ CODZIENNY, WIECZOROWY LUB OKOLICZNOŚCIOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonazga
PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1 , UPRAWNIENIA, CERYFIKAT, WYKFALIFIKOWANA KOSMETOLOG. ZAPRASZAM RADOM TEL 696064 932 LUB 698 205 806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Urody Karolina
Zapraszam na zabieg przedłużania rzęsek do Olsztyna. Aktualna cena 250 zł (w czerwcu - 20%)czyli kwota 200zł)mój salon znajduje się w kompleksie IMPRESION na ul. Mroza 18 !!!wykonuję również depilację ciepłym woskiem, paznokietki żelowe, brokatowe tatuaże, pedikur i zabiegi parafinowe. Zdjęcia pięknych rzęsek mogę przesłać na maile ZAPRASZAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skceone
Polecam was salon W Chorzowie na Sobieskiego 20 STUDIO URODY ANGEL jestem jego klientką od pól roku zadowolona jestem bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elblag
czy jest tu ktoś przedłużający rzęsy w elblągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przedłużanie 1-1 to zdaje się metoda, którą nazywa się xtreme lashes. Faktycznie jest najlepszą metodą, jaką można przyczepiać rzęsy, bo przyczepia się pojedyncze sztuczne rzęsy, do naturalnych, dzięki czemu nie podrażnia się powiek. Naturalne rzęsy tez są bezpieczne, bo nie przyczepia się do każdej, więcej niż jednej rzęsy. Z tego co wiem, to bardzo fachowo robi się to w Studio Kleopatra w Warszawie - podobno pani Magda, to mistrzyni. Myślę, że ta metoda jest jedną z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga4444
ZAPRASZAM NA PRZEDŁUZANIE I ZAGESZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1 FIRMY XTREME LASHES W GORZOWIE WLKP. JAKO JEDYNA W GORZOWIE POSIADAM CERTYFIKAT XTREME LASHES. MOIM ZDANIEM I MOICH KLIENTEK JEST TO NAJLEPSZA FIRMA NA POLSKIM RYNKU. GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ ESENCJA KOSYNIERÓW GDYŃSKICH 18 GORZÓW TEL. 726 054 217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1c2
ja polecam panią z Redy. przyjmuje w domu i w salonie kosmetycznym a jak trzeba to przyjeżdża do klientki tel 696381861. przynajmniej ma przyzwoite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie rzęs bardzo fajna sprawa. Bo dzięki temu możemy mieć piękne, długie i gęste rzęsy, które wyglądają bardzo naturalnie. Mnie też wydaje się, że jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to też myślę, że jedną z lepszych metod jest Xtreme Lashes , o którym pisałyście już wcześniej. A jeszcze mam jeszcze do was pytanie, bo znalazłam studi Fanaberya w Warszawie i bardzo mi się spodobała ich oferta. I chciałam was zapytać, czy któraś z was może już była w tym salonie i podzieli się ze mną wrażeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 100% polecam Panią Liwię z Rumi. Ma gabinet w Rumi na Abrahama 10 przy fryzjerze i pracuje na Nouveau Lashes. Na swojej stronie zamieściła zdjęcia aplikacji w realu www.kosmetyka-livia.pl Jestem stałą klientką od wielu miesięcy i można iść do Niej w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakiegoś roku przedłużam rzęsy, właśnie metodą noveua lashes [nie wiem czy poprawnie napisalam] odnośnie wypowiedzi powyzej-nie korzystam z usług Pani Livii, mimo że mieszkam niedaleko Rumi. jednak wiele dobrego o niej słyszałam i myśle, że się do niej wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM DO GORZOWA NA PRZEDŁUŻANIE RZĘS . JESTEM JEDYNĄ W TYM MIEŚCIE CERTYFIKOWANĄ STYLISTKĄ RZĘS NAJLEPSZEJ FIRMY XTREME LASHES. ZAPRASZAM TEL. 726 054 217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×