Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość przedluzrzesy
W Warszawie mogę polecić Paulinę www.przedluzrzesy.pl chodzimy do niej z kolezankami od 3 miesiecy i kazda jest zadowolona : ) Przyjmuje na ursynowie a niedługo też w centrum może też dojechać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.justi.ovh.org
PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, Bydgoszcz Serdecznie polecam przedłużanie rzęs metodą 1:1 semipermanentną, czyli utrzymującą się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone rzęsy sztuczne. Rzęsy przyklejane są pojedynczo, metodą 1 do 1 czyli rzęsa do rzęsy, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt. Pracuje na produktach renomowanej firmy Secret Lashes. Posiadam różne długości, podkręcenia, grubości i kolory rzęs. Przy ich regularnym uzupełnianiu co 3-4 tygodnie można utrzymać trwały efekt (koszt uzupełnienia ok. 70zł). Cykl życia rzęsy wynosi około 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadają pojedynczo z rzęsą przyklejoną. Rzęsy,których używam są jedwabne, bardzo lekkie, nie obciążają naturalnej rzęsy oraz nie przyspieszają jej wypadania. CENNIK 170zł! ZA PEŁNE PRZEDŁUŻENIE I ZAGĘSZCZENIE RZĘS!!! GWARANTUJĘ!!! Ogromną satysfakcję po wykonaniu zabiegu, zadowolenie, wysoką jakość produktów oraz trwałość efektu. ZAPEWNIAM!!! Pełen profesjonalizm oraz perfekcję, miłą atmosferę, dokładność, staranność. Wasze zadowolenie jest dla mnie najlepszą zapłatą! Zdanie, które najczęściej słyszę od klientek to : NIGDY NIE MIAŁAM PIĘKNIEJSZYCH RZĘS!!! :-) Przed zabiegiem przedłużania oferuję również hennę rzęs oraz brwi dla podkreślenia efektu. Zapraszam na moją stronę: www.justi.ovh.org 790535218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.justi.ovh.org Firma secret lashes NIE JEST RENOMOWANĄ firmą!!! Produkty kupowane na allegro http://allegro.pl/listing.php/searchsg=0&string=secret+lashes Czy naprawdę ktoś się nabiera na to "całkowite założenie" za 170zł. Chociaż to możliwe przy tak niskiej cenie i pewnie jakości produktów. Szkolenie pewnie też było w tej "firmie" - i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnica
Do A_B Czy jesteś w stanie wskazać różnicę w produktach secrest lashes a nouveau lashes? zwłaszcza jeśli chodzi o rzęsy? Jestem bardzo ciekawa bo sama pracuję na renomowanych kosmetykach i moio wszystko nie widzę różnicy oprócz oczywiście ceny. A jeśli ktoś chce zakładać rzęsy za 170 zł to jego sprawa choć ja bym za tyle nie robiła ale ceny w salonach 700 zł są mocno przesadzone. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nouveau lashes - słyszałam nazwę tej firmy ale nie znam jej osobiście. Nie znam żadnych stylistej ani produktów. A secret lashes kojarzy mi się tylko z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnica
Twoja wypowiedź świadczyła o tym, że wiesz jaka jest różnica bo tak naskoczyłaś na tą dziewczynę. Nie bronie tej firmy bo jej nie znam dobrze ale nie działa tylko na allegro. A pojęcie Renomowany jest względne. Myślałam , że ty własnie pracujesz na renomowanych produktach i byłam Ciekawa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję na firmie Xtreme Lashes, chyba nic nie muszę dodawać :) Jestem ich certyfikowaną stylistką. Boję się o zdrowie klientek które mogą sobie zrobić krzywdę i pisać że ktoś im zniszczył rzęsy co przy RENOMOWANEJ firmie - tzn profesjonalnej jest nie możliwe. Jeśli ktoś ma zdolości manualne i lubi to robić niech troche zainwestuje i współpracuje z dobrą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnica
Widzę, że jestes przekonana o tym, że to właśnie Xtreme lashes jest tą renomowaną firmą : ) oczywiście to rozumiem kupiłaś produkty i byłaś u nich na szkoleniu. Ja byłam w NL tak jak juz pisałam i tam też usłyszałam, że jest to jedyna firma renomowana na rynku i jest to firma światowa ; ) oczywiście zapłaciłam pewnie więcej niz w SL czy nawet w XL ale dla swej własnej ciekawości kiedys kupiłam na allegro rzesy SL i naprawde wiele osób nad tym debatowało jaka jest różnica. Nie odnaleźliśmy rzednej oprócz ceny róźnica w cenie to 221 zł : ) Myślę, że mimo wszystko fimy prowadząc taką politykę, że nie sprzedają nikomu produktów kto nie przeszedł u nich szkolenia próbują stworzyć iluzję wyjątkowości. Tak mi się wydaje. Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ ze nie napisałam żeby zainwestował w Xtreme Lashes tylko w dobrą firmę. A różnica miedzy Xtreme a inna firma "anonimową" z np. allegro jest chciażby w budowie samej rzęsy. Powtarzam najważniejsze to nie szkodzić klientce, jest to praca przy oczach a klej niewiadomego pochodzenia nie zawsze jest bezpieczny. Ale każdy ma własny rozum i ma "na sumieniu" swoje klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matina 4
Hm..nie zgadzam się z tym,bo firma SL jest angielską firmą PROFESJONALNA!,a że sprzedaż jest prowadzona przez allegro to tylko i wyłącznie na pozyskaniu większej sprzedaży.Na allegrojest wiele profesjonalnych firm i też mam nie kupować,bo to z allegro:)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnica
Każdy z tych klejów każdej firmy ma atest. I zakładam, że pochodzi naprawdę od jednego producenta z chin : ) pokuszę sie o analizę rzes z allegro i moich za kupę kasy bo moim zdaniem nie ma różnicy. A zresztą na najbardziej profesjonalnych kosmetykach można zrobic partactwo jak sie nie ma umiejętności. SL jest kontrowersyjne bo ma dużo niższe ceny i jest otwarte dla wszystkich a to wcale nie znaczy, że jest gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matina 4
różnica,brawo,masz całkowitą racje.Wczoraj np.do salonu zakupiłam na allegro kosmetyki profesjonalne firmy Clarena:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka1981
SL to żadna renomowana firma ,sprzedaje na allegro wszystkim jak popadnie czyli nie zabezpiecza interesów swoich stylistek,najważniejsza kapusta,zero jakości i zero lojalności. Pracuję już od trzech lat z rzęskami i miałam okazję pracować na produktach 3 uznanych firm,bo tylko tyle ich jest,Xtrem Lashes ,Lash Perfect i Nouve Lashes ,ich rzęsy są identyczne,mają taki sam kolor,połysk i elastyczność,niestety ceny są wysokie i sprawdziłam wszystkie inne rzęsy które są dostępna na rynku,niestety to były wyrzucone pieniądze w błoto ,nawet nie są czarne tylko popielate lub grafitowe i bez połysku.Najlepszy test to obejrzeć je w naturalnym świetle i w kupce,to widać różnice klas z tymi firmowymi. Jednak najważniejsze są kleje i tu bez wątpienia liderem jest Lash Perfec,ale muszę go kupować przez koleżankę która ma ich certyfikat. Kleje innych firm a szczególnie te z allegro to jakaś masakra,raczej kropelka niż profesjonalny klej do rzęs,a co ważne to one nie mają certyfikatu bezpieczeństwa dla rzęs,bo nie muszą,takie są przepisy że wystarczy je zgłosić , jeżeli produkty nie działają na skórę ! Więc z polskie firemki ciągną z Chin co chcą i dlatego takie tanie.Jedynie kleje tych trzech renomowanych firm zachodnich są bezpieczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habbys
A ja się zajmuję noszeniem ty rzęsek ;) i dla mnie najważniejsze jest jak usługa jest wykonywana i przez kogo.Kilka razy miałam zakładane przez osoby przypadkowe,bo kierowałam się ceną i czym taniej to bardziej tragicznie,na pewno to nie była wina produktów tylko braku umiejętności i złego szkolenia.Po dużej awanturze ,gdy przyszłam z reklamacja na posklejane wszystkie rzęsy razem,grudy i kilka przyklejonych do skóry,dziewczyna z płaczem przyznała że jestem jej drugą klientką zaraz po kursie,ale ona musi szybko odrobić pieniądze!!!! Ale zamiast oddać pieniądze ona może mi poprawiać aż do zadowalającego efektu!!! Teraz już zakładam w jednym dużym salonie i jestem pewna że ten salon nie oszczędza na produktach bo i płacę więcej niż u tych z internetu,a i oni nie narzekają na brak klientów. Jestem pewna że żadna szanująca się kosmetyczka nie będzie ryzykowała kupnem tanich podróbek bo może stracić renomę i przez to całą klientelę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lvnikita
Do habbys : dokladnie tak jak mowisz. Taka sama sytuacja jest u mnie w Tarnowie, a zapewne w innych miastach tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile_dziewcze
Hej dziewczyny! Kogo w Poznaniu mozecie polecic? Nie chcialabym sie rozczarowac... Czy isnieje jakies przeciwwskazanie do noszenia szkiel kontaktowych? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Chciałam dowiedzieć się gdzie polecałybyście zrobienie kursu. Czytałam troche wpisów w na tym forum i widziłam że kilka osob polecało Extreme Lashes, ale czy sa tez inne dobre firmy? I gdzie kupić zestaw podstawowy. Chciałabym żeby produktu były dobrej jakości, ale jednocześnie zeby nie były baardzo drogie. Jesli chodzi o zestawy Extreme Lashes, to zestawy startowy platynowy i srebrny różni się głównie tym że ten pierwszy zawiera dużo większy wybór różncyh typów rzęs. Czy dla osoby początkującej jest to niezbędne? Czy mozna rownie dobrze rozpoczac z mniejsza roznorodnoscia rzes? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka24
Najlepszą opinią cieszy się szkolenie Lash Perfect,poczytaj na wizaż.pl . Miałam już jedno szkolenie w innej firmie,ale w dużej grupie i nic z niego nie wyniosłam,teraz jestem zapisana na szkolenie w Bydgoszczy w centrali Lash Perfect. Extrem też ma dobrą opinię,ale strasznie drodzy i ich certyfikat trzeba co rok odnawiać-płatnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale....
rozyczka24 nie wiem czy chodzi ci o xtreme lashes (bo napisalas extreme) ale u nich po zdanym egzaminie po roku trzeba powtórzyć egzamin i jest on nie dosc ze bezplatny to na ich produktach czyli nie musisz przywozic nic swojego. Aha i nie ma takiego czegos jak powtarzanie co rok, nie wiem kto Ci takie pierdoły powiedział. Fakt natomiast że ich szkolenie jest drogie ale to zalezy jaki kuferek z produktami wybierzesz, wiec tak naprawde szkolenie jest gratis. Produkty są drogie ale jakość kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinapodol
w xtreme lashes miałam szkolenie i faktycznie po ponad roku powiedzieli mi że muszę powtórzyć egzamin bo inaczej nie będę mogła zamawiać produktów i jestem pewna że nie było to gratis,(być może wiązało się z wymuszonym zakupem większej ilości produktów) ,bo skończyło się awanturą i rzucaniem słuchawki ,więc zrezygnowałam z tej szansy i przeszłam do innej uznanej firmy,a wystarczyło zeskanować stary certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczkachillout
To najpierw egzaminują i wydają certyfikat, a później jeszcze raz? A po co?Przez rok może być tylko lepiej,chyba że na końcu chodzi jednak o kasę,bo jak czytałam wcześniej,za umieszczenie informacji o swoim adresie na ich stronie,też trzeba płacić. Ja zakładam rzęsy w Irlandii i nikt tam sobie nie pozwoli na używanie nie markowych produktów bo się nie wypłaci za odszkodowanie,nawet te wyłudzone,bo żadne OC nie pokrywa błędów na podróbkach,ale certyfikat mam wydany dożywotnio i łatwo mnie znaleźć : http://www.lashperfect.co.uk/eyelash-salon-finder , a firma najbardziej uznana,http://www.lashperfect.co.uk/press

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinapodol
Czyli przechodząc do Lash Perfect dobrze zrobiłam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedexsa
Do mile_dziewcze- ja zakładałam w Lafayette przy Pestce,ale dziewczynę przenieśli do Malty a tam mi nie po drodze,więc znalazłam specjalistkę też Lash Perfect ale w Zen Spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargolin 81
Ja w Poznaniu polecam salon Beverly na 3 Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin121
Nie rozumiem co złego jest że kupuje sie taniej wszelki produkty , nie tylko rzęsy na allegro? sama kupuje praktycznie WSZYSTKO na allegro , oprócz jedzenia oczywiście. Mam przedłuzane włosy pasmami zakupionymi na allegro. Jestem bardzo zadowolona. Zakładałam rzęsy 1:1 w salonie za 400 zł. Ok. Ale teraz założyłam sobie znów po roku przerwy , bo nie stac mnie było na uzupełnienie co 2-3 tyg za 100 zł w tym salonie , za 100 zł !!!! takie same rzęsy , nie kępki tylko CAŁOŚĆ - taki sam efekt więc ?? polecam produkty z allegro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katrin 121
Ja też kupuję wszystko na allegro,rzęsy,kleje,certyfikaty i szkolenia.Dojeżdżam do klientów w domu i u nich zakładam rzęsy.Jak kilka niezadowolonych klientek zaczyna mnie ścigać,kupuje nowego simplusa. Tylko głupole otwierają salony gdzie muszą płacić czynsze i podatki,częstować kawą i odpowiadać za jakość i bezpieczeństwo usług .Ja walne trzy klientki,odbiorę zasiłek,postoję za zapomogą i darmowymi paczkami,pomogę mężowi co miesiąc odebrać chorobowe ,bo jako murarz jest ciągle gdzieś na budowie i nie ma czasu na głupoty.No i niech Państwo niech zaczną ścigać prywaciarzy,bo mają opóźnienia w płaceniu na ZUS i US ,a z czego ma to państwo na nas brać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka_rzęs
Widzę, że tu klan powstał '3najlepszych firm' :) Oj dziewczyny śmiać mi się chce. Są badziewiaste firmy, nie przeczę ale i na tych badziewiastych jak ktoś umie i lubi to co robi to wykona kawał pięknej pracy. Klej - to już inna sprawa - w niego powinno się zainwestować i sprawdzić co o nim wiadomo. Uczulenie - jakie uczulenie? Przecież to nie jest praca ze skórą. Klej niczego nie dotyka. Prędzej płatki pod oczy czy płyn do ściągania mogą uczulić. Mam klientki, które od ponad 3 lat co miesiąc uzupełniają u mnie rzęsy i nie wyobrażają sobie życia bez nich. A nie pracuję na żadnej z tych waszych 'super, hiper' firm. Chyba macie trochę klapki na oczach i poczułyście się zbyt wyjątkowo. A potem ceny jak z choinki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka_rzęs
A ta pani co zmienia simplusa - nie wiem czy to prowokacja czy piszesz prawdę ale tak czy siak to postukaj się po główce. Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMPLUS
Ja miałam zakładane rzęsy przez taką panią z simplusa,tylko ta miała popa i ogłaszała się w Anonsach,zmasakrowała mi moje rzęsy i obkleiła powieki ,a jak chciałam reklamować to wysłała mnie do salonu,bo ona teraz ma złamaną nogę i jest na zwolnieniu,a po miesiącu odpowiada mi że nie wie o co mi chodzi.Ja też polecam usługi tylko w salonach i to tych renomowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktotwojaja
Czytam,czytam i czytam i nie wierzę! Kładziecie się dziewczyny u kogo się da,ryzykujecie własne oczy i rzęsy, bo taniej?! Przecież niewprawna ręka może zakroplić wam klej na gałkę lub wbić w nią ostrą pęsetę. Sam sposób i materiały też są ważne,na początku miałam zakładane rzęsy i cieszyłam się jak głupia że w końcu wyglądają na gęste,ale po jakimś czasie zobaczyłam że to co ja mam na oczach to nic w porównaniu z niektórymi moimi klientkami(pracuję w salonie sukien ślubnych), moje wyglądały na obklejone grubo mascarą a ich na naturalne piękne rzęsy.Teraz płacę co trzy tygodnie 50 zł więcej(150zł a nie 100zł) za uzupełnianie a wyglądam na milion dolarów,bo oddaje się w ręce specjalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×