Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Hmm... a w Tajemnicy Urody w Poznaniu był ktoś? Widziałam gdzieś reklamę właśnie, że przedłużają metodą 1:1 i właśnie na coś takiego chce iść czekam na jakieś informacje o nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie sobie szkolenie w Beauty lux, zdaje się, że to był jeden dzień. To nie jest trudne zagadnienie, ale tak jak do każdego, związanego ze stylizacją rzęs, trzeba się do tego po prostu nadawać. Wymaga to dokładności, wręcz precyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o przedłużanie rzęs to nie znam żadnego lepszego salonu niż http://hotel-welski.pl/obowiazkowe-przedluzanie-rzes/ , tam zawsze profesjonalnie wykonują swoją usługę, cena jest jedna z niższych choć nie najniższa. Ale jak to mówią, za jakość się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibuskaa
Ja chodzę na przedłużanie rzęsy do salonu Magic Visage, super dziewczyna zakłada rzęsy, bardzo długo się trzymają po założeniu, pewnie ma dobra technikę, najważniejsze że jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibuskaa
jak można sobie samemu przedłużać rzęsy, nie wyobrażam sobie czy to jest w ogóle możliwe, ja chodzę regulanie na przedłużanie rzęs do Estery z Magic Visage w Śródmieściu i uważam, że dziewczyna super robi rzęs, bardzo długo mi się utrzymują i wyglądają naprawdę bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux ma takie szkolenia jednodniowe. Tam przygotowują do zawodu i wszystkiego uczą. Ale akurat w tych zagadnieniach naprawdę warto się ogarnąć, bo zainteresowanie podobnymi usługami jest po prostu bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest tu ktoś jeszcze ? Pilnie potrzebuje tej maści może ktoś mi ją podać ?? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest tu ktoś jeszcze ? Pilnie proszę o pomoc ! Potrzebuje tej maści na alergie podacie mi ją jak się nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz szkolenie zawodowe i wystarczy. Przedłużanie rzęs to nie jest jakiś kosmos, ten temat jest łatwy do opanowania, ale jak ze wszystkim - trzeba się do tego nadawać. Bo też nie każda kobieta potrafi przedłużyć rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, że wszystko jest dla ludzi i jeśli ktoś marzy o tym, żeby zajmować się przedłużaniem rzęs to niech zrobi kurs i do roboty :) ja tak zrobiłam, od zawsze lubiłam takie beauty klimaty, no więc zaryzykowałam, teraz klientki same się do mnie zapisują i nie mam problemu z ich znalezieniem. co do produktów, bardzo ważne jest by rzęsy były dobrej jakości, nie byle co z aliexpress ;D porządne rzęsy dobrze dobierają się w kępki, a porządny klej pięknie wszystko zbiera i trzyma :) ja używam akurat produktów Natural Lashes, bo u nich także byłam na kursie, mogę z czystym sercem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc , mam pytanie Czy uczylenie moze wystapic tylko na jednym oku? Czy raczej to blad dziewczyny ktora to robila ? No nie wiem za duzo kleju albo jej sie rozlal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaAnia
Ja moge polecić Panią Basię z Gdańska jeżeli jest jakaś osoba zainteresowana. Z tego co wiem to teraz ma promocje na zabiegi i robi je w cenie 87 zł. Tu jest link do jej bloga www.basiamuszarska.pl, a tu jest link do promocji https://www.facebook.com/beautyhairbasia/photos/a.130948100649017.1073741828.130782663998894/366577690419389/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia90
Hej dziewczyny ja po pierwszych doświadczeniach byłam przeciwniczką przedłużania rzęs, nie miałam uczulenia ale rzęsy szybko się przerzedzały i myślałam, że to wina kleju lub złego załozenia. Zdjełam rzęski i zaczelam stosowac odżywki. Rzesy fajnie wyglądały ale niestety przez odzywke wylądowalam u okulisty. Okazało się że te super żele na wzrost rzęs mają w sobie leki na jaskre, które dostają się do oka i szkodzą! jakiś czas pozniej wrocilam do przedłużania 1:1 i doszłam do wniosku ze to lepsze rozwiązanie. Poszłam do innej Babki Pani Ewy i w sumie dzięki niej się dowiedziałam dlaczego tak poprzednio sypały mi sie rzęsy :P okazało sie że ja robilam bład bo zmywałam makijaż chusteczkami nawilżanymi do demakijażu, ponoć alcohol z chusteczek wplywa na trwalosc rzes teraz zmywam płynem miceralnym z Garniera i jest super :D a tak sie wkurzałam ze wyrzucam kase a po tygodniu kilka rzes na oku zostaje, do tego chusteczka ciągnie i rzesy wypadaly mi z naturalnymi. masakra. Do Pani Ewy jakby ktos chcial daje maila (ariane.phu@gmail.com) numer nie wiem czy moge podac bez pytania wiec sie wstrzymam ale mam nadzieje ze jakies dziewczynie z Wrocławia pomoglam :) bo jednak wazne sa tez porady nie samo przyczepienie rze i uwazajcie na odżywki można uszkodzic sobie oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się rozpisywać , polecam Anastazję, przedłużałam regularnie efekt naturalny , wyrazisty, spojrzenie spektakularne , gdybym nie poszła ściągnąć po 2,5 miesiącach to chyba mi się do dziś trzymały haha https://www.facebook.com/rzesyodanasazji/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=1617688036&pnref=lhc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na przedłużanie do koleżanki, która się tym fachowo zajmuje. Zaopatruje się ona w produkty do przedłużania rzęs od https://joannaslashes.pl/pl/. Są bardzo dobre, bo rzęsy zawsze trzymają mi się długo i wyglądają perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaAAA
Ja przedłużam rzęsy w Magic Visage na Mokotowskiej. Po dłższych poszukiwaniach przekonałam się najpierw do Estery, potem doszła Ola, która również świetnie sobie radzi. Jest miło, trochę plotek i rzęsy gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuttkaa
ja właśnie regularnie robię rzęsy w Magic Visage ale przełuża mi je właśnie Ola ma super rękę do tej pracy, efekt zawsze wychodzi rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie sobie jedną z technik przedłużania np. https://www.new-nails.com/rzesy/przedluzanie-rzes-2d-8d-volume-russian.html Szkolenie z tego zakresu nie jest specjalnie wymagające tzn. to trwa tylko 8h. Przepracujecie to porządnie, to możecie działać samodzielnie na sobie i klientkach. A jak wszyscy wiemy - samo przedłużanie rzęs jest aktualnie po prostu bardzo modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan44
Polecam klinikę Bona Dea. Pełen profesjonalizm i zaangazowanie. Byłam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elifitka
moim zdaniem najważneijsze jest to, żeby trafić na profesjonalną dziewczynę ja permanentny robiłam w salonie magic visage na mokotowskiej u Estery i wyszłam z zabiegu bardzo zadowolona, a to chyba najlepsza reklama dla salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - https://www.new-nails.com/rzesy/kurs-lifting-i-botox-rzes.html Przede wszystkim naturalne wydłużanie rzęs powinno być przeprowadzane przez kogoś, kto w tym siedzi. Tutaj macie szkolenie jednodniowe, które was do tego przygotuje. W małej grupie, na dobrych kosmetykach. I tutaj was faktycznie do tego przygotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - oni mają jednodniowe szkolenie z tematu przedłużania rzęs i na spokojnie na tej podstawie sobie poradzicie. Szkolenie jest krótkie, ale konkretne i obejmuje wszystkie zagadnienia, jakie powinny być wam znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typerka
ja sobie przedłużam regularnie rzęsy w salonie magic visage i nie narzekam, rzęsy są bardzo trwałę, nie musze zbyt często ich poprawiać więc nie zamierzam zmieniać na inny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×