Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość gość
Ja ze znajoma robilam przedłużanie tutaj www.evitaspa.pl naprawde super efekt, gdybym wiedziała o takiej możliwości wczesniej to na pewno bym się zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek121
www.studioesense.com - jesli Kraków to tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli ktoś ma odrobinę gustu nie doklei sobie sztucznych rzęs. Wygląda to w każdym wypadku nienaturalnie, a tym samym dodaje lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaLen
Ja przed ślubem zdecydowałam się na przedłużenie rzęs, bo moje są bardzo rzadkie i krótkie. Byłam w Casolla Instytut Urody. Bardzo ładnie wszystko wyszło. Co chwilę oglądam zdjęcia bo jestem zachwycona efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużałam rzęsy u Pani Patrycji Deviron w Krakowie. Efekt wyszedł bardzo naturalny; miałam robione metodą 1:1. Jeśli komuś zależy właśnie na jak najbardziej naturalnym efekcie to myślę, że tak metoda jest idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie Twoja koleżanka po takim własnie kierunku ma zamiar pracować ? Bo w sumie trzeba przyznać ze kierunki maja bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam do kosmetyczki a ona zaproponowała mi trwałą na rzęsy która nadaje rzęsom doskonały skręt, przez co oczy wydają sie wieksze, dzięki temu nie musze codziennie rano wczesnie wstawac i meczyc sie z robieniem makijażu, rano wstaje mam piękne podkrecone, przedłuzone rzesy, efekt utrzymuje sie od 6 do 8 tygonie. jest bezpieczny i nie zajmuje duzo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam z tego zakresu proste szkolenie w Beauty lux - w zasadzie po kilku próbach byłam skołnna pracować na klientkach. Nie jest to droga usługa, jest prosta, a zainteresowanie nią coraz większe - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Lashes
Promocje przedświąteczne !!! Co tydzień nowy konkurs :) Każda osoba która spełni wymogi konkursowe , będzie mogła skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs w promocyjnej cenie 50 ZŁ Dla tego trzeba: 1. lajk dla strony https://www.facebook.com/wiktorialashes/ 2. podzielić się stroną na swojej tablicy 3. wysłać zaproszenie do co najmniej 10 znajomych 4. wysłać link do swojej strony dla sprawdzenia Jeśli nie ma fejsbuka : 1. 20% zniżki , pod warunkiem umówienia się na termin do 13.12.2015 oraz podanie hasła z portalu, gdzie została opublikowana oferta :) Akcja trwa do 12.12.2015 Nowa promocja za tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka991
Z Poznania polecam gabinet corio www.coriocs.pl pracują oni na Secret lashes i mają hurtownię www.sklep.coriocs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie w salonie Beauty Center mozna teraz wykonac zabieg CASHMERE MAXLASHES . Rzęsy są wyjątkowo delikatne i zapewniają niesamowity efekt końcowy. RZĘSY KASZMIROWE - CASHMERE LASHES są najdelikatniejszymi rzęsami. Wygladaja świetnie i naprawde mozecie juz teraz zrobić przed Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka5896
Hej, byłam na szkoleniu z przedłużania rzęs w Europejskiej Szkole Stylizacji Select w Warszawie. Jestem mega zadowolona! Świetna instruktorka Patrycja, która bardzo profesjonalnie prowadzi kursy. Ma cierpliwość do nawet najbardziej nieudolnych osób. Cały czas siedzi przy kursancie i tłumaczy wszystko krok po kroku. Oby więcej takich osób! :D Polecam instruktorkę jak i szkołę a przede wszystkim dziewczyny naukę przedłużania rzęs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze minki 2:1 i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest naturalny. Podczas porannego szykowania się do pracy wystarczy podkład, szminka i można iść do ludzi :) Pełna wygoda :) W Warszawie polecam warsawlashes na Rakowieckiej. Za uzupełnienie płace 120zł ale uważam ze efekt końcowy wart jest swojej ceny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie stylizacja rzęs jest teraz bardzo modna - jako wykonawca mam duże zainteresowanie, a nauczenie się tego było stosunkowo proste - to była kwestia kilku szkoleń zawodowych w Beauty Lux. Ale sam temat jest naprawdę bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze... nie wiedziałem ze jeszcze sa takie szkoły. Czyli nagroda- za to ze zaliczasz w terminie-nic nie płacąc ;) A tak powaznie to braciak szuka czegoś, bo olał mature w tym roku i nie chce tracic kolejnego na siedzeniu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1a1
Jeżeli Któraś z Pań potrzebuje produktów marki Secret lashes to na pewno znajdzie je w Hurtowni Corio w Poznaniu : http://www.coriocs.pl/secret-lashes,188.html :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużania rzęs nie można w żaden sposób porównać do przyklejanych sztucznych rzęs.. Jeśli zdecydujesz się na metodę 1;1 efekt będzie bardzo naturalny. Na pewno efekt zależy od umiejętności kosmetyczki i użytych materiałów. Warto więc pójść do renomowanego salonu. Polecam serdecznie salon JMagia w Lublinie. Jestem bardzo zadowolona z usług przez nich świadczonych, dlatego mogę ich śmiało polecić. Jedyny mankament tej metody to konieczność uzupełniania. Ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlilimilisrili
Tak, już lecę, rozpędzam się i zapierd...m do Lublina założyć rzęsy!! matko, co za popieprzone babsztyle, każda swoje chwali do pozygania , tych stylistek na pęczki w każdym mieście i nie wiem k***a czy nie oblecę całej Polski w poszukiwaniu tej z******tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćlilimilisrili, do tego służy forum, by dzielić i wymieniać się opiniami, doświadczeniami jak i znaleziskami, więc nie rozumiem zupełnie twojego podejścia - być może to wynika właśnie z braku świadomości czemu służą fora ;). Dzięki właśnie takim komentarzom zaoszczędziłam sporo czasu, być może cierpienia i pieniędzy. I jak na złość również chcę podzielić się z wami moim znaleziskiem, które odkryłam 2 lata temu i chodzę do niego po dziś dzień, a mianowicie salon Twoja Uroda znajdujący się w Zielonej Górze. To co mnie przekupiło była przemiła obsługa, każda dziewczyna ma uśmiech na ustach a przy tym potrafi zachować się kulturalnie i bardzo profesjonalnie. Apropo profesjonalizmu - skoro chodzę już od 2 lat, to chyba o czymś to świadczy ;) Dodatkowo salon świadczy nie tylko usługi w kwestii przedłużania rzęs, a również rożne rodzaje masaży na przykład bańką chińską, czy też gorącymi kamieniami. Wszystkim dziewczynom z ZG (i nie tylko) zdecydowanie polecam. Dla zainteresowanych: http://www.twojauroda.zgora.pl/#, tam macie całą ofertę i info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez i mnie się to podoba ale pod warunkiem ze naprawde zabieg jest bardzo dobrze i profesjonalnie wykonany. Ja bardzo sie ciesze bo znalazłam taki salon w Szczecinie http://www.beauty-center.pl/ i moge spokojnie poleci równiez i Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto to zrobić jednak w profesjonalnym salonie. Ja też mam taki sprawdzony http://www.beauty-center.pl/ i moim zdaniem w Szczecinie najlepszy. A depilacja laserowa to jednak podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie depilacji, to też mam coś dla was. W sumie, to dla dziewczyn mieszkających w / lub okolicach Zielonej Góry - Twoja Uroda. Ja chodzę tam stosunkowo systematycznie, natomiast moja kuzynka była tam pierwszy raz (jakieś pół roku temu?) na depilacji laserowej i od tamtej pory umawiamy się i chodzimy razem na różne zabiegi, ostatnio byłyśmy na wellness. O matko, jakie to było cudne :) Totalne odprężenie, te ciepłe światła... Coś niesamowitego, po takim zabiegu, aż mi się na męża wkurzać nie chce ;) Polecam, sprawdźcie, bo na serio warto. Heja wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ramach prezentu na Dzień Kobiet dostałam karnet na wizytę w salonie kosmetycznym. Był to salon JMagia w Lublinie. Mogłam wybrać dowolny zabieg. Zdecydowałam się na przedłużenie rzęs. Zaoszczędzę na tuszu a efekt jest fantastyczny. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs przedłużania rzęs , zrobiłam i polecam ;) Kurs trwał 10 h więc jeden dzień i naprawdę dużo się nauczyłam,. Kurs robiłam w sukces edukacja w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona34
W makijazpermanentny.warszawa.pl sprawdź ofertę. Wiem że Pani Magdalena przedłuża ale ja jakoś nigdy nie byłam tym zainteresowana. Chodzę co jakiś czas na makijaż permanentny który wykuje perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijjka
Ja się zdecydowałam na przedłużanie rzęs, efekt naprawdę piorunujący Warto zrobić się na bóstwo i zdecydować na taki zabieg. Wykonywałam go tutaj http://makijazpermanentny.warszawa.pl/ serdecznie polecam, warto:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja jestem wierna jednej dziewczynie z którą byłam od jej początków pracy bo akurat była blisko ;) ciągle się szkoli i rozwija, rzęsy od niej są cudne i zawsze dobrze dobrane. opowiada o swojej pracy z wielką pasją, dosłownie aż miło.można wszystko pomacać i pooglądać, dyskutuje z klientką na temat jej potrzeb i nie klepie wszystkim tego samego. ma swój funpage, możecie zajrzeć jeśli kogoś interesuje, przyjmuje w Warszawie (dzielnica Wesoła) www.facebook.com/studiobedroom.annazylicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×