Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość nicole89
Hej, przedłużanie rzęs to nie taka prosta sprawa. Ja przedłużam u instruktorki Secret Lashes, Pani Patrycji Zielińskiej w Warszawie, czyli najbliżej źródła :) Robię volume russian style za 150zł, zwykle 1:1 SA za 150zł i 100 przedłużanie. polecam Panią Patrycję 501130104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też trafiłam do Patrycji Zielińskiej, w Warszawie można szukać jak igły w stogu siana. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z przedłużaniem rzęs czekam do Sylwestra, ale umówiłam się już do Patrycji Zielińskiej, dostałam kontakt od koleżanki z biura, ona ma dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa196
Instruktorka polecała mi podczas szkolenia rzesy marki Black Diamond. Mają tam rzesy syntetyczne, jedwabne i z norek. Fajnie wychodzą nimi zabiegi 1:1, 1:2, 1:3. Każda rzęsy praktycznie daje inny efekt. Trzeba jednak uważać żeby dobrze dobrać długość aby nie przeciążyć naszych rzęs i nie nadać groteskowego wyglądu. W całkiem niezłej cenie kupiłam tu: abcnails.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślałam, że kiedyś bede w takiej kropce jak jeszcze tydzień temu. Szukałam kogoś kto umie przedłużać profesjonalnie Russian Volume Style. Znalazłam info o Pani Patrycji Zielińskiej i się umówiłam. Polecam 501130104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia2000
Ja byłam na przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs metodą 1:1 w http://waytobeauty.pl/ bardzo byłam zadowolona z tego zabiegu. Moje rzęsy faktycznie były długie i śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lisa
W Warszawie jest szkolenie Secret Lashes w Szkole Select, czy ktoś zna tą szkołę? Widziałam na stronie ofertę russian volume. Pomocy, tu jest ich stronka:http://select.edu.pl/, chodzi o zakładkę Secret Lashes na dole strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anetka
W select w Warszawie kurs prowadzi Patrycja Zielińska, chodzę do niej na przedłużanie rzęs i moje koleżanki też się już do niej przepisały. Jako jedyna robi najlepszy russian style za 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuta
www.studioesense.com I jedwabne i z norek i 1:1,2:1,3:1.Bardzo profesjonalnie.W tym miejscu usługa już od 6 lat w Krakowie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkagg
Fajny zabieg, mam naturalnie dosc rzadkie i krotkie rzęsy, wiec efekt u mnie jest spektakularny. Robiłam w Krk w Black Pearl i uwazam ze maja tam naprawde profesjonalna kosmetyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika235
We Wrocku robiłam w salonie la maddalena u p.Roksany na ul.zawalnej, byłam miło zaskoczona, cena przystępna i trzymały mi się rzęsy ponad 6tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akiszla
Przedłużyć rzęsy możesz sobie sama, to nie jest naprawdę trudna sztuka. Ja się na to skusiłam, a odpowiednie preparaty zakupiłam w tym sklepie: http://noblelashes.pl/ Teraz wszystkie koleżanki mi ich zazdroszczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droporthypar1971jnitk
Nadchodze z pomoca. Zajmuje sie przedluzaniem i zageszczaniem rzes metoda Xtreme lashes. Nie bede wychwalac tej metody tylko dlatego, ze jest moja praca, ale sama je nosze i sa boskie. Nie ma mozliwosci zniszczenia naszych rzes jezeli zabieg wykonany jest prawidlowo, czyli wlosek do wloska. Jest duzo firm na rynku, ktore oferuja ta metode. Niestety niektore nie robia dobrej reklamy. Osobiscie widzialam fatalnie posklejane rzesy. Nie dziwie sie, ze pozniej wypadaja. Rzesa syntetyczna przyklejana jest do naturalnej klejem chirurgicznym z wszelkimi atestami. Nie dotykamy skory, wiec nie moze byc podraznien. PROSZE NIE MYLIC TEGO Z KEPKAMI!!!!! Po nalozeniu rzes uzywamy specjalnej odzywki, ktora przedluza trwalosc nalozonych rzes. Zaleca sie uzupelnianie rzes co 2-3 tygodnie w celu utrzymania gestosci. Na miejsce starych rzes wyrastaja nowe, wiec caly czas mamy do czego doklejac, zageszczac rzesy. Ale jezeli ktos traktuje to jako jednorazowy zabieg bedzie sie cieszyl nimi az do momentu wypadniecia naturalnych rzes (ok. 60 dni). Uprzedzam, ze pozniej jest szok, bo przyzwyczailysmy sie do "firanek ", a zapomnialysmy jak wygladaly wczesniej. Jezeli sa jakies pytania chetnie odpowiem. Rzesy wygladaja tak bajecznie, ze szkoda by bylo pozostawic Was w niewiedzy. Jasne http://miniURL.fouiner.info/gfXa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwa taki kurs na przyklad w Cosinusie ? Warto jest sie tam zapisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivsnowsidi1986deafy
Tak we wrocławiu robią . 450 plnwww.make-up.wroc.pl Ja miałam i koleżanki tez.Warto,także polecam.Ale uwaga bo raz zrobisz i zawsze bedziesz chciala miec takie rzęsy pozdrawiam! Jasne http://sza.bi/fTYm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tistinabelt1974xuhit
ja zrobiłam sobie na slasku w Studio Urody Q10 metoda great lashes, jestem bardzo zadowolona, chodze regularnie na korekty tak jak z tipsami, nic mnie nie swedzi, nie straciłam własnych rzes i wogóle czsami nie da sie juz wytrzymac tych bzdur ktrore niektórzy wypisuja, nie zrobisz to sie nie dowiesz jak to jest ,proste!. Jasne http://z-url.us/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neuracmortwe1975fviwz
Ile to kosztuje ? Chciałabym iść do najlepszego salonu w warszawie, żeby uniknąć rozczarowań. Znacie taki ? Cena nie gra roli. Jasne http://ref.pw/MMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest zrobic takie kursy bo widac ze jest zapotrzebowanie ze strony kobiet własnie na takie zabiegi upiekszajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja  Klientka
Ja polecam Panią Martę, ma ona fecebooka Marta Rzęsy Poznań. Dzięki niej mogę sie cieszyć już od dawna pięknymi rzęskami :)! POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poszłam do Pani Patrycji Zielińskiej bo wcześniej byłam w przypadkowym salonie i rzęsy mi odpadły a te trzymają się super! jednak nie ma to jak fachoweic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie ma co marnowac czasu i moze rzeczywiscie warto sie zdecydowac na szkołe policealną. Mysle ze to bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara23
Jeśli Kraków to tylko p Magda studioesense na stradomska 15. Profesjonalizm i lata praktyki.Ja osobiscie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje rzęsy zawsze były krótkie i łamliwe. Ratowałam je tuszami, potem doklejaniem sztucznych i innymi zabiegami. W końcu zaczęłam używać Miralash, gdyż czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat. Powiem wam szczerze, że dzięki tej odżywce mam w końcu naturalne gęste rzęsy, o których marzyłam od wielu lat. Szkoda, że dopiero teraz pojawił się ten produkt... Tutaj możecie sobie go kupić od producenta > http://www.croc.link/9Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Nieobyta
Miałam problem za każdym razem jak robiłam sztuczne rzęsy, nawet 1:1. Poznałam dziewczynę, która robi to wspaniale. Robi równiez zagęszczanie(rekonstrukcję) brwi też secret lashes . Pani Patrycja Zielińska intruktorka w Select Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×