Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość nikolaola
Chyba negatywne doświadczenia co niektórych wynikają z niezbyt fachowej obsługi. Ja mieszkam akurat w Warszawie. Raz byłam u rzekomo zachwalanej babeczki na mokotowie i strasznie sztucznie to wyglądało. Przeniosłam się do pani Bąk i wyszło idealnie. Nie musiałam się nawet malować bo oko nabrało wyrazu, ale i nie było takiego chamskiego podkreślenia. Ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek 12
****Hejka Dziewczyny ja jeszcze nie miałam przedłuzania rzes ale mnie kusi isć jak narazje stosuje tylko ten produk mi sie podoba i jest skuteczny Miralash Brdzo Ciekwe te forum pozdrawiam was :) Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Esthe. Zależało mi na bardzo naturalnym efekcie. Mam rzęski 8-10 metodą 2:1 super jestem zachwycona. Zrozumiałam się z p wykonującą. Efekt powalający już kilka koleżanek skorzystało i podobnie tak jak ja są zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oskara dla tego, kto wymyślił stylizację rzęs poprzez ich przedłużenie. Ja tydzień temu miałam własnie ten zabieg i oprócz tego że rano oszczędzam przynajmniej 15 minut na wytuszowanie ich, to jeszcze nie stresuje się ze na basenie mi to się wszystko rozmarze. Ale też musi to być zabieg dobrze wykonany, dlatego polecam sprawdzoną już pzreze mnie stylistkę rzęs Panią Ole w tym salonie www.salonurodyelegante.pl/cennik/oczy-rzesy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że warto, u mnie jest tak że zabieg powtarzam raz na miesiąc. Ale to też kwestia tego jaki klej zostanie użyty i jaką metodą. Ja robie tutaj http://www.salonurodyelegante.pl/cennik/oczy-rzesy/ i naprawde wszystko sie ładnie i długo utrzymuje. No i ta sama wygoda że nie trzeba codziennie rano tuszować rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
ja wracam do kosmetyczki raz w miesiącu, robię sobie rzęsy w salonie magic visage na mokotowskiej, bo dziewczyna robi dobrze rzęsy, są na tyle trwałe że wystarcza, że wrócę na uzupełniania raz na miesiąc, także dobra metoda zakładanie rzęs przekłada się na ich trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.12 zabieg przedłużania jest w cenie 169 zł . Oczywiście wiadomo ze salony licza sobie o wiele , wiele więcej. Jednak jeśli znajdziemy dobrą stylistkę rzęs na którą ja trafiłam w Elegante na Ordona zabieg będzie wykonany tak samo profesjonalnie, a wielu przypadkach nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam kogoś godnego polecenia w Warszawie, a cena do końca maja jest jak najbardziej odpowiednia, więc jutro od rana zaraz dzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała ale nie wiem czy mogę przedłużyć w momencie kiedy noszę soczewki kontaktowe…Jak myślicie? To nie przeszkadza? A jaki salon możecie mi polecić, który będzie w 100% profesjonalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
idź do salonu i dowiedz się czy przy soczewkach możesz spokojnie przedłużać rzęsy, ja robię w magic visage na mokotowskiej, dziewczyna jest bardzo profesjonalna na pewno chętnie Ci odpowie na Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przed okolicznościowymi imprezami chodzę na zagęszczanie i przedłużanie rzęs do dayspashe.pl. Tańszej oferty w Warszawie nie znalazłam muszę przyznać. W sumie już nawet nie szukam, bo jestem zadowolona z opieki tamtejszych kosmetyczek. Przede wszystkim korzystają z dobrych jakościowo produktów. Napisz do mnie wiadomość w razie czego to ci jakieś zdjęcie udostępnię do wglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zabieg przedłużania jest w cenie 169 zł . Oczywiście wiadomo ze salony licza sobie o wiele , wiele więcej. Jednak jeśli znajdziemy dobrą stylistkę rzęs na którą ja trafiłam w Elegante na Ordona zabieg będzie wykonany tak samo profesjonalnie, a wielu przypadkach nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała ale nie wiem czy mogę przedłużyć w momencie kiedy noszę soczewki kontaktowe…Jak myślicie? To nie przeszkadza? A jaki salon możecie mi polecić, który będzie w 100% profesjonalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Jezuuuu. Tez popełniłam ten bład i przedłużyłam. Efekt nieziemski, ale potem masakra. mało co moich zostało. Bogu dzięki, że trafiłam na Revitacell, bo uratowało mi oczy. A wyglądałam okropnie. Teraz mam swoje piękne czarne i gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty miałaś wykonywany ten zabieg w Warszawie ? jestem ciekawa co ile potem trzeba je uzupełniać. Ja chciałabym sobie przedłużyć przed urlopem w styczniu. Jadę za granicę i chce jakoś wygladać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na rzęskach w salonie w Lublinie na Skłodowskiej 2/4 w salonie www.laserestetic.pl . Zafundowałam sobie zabieg przedłużania rzęs objętościowo 3D-8D. Rzęsy są pięknie zrobione. Mam spokój z malowaniem co rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
a ja uważam, że jak rzęsy są dobrze zrobione to będą długo się trzymały. Ja robi regularnie rzęsy w salonie magic visage w śródmieściu w warszawie, dziewczyna robi naprawdę bardzo rzęsy, ma chyba jakąś dobrą metodę, bo wystarczy, że pójdę na uzupełnienie raz w miesiącu, a to według mnie to naprawdę małą częstotliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam przedluzane i nie polecam. Efekt byl moze przez 2-3 tyg potem zaczely wypadac. Twraz stosuje kuracje Revitacell do rzes i mam piekny wachlarz bez zbednych zabiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przedłużaj ;) kup serum do rzęs Revitacell a będziesz się cieszyla bajecznymi rzęsami NATURALNYMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
niestety ale naturalne nie wyglądają tak dobrze jak przedłużane, ja jak długo przedłużałam, a potem przestałam to widziałam bardzo dużą różnicę, szybko wróciłam do Estery z Magic Visage na rzęsy, teraz begam raz w miesiącu na uzupełnienie, w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka28
W tym gabinecie http://tajemnicaurody.com.pl/ Pani kosmetyczka robi przedłużanie rzęs bardzo profesjonalnie :) ja tam dwa razy już robiłam i bardzo długo rzęsy się trzymały po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieu
W Poznaniu to owszem, zgodzę się, w gabinecie Tajemnica Urody świetnie robią rzęsy :) a robiłyście tam makijaż permanentny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
no ja niezmienne wracam do Magic Visage i do Estery, bo jestem bardzo zadowolona z jakości jej usług, u niej rzęsy utrzymują się bardzo długo po założeniu, więc zawsze wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że naturalnie to nie 'przedłużysz' sobie rzęs nie wiadomo jak bardzo. Najlepiej po prostu iść do salonu kosmetycznego (ja chodze do coco time we wroclawiu) i tam się zdac na specjalistkę :) są różne metody więc możesz mieć rzęsy takie jak sobie wymarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
ja chcesz mieć ładne długie rzęsy to tylko ich przedłużenie może przynieść wymierne efekty ja od dłuższego czasu przedłużam rzęsy w salonie Magic Visage w Śródmieściu i jestem mega zadowolona z efektu, nie wyobrażam sobie teraz nie mieć rzęs założonych, chyba głupio bym się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
ja odkąd przedłużam rzęsy w magic vsage to nie mam problemów z tuszami, w ogóle ich nie kupuję wystarczy, że pójdę do salonu raz na miesiąc i mam piękne rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie ze stylizacji rzęs jest naprawdę bardzo proste, nie ma w tym niczego niesamowitego, więc spokojnie ;-) A trwa ono dosyć krótko, więc wydaje mi się, że chyba zdecydowanie warto je zrobić. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux ma jednodniowe szkolenie z tego tematu, z dobrymi prowadzącymi - wystarczy żeby się tego nauczyć. Pewnie, że nad takimi tematami pracy jest zdecydowanie mnóstwo, ale z drugiej strony warto podjąć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
ja bym się nie nadawała na osobę która może komuś przedłużać rzęsy ponieważ nie jestem cierpliwa, a jak chodzę do mojego salonu Magic Visage to jednak zabieg trochę trwa, a dziewczyna robi to spokojnie i dokładnie ja nie mam takiej cierpliwości więc takie umiejętności to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×