Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajrylo

Sport który wyszczupla całe ciało???

Polecane posty

Gość NikitaR
chciałam się zapisać na bieganie a wy piszecie że nogi się rozbudowują :( no nie :( w takim razie ile powinnam biegać zeby schudnąć ale żeby nie urosły mi nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczki
Jaaaaa mam z kolei inny probleeem.. Sylwetka w porządku aleee mam straszne boczki;( Jaaak moge sie ich skutecznie pozbyc?? proszee pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywanie
plus rozsadana dieta, tzn bez obzerania sie brzuch i posladki spadaja blyskawicznie, jesli sie plywa okk 2 rayz w tyg: i do tego podnosi sie biust i wyrabiaj bicepsy nie mowiac o tym ze znika celulit ja plywam 20 dlugosci zabka i 20 krawlem a potem jak mi sie chce wzne zeby z godzinke polywac tak ze 2 razy w tyg. figurka super i praktycznie bez wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam regularnie i wcale nie jest prawda ze nogi staja sie bardziej umiesnione-fakt sklamalabym ze lydki sa troche szersze niz u kobiet nie biegajacych tylka z ta roznica ze noga wyglada bardzo sexi na szpilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiiiine
Biegaczko a ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 172cm przy wadze 58 kg i wlasnie dzieki moim biegom moja sylwetka zrobila sie proporcjonalna ,a najbardziej mam umiesniony brzuch z czego sie najbardziej ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiiine
Na wysokich dziewczynach inaczej łydki wyglądają, ja mam niestety ok 163 wię cgrube łydki będą wyglądać komicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość climber
wspinaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakski
Zapraszamy wszystkich na cotygodniowe grupowe marsze nordic walking w Krakowie. Spotykamy sie co sobote. Dla wszystkich którzy chcą się troche odchudzić i miło spędzić czas:) Szczegóły na www.krakski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja___
moim zdaniem basen jest znakomity na schudnięcie.!! mam koleżanke która zawsze miała problemy ze schudnięciem, ale zaczęła regularnie chodzić na basen i naprwde niesamowite , ale schudła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
BIEGANIE i jeszcze raz BIEGANIE!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
Bieganie nie sprawia, że nogi stają się "szersze", bo umięśnione, ale bieganie właśnie spala tłuszczyk i mięśnie też trochę...więc nie bójcie się, bo nogi na pewno nie staną się grubsze tylko ładniejsze, zgrabniejsze:) Ja biegałam w tamtym roku na wakacjach dziennie po 15 min i w krótkim czasie zrzuciłam kilka kilogramów... W tym roku na tych wakacjach ponownie zaczynam się odchudzać i biegam... Tylko, że teraz już nie 15 min dziennie, ale po pół godzinki. Rano 15 min i wieczorkiem 15 min. Biegam dookoła takiego lasku-bo mieszkam na wsi więc mam możliwości... Bieganie to super sprawa-zapewniam Was!:) I polecam ten sport wszystkim dziewczynom i paniom;) Bieganie nie tylko odchudza, ale i poprawia samopoczucie, krążenie krwi i w ogóle nio serduszko bardzo to lubi;) A i dodam jeszcze, że mam 15 lat i ważę 62 kg przy wzroście 167 cm... Wiem, że to trochę za dużo, dlatego postanowiłam właśnie biegać, żeby znowu zrzucić kilka kilogramów;) Pozdrawiam i jeszcze raz polecam BiEgAnIe!!;) Życzę wytrwałości!! Buziaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka_15
Hej! Ja też zaczęłam biegać po pół godzinki 3,4 razy w tygodniu ale mam problem z motywacją poprostu jak sobie pomysle że po1 przyjde spocona i zziajana , po 2 nie mam gdzie biegać ( tzn. mam ale przecież trzeba sobie zmieniac trasę bo podobno wtedy jest jeszcze gorzej). Staram się biegać rano bo wedy podobno jest najlepiej .... nawet nie odczówam głodu jak biegam bez sniadania... tylko ta motywacja:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
biegaczko -----> nie wierzę: brzuch się wysmuklił z samego biegania? czy też trzymasz dietę i takie tam? :) A mnie boczki poszły przez bieganie i łydki się super zrobiły, wcale nie są grube, ani zbite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiaa
jesli sie cwiczy bez sniadaniaa szybciej zrzucisz kilogramy :) czytałam w gazecie :) ja tez musze sie wziasc za siebie boo boczkii to mam strasznee :( too jak dziewczynyy od jutroo biegam z wami po 30 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam rano, co 2gi dzień 45 i 15. Jasne ze wszystkie partie ciała się wyszczuplają, brzuch też. Z motywacją to jest tak, że nigdy mi się nie chce wstawać, zawsze się do tego zmuszam;) Ale potem jest już ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaanie dobre na szczupły
brzuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnn
tak bo brzuch też racuje i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola123
Basen w ogóle nie odchudza tylko jest dobry na zdrowie !!! Ja pływałam raz tygodniu i nic mi to nie dało tylko mi mięsnie urosły i mam duże bary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie swego czasu ładnie wysmukliło pływanie:) na każdego inaczej działają różne dyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silownia np. jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie - siłownia jest bardzo dobra, bo możemy tam modelować różne części ciała - są przyrządy praktycznie do wszystkiego. Przy okazji wspomnę, że dobrze jest przy dużym wysiłku, korzystać z odzywek białkowcyh (np. od http://www.elitesportfood.pl ) które pomogą mięśniom sie zregenerowac po wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam biegać. Ostatnio przeczytałam też ciekawy artykuł na morethanblog, w którym propaguje się ten sport. Serdecznie polecam, bo można dowiedzieć się z niego wielu ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie26
a może zumba? chociaż basen też całkiem spoko. tylko myślę że to samo nie wystarczy, ja jeszcze mam oprócz zumby iqacai, naturalny produkt na metabolizm i hamowanie apetytu i chudnie całe ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaHB

A może jakiś sport zespołowy, w którym męczysz się interwałowo? :) Ja bym polecała piłkę ręczną, sama ją trenuję ;) Ewentualnie piłkę nożną, zawsze jest łatwiej znaleźć kogoś do gry :) O sprzęt nie musisz się martwić, w sekrecie powiem Ci, że spoko ceny są w sklepie internetowym  11teamsports :) Z łatwością znajdziesz przez googla :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×