Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agaata

czym doczyscić kabine w łazience

Polecane posty

Gość gość
polecam LOC dailly shower cleaner + spryskiwacz z amway. ten środek służy do tego aby nigdy kabina nie zarosła kamieniem i osadem z mydła. trafiłam na niego przypadkiem. nocowałam u koleżanki i z ciekawości zapytałam ja ile czasu poświęca na szorowanie swojej kabiny, bo u niej była po prostu czyściutka. Odpoweidzała, że delikatnie ją myje raz na miesiąc. rozumiecie !!! raz na miesiąc. za to po każdym prysznicu używa tego środka rorobionego mocno z wodą. ja jeszcze nie mam kabiny tylko wanne, ale u mojej mamy działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cler z biedronki , papka soda z octem, pasta bhp z piaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz chciałam być ekologiczna i umyłam kabinę octem, mało nie umarłam od smrodu, a skutek prawie żaden zawsze myję cilitem kamień i rdza do łazienek, świetnie rozpuszcza kamień domestos kamienia nie rozpuści ! (ale za to wybije bakterie :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksio_gosc
Moim zdaniem najlepszy jest płyn do mycia kibli W5 z lidla. Ten w czarnej butli z różową etykietą. Nanieść nie duzo na szybę i rozetrzeć zmywakiem kuchennym. Efekt doskonały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plyn fist z biedronki na kamien i osad z mydla odpowiednik cilit bang w niższej cenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, co Wy tak krytykujecie ten cilit bang? ja bardzo rzadko czyszczę szybę prysznicową (bo mi się nie chce ;P), a kiedy przyjdzie mi ochota a raczej potrzeba wynikająca z odwiedzin gości (np. raz na 3-mce!) to spryskuję szyby, cilitem, rozcieram mokrą gąbką, żeby cała powierzchnia była pokryta, idę na kawę, przecierem gąbką (tą stroną chropowatą) i spłukuję. Moje szyby są jak nowe, bez żadnego szorowania, octów, soli itp. Nie znam się na rodzajach clilita, ja mam taki fioletowy do kamienia. Naprawdę jest skuteczny, minus jeden - śmierdzi, więc przed myciem od razu okno otwieram szeroko w łazience ;D. Działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat. Szczesliwi ci, co maja miekka wode. U nas jest tak twarda, ze musialabym myc kabine codziennie, a przeciez nie ma na to czasu. W5 nie daje rady. Bylby dobry, gdyby kazdy domownik po kąpieli pryskal kabine, splukiwal i ściągał wodę ściągaczką - ale niestety, nie da sie dopilnować. Tak więc czas na mycie kabiny jest co 1 lub 2 tygodnie. Nie wyobrazam sobie, jak tu niektorzy pisza, zeby myc kabine raz na 3 miesiace, jak goscie przychodza. Po takim czasie przezroczystosc szkla bylaby juz wspomnieniem... :/ I to jest wlasnie koszmar - kupowalam juz rozne srodki - ani W5, ani zadne ciffy cility itp. nie daja rady - zostają kamienne slady po wodzie. Teraz przymierzam sie do dr Sanit Fresh... Widze, ze pare osob tutaj to probowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w poprzednim wynajmowanym mieszkaniu miałam taką kabinę na której strasznie wszystko się osadzało i jedyne co dawało radę to cilit bang, taki w piance, ten: http://www.bdsklep.pl/gfx/600x600/5011417555637.jpg. Naprawdę polecam. Spryskiwałam całą kabinę i praktycznie nawet szorować tego nie trzeba było, wystarczyło spłukać. Jedyny minus - jest dosyć drogi i może na 2 takie porządne mycie starczał, bo trzeba było całe szyby tą pianką pokryć. Ale ja jestem w stanie dużo wydać żeby się nie naroobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam rdze na baterii lazienkowej i skorzystalam z tego www.rustcheckcorolon.pl i dziala ;) takze mysle, ze smialo mozesz spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkakowalska
można też octem, ale nieźle to czuć w całym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak już pisałem. Nie ma co walczyć z kamieniem doraźnie. Do kitu te wszystkie cility, fleshe, domestosy. Trzeba zwalczyć przyczynę kamienia. Więcej znajdziecie tutaj... http://www.zmiekczacze.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć polecam Ci ten sklep http://izi.sklep.pl/profesjonalne-srodki-czystosci,c1.html Znajdziesz tutaj najlepsze środki czystości w bardzo dobrych cenach . Nie opłaca się kupować detergentów w sklepach ponieważ to jakaś kpina . Spieni się i tyle ... Produkty z tego sklepu działają bardzo dobrze i uważam że są godne polecenia . Pozdrawiam 5ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Rudy
ja używam wody octem oraz środków czystości ravaka. polecam. ocet śmierdzi ale tańszy. ravak pięknie czyści nie ma smug, rys i innych plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W5 tak sie nazywa środek z lidla jest rewelacyjny i tani mało tego załatwia osad i kamień ze słuchawki prysznicowej i kranów.Ma opcje piany i rozpylacza w porównaniu do innych ma znośny zapach polecam.A i osad mydła z glazury też usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście mam na myśli W5 do kabin prysznicowych bo mają całą serie chemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sotin 130. najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę nie czyścić zwykły płynem np. do naczyń tylko kupić specjalistyczny płyn usuwający kamień. Ja mam taki od firmy www.domowy.expert i rewelacyjnie czyści wszystkie zabrudzenia w kabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja środki czyszczące zamawiam na akcesoriadolazienki.pl. Mają duży wybór, a produkty są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę dobrym, tanim i niezwykle skutecznym preparatem jest preparat Kam firmy Impuls. Przeznaczony jest do czyszczenia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych, stołów, blatów. Doskonale sprawdza się również do czyszczenia z osadów w kabinach prysznicowych.Kosztuje ok 5-6 zł, więc nie jest drogi. Jest to preparat przeznaczony dla obiektów gastronomicznych, więc w sklepach typu "sieciówki" chyba go nie znajdziemy, chociaż nie próbowałam. Trafiłam na niego w ofercie sklepu e-chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbujcie wodą oczyszczoną. Wydaję mi się, że jest najbardziej skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam czasami zapomnieć o reklamach i nie patrzeć na nie. Preparaty, które ciągle są reklamowane w prasie kolorowej i telewizji nie zawsze spełnią nasze oczekiwania. Polecam czasami wypróbować preparaty, nieznane. Najwięcej takich preparatów znajdziecie w internecie. Ja polecam sklep e-chemia. Mają dużo nowinek i warto czasami takie rzeczy wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga92
Ja używam sprayu hyrofobowego. Ma w sobie cząsteczki, które odpychają od powierzchni kabiny wodę oraz inne zanieczyszczenia. Dodatkowo dzięki składowi kabina dłużej utrzymuje czystość i jest o wiele mniej osadu i kamienia. Bardzo ułatwia mi sprzątanie łazienki bo doprowadzenie kabiny prysznicowej do normalnego stanu było ciężkie, wszędzie zacieki i ślady po mydle. Teraz zaoszczędzam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna1991
Tez sporo słyszałam o tym sprayu i nawet kupiłam go sobie i mogę potwierdzić pozytywne opinie. Kabinę doczyszcza się o wiele czyściej i zbiera się na niej mniej osadów. Kupiłam ten preparat w sklepie online https://sklep.hadwao.net/srodki-czyszczace/16-forte-laver.html . Kupiłam go bo potrzebowałam doczyścić już zabrudzoną kabinę. Gdybym wiedziała wcześniej to zastosowałabym preparat tuz po kupnie kabiny żeby osad i rdza sie nie zbierały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×