Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszeczka23

czy brzuch po porodzie bendzie taki jak był przed porodem?

Polecane posty

Gość myszeczka23

jestem podłamana jestem miesionc po porodzie schudłam juz 10 kg ale mam nadal zwisajoncy brzuch!!!!i straszne roztempy na piersiach i troszke na udach!!!roztempy sa czerwone słyszałm ze zrobia sie białe ale niezmieniaja sie czy juz takie zostana ???wyglondaj strasznie!!!nigdy niezwracałm uwagi na wyglad swojego ciał ale teras pzryznam sie ze jest to dlamnie straszny problem czyje sie nieatkarcyjna,przez to czuje sie naprawde zle boje sie ze niebende podobac sie juz dla swojego chłopaka,ale chciał bym podobac sie pzredewszystkim sobie,wiecie do jakiego czasu brzuch powinien spasc?jesli niespada to co tzreba zrobic?i czy te roztempy naprawde zrobia sie białe i benda mniej widoczne?z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra kada bra
ale robisz błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendzie
:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka23
odwal sie dziewczyno szybko pisze i czasem moge sie pomylic prawda drazrnia mnie takie komentarze na forum co cie opchodza moje błendy niemasz co robic na forum tylko takie zeczy wypisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opchodzą
:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka23
jak chcecie kogos pouczas to zapraszan ma forum polonistyczne !!!poco wchodzicie na takie forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bENdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra kada bra
dziewczyno ty zrobiłas błąd w co drugim słowie! to napewno nie wynik pośpiechu. jak sprawdzisz dziecku wypracowanie? żal mi takich jak ty, niedouczonych, głupich, młodych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka23
a mi ciebie szkoda dziewczyno!!!!!głupia to jestes ty i niewychowana !!chyba tyklo tego nauczysz swoie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra kada bra
wchodzimy bo same jesteśmy mamusiami albo niedługo będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo moich kolezanek nosi taki pas z gumy ściagajacy na brzuch podobno pomaga ja nie stosowałam tego bo mi szybko sie wchłonął:)))A co do rozstępów hmm nie wiem ile czasu minie ale napewno zbledną to tez mnie omineło należe chyba do tych szczesliwców których omineły te przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×