Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juhyeter

witam cieplutko

Polecane posty

witaj Sygrydo 🖐️ boisz się zakwasów :D:D:D ? Ja jutro będę na sali, więc wymęczymy się razem :) i ewentualne zakwasy w czwartek też będziemy leczyć razem :) jak wieczór mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też już cicho :D aż miło popracować :D piję sobie kawunię, co by nie paść na twarz :D a dopiero wtorek za mną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś ten topik ledwo zipie... mam nadzieję, że Sygrydy nie zajechali na tym aerobiku, o ile się wybrała :P ja też wczoraj miałam trening i dzisiaj boli mnie dokładnie każdy mięsień ;) ale jakoś mam siłę się wbić na topik, a Wy co? I gdzie jest autor topiku??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Sygrydo wybacz tą jakże śmieszną pomyłkę:) a kiedy zdejmą Ci ten gips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty już go chyba strasznie długo nosisz z tego co pamiętam? co Ci się właściwie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea--> nie wierzę własnym oczom:) 🌻 jak było na wakacjach? piłaś beze mnie ??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten jakże miły poranek:) Dea--> jesteś okrutna, bawiłaś się beze mnie, to teraz Ty wisisz mi drina!!! Valkirio, może by tak jakaś mała kawunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie było mnie raptem 2 dni a tu takie pustki ;) podejrzewam, że kawunia na noc to gwarancja bezsenności, więc ciepłe mleczko w kubeczku zapodaję;) > jak jesteście to sie odezwijcie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×