Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

....a widzisz.........nie oceniaj wszystkich miarą jednej.............bo to tak jak prawdziwośc teorii,,wszystcy mężczyźni to pijaki, chultaje i zboczeńcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest ocenianie miarą jednej. To kolejna chętna wyłącznie na kasę. Trzeba było widzieć jej minę gdy dotarło do niej że doskonale się orientuję o co jej chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszła niezgorzej. Było to jakieś pół roku temu. Narazie mi się nie pali do poznania jakiejś nowej. Szkoda nerwów. Na co mi kolejny raz upewnienie, że dla kobiet liczy się tylko kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes monotematyczny Ktosiu - bez urazy. Pamietaj, aby zacząć życ pełnia duszy, musisz przewartościować w soie spojrzenie na kobiety......z takim , jakie masz na chwile obecną,,,,,nigdy nie znajdziesz tej właściwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację co do życia pełnią duszy, ale i tak każde poznanie kończy się jak w starymi wierszyku (nie pamiętam kto go napisał) \"pogadajmy jak poeta z poetą. Ile kolega zarabia?\" Do wklikania pa 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 +
hej ... Ktos z daleka.... niesamowite co czytam czy to jeszcze realne? i...podobno na kase to leca zony a na milosc kochanki to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wiosennym 👄 Violu, Ktosiu z daleka, Agi i inni :)))))) VIolu- tez bardzo Cie lubie, i szukam wolnego czasu, bo czytam Was od samego poczatku, i jestem dopiero na str. 70 ;(((( Ktos z daleka- bardzo bliski jest mi Twój pseudonim.... jakbym czytała siebie..... :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary numer
na biednego, pokrzywdzonego przez niedobre kobiety, misia. Ale...działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 +
dzieki za pozdroweczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45+ bardzo trafna myśl .......... 😘 Late...........o masz jeszcze dużo do poczytania, ale będzie tam dosyć interesujacych fragmentów.....życzę więc miłęj lekturki......:D:D 😘😘😘........szkoda, że wyjdzie na światło dziennnejaka ja jestem łobuzica:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 +
a co napisac to ja tez hahah;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 +
ktos kiedys powiedzial: jesli nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniadze albo seks;-) dla wyjasnieniea: facetwoi o seks kobiecie o pieniadze;-) osobiscie nie do konca sie z tym zgadzam ale kto wie wszystko jest wzgledne od miejsca z jakiego sie kuka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś? ....Kobietko to nowa osoba na forum........ma inne poglądy na zwiazek kobieta- mężczyzna niz ja........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, których jeszcze nie przywitałem :) ................. 45 + z tego zacytowanego powiedzenia pozostaje w ogólnym obiegu tylko część dotycząca wynalazku Fenicjan :) .................... Nie wiem jak u Was, ale u mnie była ładna pogoda. Przynajmniej mamy coś na kształt wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, widzę, że to nowy nick. :) Jednak sam Ktoś z daleka nie odpowiedział na moje pytanie. :) Chetnie podyskutuję na tematy damsko-męskie, bo i są one zbieżne z Twoimi Violu. Aby jednak podyskutować o tym, muszę zadać osobie - Ktoś z daleka - następne pytanie - ta kobieta poznana pół roku temu, o której napisałeś, że leciała na kasę, to osoba poznana w realu czy w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę kobietę poznałem w realu (wcześniej pisałem o tym). Nie warto wspominać :) ..................... A teraz najważniejsze. Mogę zamilknąć na dłuższy czas, bo wyjeżdżam służbowo do Rosji. Tam też jest internet, ale nie wiem czy będe miał czas na pogaduchy z kimkolwiek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w tej chwili wyjeżdżasz? :) Szkoda, myślałam Ktosiu, że podyskutujemy na temat co myślą kobiety o mężczyznach i odwrotnie. Mam bardzo ciekawe obserwacje w tej materii i myślałam, że uda nam się wymienić poglądami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Rosji.........ja to mam pecha! Każdy mężczyzna , z którym rozmawiam po jakimś czasie wyjeżdża z kraju. Dawniej Noah jechał do Anglii, Maxim do Japoni, a teraz Ty do Rosji..... Jakas plaga na mężczyzn nastała, że uciekają? Co ich nosi poświecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×