Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość zimna jak lód
No widzisz rysiu pomyliłam czas to dopiero po donranocce:P Jeszcze pobuszuje sobie na kafeterii to jedyne miejsce w necie gdize lubie sobie kawusie popijaći jak niezobowiązująco:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Przyjechała córka z Wrocławia Azor zdurnowaciał:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Now idzisz jak kobiety dzialaja na zwierzeta są uwielbiane:) Ale niestety zmykam bo czuje oddech za plecami mlodszego pokolenia 👄śpij i snij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
No i wczoraj wszyscy pouciekali bo jak u mnie młodziez kompy oblegała.Wcale mi to nie przeszkadza więc chętnie ustepuję im miejsca:) A dzis otwieram topik i zycze miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też macham na dzień dobry i znikam w porannej aromatycznej kawie oraz domowych porządkach..:) Będę zaglądać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetna ale lubiaca wygłupy
skoro rysiu obaliles teorie zlodowacenia dla CIEBIE nowa sukienka:P A tak poważnie kobietki czy dalej drapiecie sufity bo cos pusto:( zmykam do garów;) żartowałam tylko dzięki dobremu humorkowi lżej jest na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i topik umiera............
:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetna ale lubiąca wygłupy
nic nie umiera tylko ludzie maja wyjazdy obowiązki a w wolnej chili przyjda i klikną ale niektorzy to pesymiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Właśnie mam wolną chwilę, to sobie klikam. ;) :D Pozdrowienia dla Wszystkich... zarówno pesymistów jak i optymistów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie umiera..:) Wszyscy zasuwają pucując domki na błysk..:D Nie każdy ma Jana w domu...:P Może po południu lub wieczrem coś się ożywi..:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetna ale lubiąca wygłupy
JA mam komp jako przerywnik bo przeciez trzeba od czasu do czasu pupe posadzić:P Więc sił kobietki do tego pucowania;) Ja pucuje dzieci balaganią chyba napisze do TV o super nianie i wyjade może jej sie uda zrobic z nich współsprzatających ale nie po łebkach tylko tak wiecie DOSKONALE inaczej to po co wogóle sprzatać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadziłaś
rzeczywiscie masz humorek :)a obojetność no cóż, predziej czy pózniej dotknie kazdego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
teraz juz całkiem pasuje do mnie to "ubranko" Jak widze nikogusieńko nie ma:( Ja tez tylko na chwilunie bo zaraz popołudniwa kawusia i ciacho albo jakis cukiereczek chyba juz moje kochanie zrobiło Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota wieczór, pociechy z wypiekami na twarzy walą w klawisze, a mamy siedzą obok i zgrzytaja zębami, że nie dane im jest wpisac parę słów na ukochanej kafeterii..:P Haaaaloooooooooooooo !!!! Jest tu kto???? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
jestem Atlantis ogladam film na 1v1 komedia ale mam komp obok w pokoju dzieci chwilowo wolny więc czytam kafe i wpisze pare słów. śmieszny ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że na DVD? :D Ja też jestem , zagryzam palce oglądając thriller z Zawadą w tle..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
Atlantis na tv1 komedia z Grantem fajna Pozdrawiam i zycze DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hm...hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniam.....Mnaim ....Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -p..-p...-p...-p...-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widzę
topic siada bo panowie przestali tu bywać, więc kobiety oprócz niektórych wyj ątków uznały, że nie ma tu nic interesującego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam w nidzielne południe🌼 No może troche temat topiku siada ale czy ja wiem dla mnie do pożartowania a bywaja tu wlasnie takie kobiety nie potrzebni sa akurat faceci jesli się dolaczją to po prostu powygłupianie nabiera innego smaku:P ale nie jest niezbędne więc dlaczego tyle złośliwości od niewidzialnej ręki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak wszyscy panowie poucikali ?......ja jeszcze jestem hihihi mnie nic nie przestraszy ,ani nie zdziwi ....widzialem juz wiele z roznych perspektyw ...z gory najwiecej hihihihh musicie zrozumiec ...ze niektorzy panowie musza ciezko prcowac ......no .....to narazie tyle pozdrowienia ...przy niedzieli wyborczej ...... na marginesie dodam ...ze oddam swoj glos wyborczy ...za flaszke malibu hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×