Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Sariuszu - piekny nick :D - nie miej wątpliwosci , raczej sprobuj - czasami warto ... Ja też nie wiem czy tu pasuje , ale jesli mnie nikt nie wygonil , to znaczy , ze nie jest źle :) Sariuszu - witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sariusz - pasujesz do nas jak ulał. Uwierz w to. Ja starym zwyczajem tego topiku ofiaruję Ci 🌻 mna dobry początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofijko - pieknie :D Teraz kolej na Sariusza - jesli się zdecyduje zostać .... :) Sariuszu wlożysz czarny garnitur? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelia - dla Ciebie 🌻za odwagę. Przypominam wszystkim, że to bardzo gościnny topik. mam nadzieję, że wszyscy się zaprzyjaźnimy i będziemy prowadzić radosne i budujące rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sariusz
OK dzięki i 🌼 dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, niestety w sylwestrową noc jestem sama w świetle świec.:( Kiedys pisałam czemum nie lubie tej nocy. Wybieram książkę i jakąś piękną muzykę. Ech ta moja romantyczna dusza...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że gdzieś idziecie. Mnie też szykuje się kolejny raz NOT (Nocne Oglądanie Trelemorelewizji).przerywanie czytaniem Haszkowego \"Tasiemca księżnej pani\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odowodzie (gdyby program w TV był do bani) mam klika filmów i sztuk teatralnych 1. Gangsterzy i filantropi 2. Deszczowa piosenka 3. Giuseppe w Warszawie 4. Świat się śmieje 5. Ożenek 6. Igraszki z diabłem 7. Zapomniany diabeł 8 Upiór w kuchni Znam to wszystko, ale czasem warto wrócić. Szukam (narazie bezskutecznie) naszej inscenizacji sztuki \"Arszenik i stare koronki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mximku w twego repertuaru chętnie bym wybrała: ,,Deszczową piosenkę\", ,,Igraszki z diabłem\" i ,,Upiór w kuchni\" - to rzecz chyba o mnie kiedy w ferworze przygotowań świątecznych biegałam z nożem po kuchni:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądalam \"Arszenik i stare koronki\" w teatrze TV . Maksim - też jestes wielbicielem trelemorelowizji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak osobiscie to wole kino akcji i ostrego rocka lub havy metal :) I pewnie będę ryczeć glosnikami na full w Sylwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............jestem ............. ja będę bawić się przytulona do mego, kochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelio, ostrej muzyczki słuchasz. Czyżbyś była taka sama w codziennym życiu? Nie wierzę w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd zniknął Teatr Telewizji, nie ma co oglądać. A jak widzę program z cyklu \"Bijące pianę kapuściane łby\" to mamroczę pod nosem wyrażenia małosłownikowe :) Czasem coś wyciągą z lamusa. Ostanio powtórzono \"Pół żartem pół serio\". Doskonała komedia. Szczególnie ostatnia scenka w łódce jest doskonała. ........................... Na moje szczęście, mieszkam na tyle blisko granicy z Czechami, że mogę oglądać ich programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...W sumie, to ja również posłuchuje takiej muzyki - lubię Metalikę, Quinn, Dżem, ................ i wiele innych, bo mam synka, który słucha wiele przeróżnej muzyczki. A ja ajko matka zainteresowana dzieckiem lubie to samo i jeszcze wiele innego................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................nikt nie jest doskonały..................... :D:D:D to żartobliwa sytuacja aczkolwiek bardzo mądre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie teraz sączy się do uszu Rossini i jego uwertura do \"Wilhelma Tella\" :) Heavy metal i jego pochodne to nie moje klimaty. Chociaż nei potępiam w czambuł nowoczesności :) Np. Heavy metal - trudno zrozumieć tekst Black metal - czarno widzę możliwość zrozumienie tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelko, więc się nie zmieniaj. Sznuję twrdych ludzi, choć cichaczem im po troszę zazdroszczę. Sama jestem romantyczna, ciepła jak kaloryferek osóbką, chociaz zraniona potrafie być piranią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim - ktoś kiedys powiedział, że muzyka jest w sercu. Tobie w nim gra więc nie sądzę, że po wysłucjhaniu kilku utworów tej obcej Ci muzyki nie poczułbyś i do niej nutki sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×