Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

mniam mniam mniam ...musimy kiedys te cluski przecwiczyc...w ..............realu hihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja jestem chętny na całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pamiętam ktoś mnie kiedys nazwał całuśną Violą. Lubie być miła i lubię rozdawać całuski 😘😘😘oraz puszczać oczko ;);)do miłych ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelciu, jak tak żyjre Ci sie w Nowym Roczku? Ja rozpoczęłam ten Nowy w nader zaskakujący i przemiły sposób. Otóż moi wierni i wspaniali przyjaciele wpadłi do mnie niespodziewanie w sylwestra i siłą zmusili do szampańskiej zabawy. A że owi przyjaciele to ludzie z wielkim poczuciem humoru więc mieliśmy bal kostiumowy.......mnie ubrano za biedroneczkę............:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z faktu ciszy na naszym topiku wnilskuję, że wszyscy bywalcy mają wiele innych ciekawszych zajęć niż siedzenie przed monitorkiem. ;);) Bardzo się z tego cieszę........aczkolwiek smutno mi, że nie mam partnera do rozmowy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....po dlugiej nieobecnosci i o Zdrowie Szanowne PAnie pytam ?........Panow nie pytam bo musza byc Zdrowi hihihihihihi JA sie pochwale ze tak udanej zabawy noworocznej dawno nie mialem ...hahahahahahah wyszalalem sie jak nigdy .......doslownie ......nad ranem nogi odmowily mi posluszenstwa i padle jak plucik ...ale nie z przepicia ....ale ze zmeczenia ......musialem wszystkie Panie obtanczyc hahahhhahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....oj zazdroszczę tym paniom obtańcowanym z naszym uroczym facetem z topiku ;) ......... Miło mi słyszeć, że na świecie są jeszcze tacy szarmanccy panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby to powiedziec ..trening czyni mistrza hahhhaahh ;) ale grunt ze bylo super...i moze znowu bedzie hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........wiesz znam wielum mężczyzn, którzy uważają, że trening mistrza czyni, ale mylą słowo mistrz z rutyną......... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle haahhhahahaahh chociaz sie nie chwale .......nigdy tego nie robilem ahhaahahhhah pozdrawiam daodaje 👄 i mowie dobranoc....na dzisiaj koniec jestem zmeczony ....... papappaapaapapapapapapppaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygenin, mistrzostwo mistrzostwem, ale prawdziwy mężczyzna nie pokazuje zmęczenia...... O nie! ........zawiodłam się!.......................... cipeńkę....... hi hi hi ha ha ha ha 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, kiedy wychodziłam z pracy, na niebie widziałam cudną tęczę..............tak piękną i zachwycającą, że wybałuszyłam swe niemałe oczęta i podziwiałam, podziwiałam....... Pomyślałam sobie, że świat jest cudny, a ludzie mają szczęście i mogą odczuwać te wszystkie wspaniałe cuda................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola - zgadnij kto to
😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie na poziomie
czy tylko faceci, którzy mają kontakty w internecie są na poziomie? Hej Skołowana internautko chyba przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kto.....Interneutka oczywiscie hihihihihiiihiiih jestem zmezony ...czasami nawet strasznie ....musze byc....... tak to musialbym 24 godzin na dobe pracowac.......a mlodzieniaszkiem jzu nie jestem .......a wczoraj niestety do 24 wieczorkiem sobie pracowalem .......pozdrowienia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu ...o tej cipence to mozemy troszke podyskutowac hihihihihihihih ale sie znowu usmialem ahahaaahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby, słodki, nie chmurz się............. Wiem zmeczenie rzecz ludzka.....:D Dla mnie ze wzgledu na swój humor zawsze będziesz młodzieniaszkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja drogą - masz dzisiaj chyba wisielczy humorek skoro taką stopkę sobie wybrałeś............ To jedna z mych ulubionych dobranocek.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wczoraj pracowałeś tak długo to ominął Cie świetny film ,,Ajlawju\" M. Koterskiego. Śmiałam się na nim do łez.................. i było też o ci................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty jedna tak myslisz , ale chyba niepotrzebnie sie martwisz :) Masz zdrowe zmysly - tylko brak Ci towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×