Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość rysiek 421
Ło matko ,znalazłem zdjecie Nawałki,a kudy mu do łysego i wąsatego ,moze pomyliłaś(eś)z Oleksym ,mało zawału nie dostałem,u mnie czupryna jak zboze w ,,Chłopach".Skołowana wie gdzie mnie mozna znalezc na kamerce:).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana ...podaj namiary na rysia ...chcem i muszem jego dredy sobie poogladac hihihihihhi :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim STARYM i OBECNYM bywalcom topiku pragnę złożyć moc gorących, prosto z serca płynących życzeń. Niech zapach choinki roznosi się po całym domu, blask świec nastraja optymistycznie, a smak potraw wigilijnych na długo pozostanie w pamięci. Życzę, aby każde z Was przeżyło najcudowniejsze ze swych świąt Bożego Narodzenia, a zewsząd z melodią kolęd unosiła się wokół Was aura miłości i radości, śzczęścia i pokoju. Wesołych Świąt! 😘 Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękujemy
.......za piękne życzenia. Odwzajemniamy 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta święta święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chce dziś złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowym Roku. to pisalem ja .........Adas 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękujemy
.... za piękne życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witajcie zaglądający na ten topik a to zyczenia świąteczne dla Was Białych myśli lekkich jak puch, niech Anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei, i niech kolędę zaśpiewa, bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt, żyj zdrowo i kolorowo. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękujemy
...............za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję
.......cóż to za cisza w eterze?..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HU HU HA HU HU HA Idzie zima zła ....hahahhahhaahhh wywialo wszystkich i wymrozilo wiosenne sloneczko ....... ciemzko zapracowani ....zacharowani .....:p :p :p :p :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszcie się ktoś odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witajcie nareszcie sie ktos powygłupia tylko prosze o humor ..........no taki teges:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Nikt nie wpisal to moze ja przed sylwkiem coś wrzuce;) Spotykają się dwie blondynki i jedna mówi: - Ty, słuchaj wiesz że w tym roku Sylwester wypada w piątek? A na to druga: - Kurcze, żeby tylko nie trzynastego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję
.............hi hi hi hi hi hi............... gdyby tak popatrzeć od końca na datę to mamy 13 ------> 31 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Wyglada na to ze blondynka czytala date w odwrotna strone ach te biedne blondynki:P a to taki juz po czasie ale za to dobry Pewnego Bożego Narodzenia, bardzo dawno temu, Święty Mikołaj przygotowywał się do swojej corocznej podroży. Jednak wszędzie piętrzyły się problemy... Czterech z jego elfów zachorowało, a zastępcy nie produkowali zabawek tak szybko jak elfy, więc Mikołaj zaczął podejrzewać, ze może nie zdążyć... Następnie pani Mikołajowa oświadczyła mu, ze jej Mama ma zamiar wkrótce ich odwiedzić, co bardzo zdenerwowało Mikołaja. Na domiar złego, kiedy poszedł zaprzęgać renifery, okazało się, że trzy z nich są w zaawansowanej ciąży, a dwa inne przeskoczyły przez płot i zwiały Bóg jeden wie dokąd. Mikołaj zdenerwował się jeszcze bardziej ... Kiedy zaczął pakować sanie, jedna z płóz złamała się. Worek runął na ziemię, a zabawki rozsypały się dookoła. Wkurzony Mikołaj postanowił wrócić do domu na kawę i szklaneczkę whisky. Kiedy jednak otworzył barek, okazało się, ze elfy ukryły cały alkohol i nic nie było do wypicia... Roztrzęsiony Mikołaj upuścił dzbanek do kawy, który roztrzaskał się na kawałeczki na podłodze w kuchni. Poszedł wiec po szczotkę, ale okazało się, ze myszy zjadły włosie, z którego była zrobiona... I właśnie wtedy zadzwonił dzwonek do drzwi... Mikołaj poszedł otworzyć. Za drzwiami stał mały aniołek z piękną, wielką choinką. Aniołek radośnie zawołał: - Wesołych Świąt, Mikołaju! Czyż nie piękny mamy dziś dzień? Przyniosłem dla Ciebie choinkę. Prawda, że jest wspaniała? Gdzie chciałbyś, żebym ją wsadził? .... I stąd wzięła się tradycja aniołka na czubku choinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
cześć! lubiąca wygłupy... bardzo powiedziałabym pouczające:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Podniesione:) więc pozdrawiam................ Sama nie wiem dlaczego sie wpisuję jak założycielka się nie wpisuje . Może faktycznie nie powinnam ?????// Czy cos w tym zlego?????? A może to przezemnie nikt sie nie wpisuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
hahahahahahahah ?????????????????? podnoszenie ciężarow:P topkowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
podnosze.......... to nie ja wkurzam tylko ...........a moze TY ........a może pogoda Pytanie retoryczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................7777
Gdzie Ci stali tu piszący? Gdzie Ci piszący? uuuuuuuuuuuuu.......piszący fajni.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) trochę wypaliłam się w temacie poszukiwania faceta/rówiesnika/ na poziomie, póki co wystarczy mi moje pogotowie S/ młode i tez na poziomie/, końcówka roku mija mi na czytaniu książek, jedzeniu i piciu dobrych trunków:) sylwester upłynie mi bez niespodzianek i ekscesów, pozdrawiam wszystkich gorąco życząc szczęśliwego nowego roku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMETER
Ja również życzę szczęścia w Nowym 2007 Roku. Tobie Skołowana Internautko posyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofijka
Cornelio -poczytywałaś kiedys topik czy popisywałaś na nim? Ja uwielbiałam czytać o tej wyprawie na wyspę. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) daje się zauważyć, ze zastój wypowiedzi stałych bywalców powoduje zaznaczanie obecności utajonych czytelnikow:) to naprawde miłe topik tworzą wypowiedzi i jasne jest, ze bez nich jest tu pusto zachęcam zatem czytających do poszerzenia grona dyskutantów:) DEMETER, dzięki za całusa:) *cornelia, Zofijka - zapraszam do szerszych wpisów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofijko , czytalam dlugo i wyprawę na wyspę też pamiętam :) Zastanawialam sie wtedy co ja wzięlabym ze sobą :) ale jakos nie mialam odwagi , zeby tu pisać :) Skoro Ty się pojawilas , to może i inni sciągną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demeter
Skołowana - znasz mnie . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×