Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość lubiaca wygłupy
Witam kto zaglądnie i pozdrawiam🌼 MAxim Ty chyba za koguta na wsi robisz od rana piejesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dużo by wymieniać przykładów na próby \"układania\" nam zycia, te morały prawione przez kościół katolicki są denerwujące bo przedstawicielom tej instytucji daleko do czystości zachowań, religia w szkołach - kolejny przykład na przerost formy nad treścią itd., itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssssssssssssssss..........
...nie podoba mi się taka dyskusja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssssss...a dlaczego nie podoba sie taka dyskusja ?...... co jest powodem ....lub tego jakby to powiedziec niepodobania ?............pozdrawiam wszystkich goraco....i czule hihihihhi👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Witam wszystkich,skołowana ............ kościół jaki jest taki jest,każdy w cos tam wierzy jeden mniej drugi więcej,to co zrobił bolszewicki ateizm widzimy na codzień w zdziczałym zachowaniu w autobusie ,markecie i na ulicy.Te zaśmiecone pobocza butelkami,zaplute przystankii ogromna ilosć petów pod nogam>Wszystko to przywędrowało od ,,braci".Latami wpajano ,że Boga nie ma tylko tow.Stalin rozrzuca cukierki.Byłem teraz na Syberi............. ludzie wierzą tylko w nastepną butelkę samogonu.bieda do kwadratu po co robić jak można się napic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Zaczyna sie okres dzwonienia do drzwi ludzi w skrajnej biedzie .Zawsze daję nawet jak widzę ,że to są oszuści bo mam kilka przykrych doświadczeń i serce mam teraz jak polodowcowy głaz. Opowiem kilka historyjek z moich schodów a więc pierwsza wymieniam przed domem koło w wielikim aucie (tir) podchodzi do domu sąsiadów dziewczyna w widocznej ciaży i dzwoni do drzwi ,sąsiadka cos jej daje omija mnie i auto szerokim łukiem idzie do nastepnego domu i staje przed bramka i dzwoni.............jaki jest powód ,że mnie mija.................taki ,że jest z nią chłopak i może bym go zatrudnił do pomocy przy wymianie koła za jakieś pieniądze.Po co ma robic jak dostanie dwa złote lub 5 bez pracy.O chlebie wyrzuconym do kosza nie będę wspominał bo każdy już to widział.Drugi przykład daję kobiecinie 2zł bo wyrecytowała formułkę o mężu i chorych dzieciach i wielkiej biedzie w tym czasie dzwoni komórka i odwraca się wyciąga i mówi ;,, kończę na tej ulicy podjedź po mnie",czyli doładowałem jej jak w Heyah podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
A teraz jeszcze jedno ,chodzi u mnie taka babcia z torbą i puka do drzwi bierze wszystko ,córka nie pracuje bo trzeba codziennie wstawać ,ale za to wnuczkom babcia kupiła juz po mieszkaniu (nie są drogie )>kiedyś wwidziałem córkę jej jak w sklepie wybierała jabłka , ja w zieleniaku biorę takie jakie lubie ona te najdroższe ,, bo dzieci innych nie uważają'.Bieda to nie jest stan ,,,,,,,,,,,posiadania to jest stan świadomości.Kto bywał we Wrocławiu widział napewno w przejściu pod Świdnicką zawodowych żebraków,którzy parkują auta na parkingu strzeżonym.ostatnio mam patent na pukających pytam czy potrzebują na ,, działę '' lub faje jak tak to daję, bo jak na chleb to muszą zarobić , rekacja jest taka ,że odchodzą i są zawiedzeni swoją historyjką którą tak trenowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu wszystkich wywialo ......kurcze ......filmomani hahahahhhahahhahahhahahahahahaahh :p :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
cześć aborygenin mam pytanie do ryśka421 ciekawe masz spostrzeżenia na różne aspekty życia. bardzo dojrzałe powiedziałabym. wiem,że o dojrzałości nie świadczy tylko wiek człowieka, do tego zżera mnie typowa kobieca ciekawość i tu moje pytanie: rysiek ile ty masz lat? liczę na męską konkretną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ło,matko starszy chyba..................... jestem od węgla kamiennego ale na uszko cichuteńko powiem ,że pesel zaczyna się piątką....miłego sprzątanka i udanych wypieków.Kto powie gdzie się teraz pluska ,bo w wannach pływaja przecież karpiee:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Co myslicie o pielęgniarkach bułgarskich w Libi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
cześć rysiek na uszko? wiesz, że to bardzo erogenne miejsce? zaryzykujesz? i co ja mam powiedzieć na taką odpowiedż? będę grzeczna i chyba podziękuję. ale nie czuję pełnej satysfakcji. zazdroszczę ci tradycyjnego podejścia do świąt. bułgarki? smutne. znak miejsca i czasu. przewrotność losu. owce na rzeź. bezsilność świata demokratycznego. loty w kosmos i Libia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zmachany ...takiego tempa jeszcze w pracy nie mielismy ......ale wazn ze wszystko na czas zrobione .....teraz mozna sie spokojnie do Swiqat przygotowywac......pozdrowienia dla wszystkich Pan i Panow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Ja rowniez pozdrawiam wszystkich zagladających 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............7777
dziękuję..........:D teraz tylko poczytuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Dlaczego kobiety okłamuja facetów ,zamiast napisac ,że jest operatorem pomp w wodociagach pisze ,,,,,,,,,,,,,,,,,,echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.Szkoda było 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu, ja nigdy nie kłamałam i nadal jestem prawdziwa :(. Smutno mi, że masz takie zdani9e o kobietach. Uszka do góry nie wszystkie takie właśnie są. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrym tematem jest to.. Jestem facetem, żonaty, i buszuję w necie. Why? Słuzy mi jako zawór bezpieczeństwa. Uwielbiam flirtować, w realu niestety dochodzi moment kiedy trzeba robić następne krok, lub tą kobietą prowokuje do niego. I nie szukam tego, zmieniłem się. Poza tym, w necie, tą znajomośc cześto się przyrabia w \"przyjazń\" i obraż \"ładnej dziewczyne\" się zaciera. Zaczełem w necie buszować kiedy dowiedziałem o moją chorobą. Sam się odsłunełem na bok od bliski, nie chcąć słyszyc o współczucia, patrzyć na tych wzawiące oczy.. Uciekłem od nich ale było mi zle i musiałęm się zajac.. Myśli nakierować. Otworzyłem strone na Sympatii, zaczepiłęm kogo się dało.. Aby pogadać, flirtować.. Tam nie było widać skutki chemii.. Po czasie, tą stroną słyzyła mi jako dziennik, opisywałem leczenie, samopoczucie, żale moje, ból, nadzeję. hummm.. miała 480 stron.. Teras nie mam tej stronie, skasowałem ją, ale ciąz utrzemuję kontakt z bardzo wartościowe kobiety który nigdy nie spotkałem na zywo i nigdy nie spotkam. Bo to nie jest cel mój. Niektóry, zgadzam się, boję sie, bo tych znajomośc mogłoby zagrażac mojego małżenstwo. Miłego dnia, R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dołączam się do zyczeń zdrowych i pogodnych świąt, Rysiu, Twoje zacięcie w temacie poszukiwan jest naprawdę rozczulajace, dla pań, ktore próbują sobie wyobrazic jak wyglądasz podpowiadam, ze jestes podobny do Adama Nawałki- trenera Wisły Kraków mam nadzieje, ze nie masz mi za złe wszak jest przystojny:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej ...wpadlem w kompleksy ...jestem ..maly gruby i lysy hahahahahahahah ja to mam pecha ......a zapomnialem dodac ze stary jeszcze juz jestem ........i sie sypie caly ...jak mis z trocinami w brzuszku ahhaaahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiaca wygłupy
Aby może Ci bedzie razniej jestem gruba niska :( ale za to lubie wygłupy więc tu sie wpisuje i pozdrawiam zwyczajowo. No i dzis dla odmiany posylam buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Szukam w wyszukiwarce jak wygląda Nawałka:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
cześć dziewczyny i chłopcy. co u was słychać? mieszkam w Białymstoku siłą rzeczy postać Pana Nawałki jest mi znana. osobiście lubię łysych wąsaczy. tak, zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Aby :( ale z Ciebie łobuż "parowanie" Wiesz wirtual to bardzo pieknie odzwierciedla piosenka Izy Trojanowskiej Tyle samo prawd ile klamstw rzadzi całym światem tym................ ;););););0 Pozdrowionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze jestem lobuzem strasznym od wiekow hahaahahah i pokolen calych hahahahahah :p :p :p :p grunt to zartowac i sie usmiechac....nawet w skrytosci ducha swego .......humor i dobry nastroj ....pomaga w tym zwariowanym swiecie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Aby ja tez uwielbiam wygłupy i zarty co staram sie tu poniekąd czynić;) A dla Ciebie za poczucie humoru👄 oby więcej takich ludzi chodziło po świecie .Ponurakom zrzędom etc mowię STOP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×