Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Cornelko, ja juz wczoraj tę stopkę Abbie\'go dostrzegłam i bardzo sie przestraszyłam.......ło matko, co to będzie, co to będzie............... ale o dziwo, Abby spoko facet.......nawet milutki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz - ktos wlezie i popisuje się wielką wiedza na temat ... jakby wszystkich polskich facetow sprawdzil :P A ja mialabym klopot i chyba nie chcialabym być z obcokrajowcem . Nie wiem czy przyzwyczailabym sie do innej mentalnosci, kultury czy wiary ... To bardzo trudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem jak to bywa z byciem z innym mężczyzną.......:( Do niedawna miałam męża......... a potem raczej nikogo, więc nawet nie umiem sobie wyobrazić jak to jest być z kimkolwiek innym....... Smutne co?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu - powiedzialabym , że to co się stalo otwiera przed Tobą możliwosci o jakich niejedna mężatka może tylko pomarzyć :) Pomysl tylko - możesz znow umawiać się na randki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D........................i to mnie ratuje!!!!!!!! Ale ja ......................... raczej nie poptrafię tego robić..................:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty kobieto mowisz??? Nie chodzilas na randki jak mialas nascie lat ? :) Wystarczy , że sobie o tym przypomnisz .... a zapewniam Cię , że jest rownie ekscytujaco jak kiedy mialo sie te pare lat mniej :P Musisz tylko zechcieć .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych randek w modości było bardzo mało ( z różnymi facetami), bo mój ex był ma pierwszą , no może drugą miłością- tą najważniejszą, już od 15 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc masz dużo do nadrobienia :) Przeżyjesz na nowo mlode lata :) Nauczysz się chodzić za rączkę z panem o przysiwionych skroniach .... :) I przytulać do niego ... :) i patrzeć mu glęboko w oczy .... :) i przymykać swoje przy pocalunkach ... :) Piękna przyszlosc .... widzialas tęczę w tym roku :) I taką tęczą może się Twoje życie zarumienić ... musisz tylko chciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Cornelciu, to było moje życzenie noworoczne cichutko wyszeptane......................................... Ten opis randeczki bardzo mi sie podoba....... szczególnie pan o siwiejacych skroniach - uwielbiam takich.....😘 Cornelciu, a jak Sprawy sercowe maja sie u Ciebie? Serce wolne, czy wynajętę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serce .... moje serce .... moje serce .... zaciela mi sie plyta ... :P Violu - może lepiej o nim nie mowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby drażliwy temat? Rozumiem......................... Serce ❤️❤️...... to najpiękniejsze słowo świata - powiedziałby Maxim................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeee - jakby to powiedzieć .... najpiekniejsze może tak , ale czasami wysiada .... :P nie slowo - serce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I me serce jest całkiem ...jakby tu powiedzieć?...... do bani! Ale ja sie nie daję !!!!!! O nie! Tobie to samo radzę!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toz wlasnie o tym pisalysmy na tamtym topiku :P Że i milosc i chorobe da się przeżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Bo my Kobietki na WYSOKIM poziomie jesteśmy..........:D:D:D:D .........................sercowym..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha 🖐️ piatka Violu .... nie ma to jak poprawic sobie samopoczucie dobrym komplementem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) rozmarzyłas sie Violu i bardzo dobrze:)jestes tym samym otwarta na milość:) bardzo romantyczna z Ciebie duszyczka moje potrzeby nie dotyczą panów o siwej główce i wiem, ze zakochanie w rowiesniku mi nie grozi :D pewnie dlatego nie mam adoratorow w moim wieku:D:D:D nic to! życie tak i tak jest piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWitaj , witaj Skołowana!!!!!😘😘😘 Ja lubię Panów o kosmykach przyprószonych srebrem :) . Ale każdy lubi co innego , to i dobrze, bo zabrałabyś mi wszystkich panów;) hi hi hi hi hi hi hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci nie składałam jeszcze życzeń noworocznych ......:O A więc..... Skołowana, wierna przyjaciółko z topu, życzę Ci w Nowym Roku odnalezienia tego jedynego i wspaniałego faceta na poziomie, który nie tylko, że nie będzie sie bał wyjść poza net, ale i pokochaCie miłością odwzajemnioną i po grób.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę być ....................... upolowana, zdobyta i uwięziona w wieży miłości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego nie lubią faceci? Trzeba by bylo ich zapytać :) :D A seks .... o ludzie .... publicznie mam opowiadać :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×