Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość ................7777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłypy
Aby ...........ty jak zwykle wyspa i golizna ten szron cos chyba zle wpływa na wyobraznie ...............jak wygladałbys z dyndajacym:P wśrod tylu kobiet;) moze chociaz listek figowy Volu ale Ty całujesz;) więc odwzjaemniam chyba że to tylko do panow:P Skołowana ja lnu nie pijam ale juz do 60 kg doszlam po tych swiętach trzeba sie zastanowic nad jakims aerobikiem albo canaleticsem i te oponke zrzucić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po raz ostatni. Wybaczcie, ale są rzeczy o które zostałem bezpodstawnie oskarżony i to przez osobę z tego topiku. No, cóż, widać moja obecność tutaj tej osobie zaczęła ciążyć. Nie mam zamiaru być dla kogokolwiek ciężarem. Życzę wszystkiego miłego i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryszka
Musze powiedzieć , ze faktycznie jest wielu facetów z , którymi bardzo fajnie sie gada na necie , a gdy się zacznie rozmowa o realu - zaczynaja sie wywijac . Nie wiem dlaczego tak jest.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, what????????? Maxim, o co chodzi? Jak to? Kto To? Jakie oskarżenia........? Topik bez Ciebie Maxim nie będzie tym samym topikiem. Błagam....błagam.......błagam.................. bądź z nami!!!!!!!!!!!!!! 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiaca wygłupy ........ całuski przesyłam dla wszystkich, bez wyjątku:D Jeśli zaś chodzi i nasza wyspę to już dawno ustaliliśmy, że strój tam obowiązywał będzie FIGOWY listek, bądź BANANOWY liść czy upleciony z trzciny przaśny strój. :D A co to miałoby sie dyndać Abbiemu;):P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryszka, witam na naszym topiku😘 Widzę, że masz podobne poglądy do naszych, więc zachęcamy do rozmowy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku ......hop hop hop hop .......odezwij się................. W końcu należą się nam jakies wujaśnienia.......😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
No tak .............................domyslam się a moze tylko mi sie wydaje że ktoras to z WAs ciągle myslala że maxim to niedzwiedz z innego topiku to sa te wlasnie internetowe nieporozumienia kojarzenie podobieństwa ludziehhhhhhhhhhhhh szkoda gadac ale maxim jako duzy chlopczyk zmierz sie z tym oszczerstwem i nie daj sie tak stąd splawic tylko dlatego że ktos cos gdzies .......olej to/sorry za wypowiedz na nie poziomie/ i wracaj zartowac marzyć i wpisywac swoje opinie na te i inne bądż tez znaczące lub mniej znaczące tematy......nie bądż infantylny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiąca............................ Faktycznie,,mea kulpa\' to ja się kiedyś zapytałam o to Maximka. Ale od razu powiedziałam, że owe podobieństwo jest oczywiście na korzyść naszego Maxima. Zawsze uważałam , że Maxim jest wyjątkowo miłym, szarmanckim i elokwentnym mężczyzną. Maxim i Niedźwiedź z iinego topiku to dla mnie bardzo pozytywne osoby i Faceci na bardzo wysokim poziomie. :):):):):):) Lubiaca wygłypy, myślę, że jednak jest inny powód tej dramatycznej decyzji Maxa. Maxim 😘😘❤️❤️🌻🌻 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zmierzyłem i dlatego odszedłem. Wybaczcie. Są we mnie resztki honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
No cos Ty jak zmierzyles sie odchodząc nieeeeeeeeeeeee to ucieczka jak ostatni chwyt karate;) sorry za wygłupy ale moze w ten sposób odwiode Cie od tego czynu A nie pomyslales kto nam bedzie teraz obie rączki całował;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim - odsłaniam swą pierś i czekam na zadanie ostatecznego ciosu - prosto w serce......................Dźgaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale nie chodzi o Niedźwiedzia. Ten domysł potraktowałem jako zwyczajne pytanie, żadne oskarżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Viloa przeczytaj dokladnie moje wpisy ze zrozumienie......nie sądze aby byly ostre i nie mialam zamiaru nikogo urazic obrazic a tymardziej zniesmaczyć aczkolwiek w necie nastepuja rózne znieksztalcenia więc mea kulpa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiąca - po co kłótnie 😘 POKÓJ!!!!!!! Zazwyczaj czytam ze zrozumieniem.................... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Vila to z desperacji zeby zatrzymac Maxika 👄 A jestem tego samego zdania zgoda buduje niezgoda rujnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
No to jak idziecie rozmawiac to życze milej konwersacji i Dobranoc Violu i Maximie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×