Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

ja nie zasypiam o tej porze ja.....ja ....ja ....ja.... oj zajaknolem sie ..........ja pracuje sobie hihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby ....tak mi bardzo przykro.........pracujesz jeszcze? .......toć to wyzysk człowieka.....:O Pewnie nic nie jadłeś, pewnie jesteś zmęczony.....................oj biedactwo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamyśliłaś się Skołowana?........................Wierzę, Ty nie poszłabyś sama na łowy......;) A czego to zamyślenie dotyczyło .....owego domku z kominkiem.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny jestem straszliwie...trzeba mnie troszke ...potulic.....pociałowac...hihihihihihih sam siebie wyzyskuje Violu......Skolowana wie jak hahhahahahah po za tym o tej porze mam swiety spokoj i moge sie skoncentrowac....a w dzien normalny ...nie da rady .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......jeśli zatem sam siebie wyzyskujesz to tylko być możesz masochistą............Zgadłam?...... A ja biednymi i smutnymi robaczkai i do tego wyzyskiwanymi lubie sie opiekować......biegnę szybko ciepła strawe uwarzyć, wspanuiałe popitku przygotować, a potem i potulić potulę......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby - to tylko nasze babskie gadanie....ploteczki ...i tylko tyle.........a ja i tak Cie potulę i pocałuję w uszko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ....a pozniej spac w nocy nie bede mogl ahhahahahahah od tych calusow...ochow i echow hahhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×