Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

.....propozycja matrymonialna.........najzwyczajniej na świecie.......... ale czy oby autor miał na myśli małżeństwo.......o nie .....raczej rozpustę......... a ja powściagliwa belferka na takie coś pójść nie mogę............................. hi hi hi hi hi Chociaż takie boskie kobietki jak my pewnie byśmy panu w główce troszke namieszały.....hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana......ponisłyśmy chyba klęskę........ten Pan nie był na poziomie lecz budowniczym własnego domku......za to mu chwała!!!!.....a za brak rozmowy pstryczek w nosek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedzialem ze mnie zdradzaja ....Nasze BAbeczki hihihi Witam .Piekne PAnie ...i po raczkach caluje !!!!! {usta] 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....nie zdradzałyby, gdybyś częściej bywał Abby ukochany....... odwzajemniam gorące całuki 😘😘😘.......może być w nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....bo w swej nieporadności uczuciowej i zaradności życiowej (kwstia domu).......taki rozczulajacy był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiih nigdzie nie latalem ..ciezko pracuje na chlebek, maselko ......i helikopterek hahahahahahaahh juz taki jest los tych co papierki musza przewracac....1000 razy dziennie ...hihihihih calus w nosek no no no ..niedlugo bedzie w czulko ...i co dalej poczniemy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....w czułko Abby to ja już całowałam, potem będzie w uszko.........hi hi hi hi hi hi.................... ...papierki przewracasz........mówisz i to tysiac razy...........wiec pracujesz w sortowni makulatury.........hi hi hi hi hi hi 😘😘😘 w nosek i w czółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana ...znowu zagłębiasz sie w bogactwo zewnętrzne.......Uważaj! ....mówię z życzliwości.....;) ....ja tam wolę sferę ducha i serca.................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makualtury mamy ci w firmie duzo ...ha ha ha ...trzeba dziadostwo nawet 5 lat trzymac.....ale jak pale to cholerstwo ,to sie bawie jak male dziecko hahahah i mam cieplo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ...jakbym mogl...chociaz w ostatniego sylwestra ......partnerka skapitulaowala....hahhahahahah chodzi o taniec.....hahahahahahah przetanczylem ja i kilka innych ahhahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................nie ma ich .....tylko nad naszym topikiem krążą ich duszki........ a szkoda, że nie nas nie odwiedzają.........To dla nich 🌻🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlanis szaleje w papierkach tak jak ja strasznie je przewraca...wiadomo ......koniec i poczatek roku ...jzu taki nasz los........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×