Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość podnoszenie topiku
ja chcę kawę i to ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteście mobilni
jedni wołają a drudzy olewają bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na poziomie
chodzina randki na żywcu nie siedzi w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać wszyscy bawia się na balach karnawałowch, bądź czytaja książki, nie wspomnę juz o rankach (choćby tych netowych);) Pozdrawiam wszystkich piszacych i czytajacych. 😘😘😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede szalal na balu za kilka dni hihihihi bedzie ciekawie ...grac bedzie ta sama kapela co ostanio....super ..graja......A jak super graja to i poszalec mozna hahahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola1966
...Abby, super!!!!.......................bal to świetna sprawa, relaks, zabawa, tańce hulańce az do białego rana............dobrze miec świetne towarzystwo, ale Ty masz!..................więc tylko pozazdrościć..............Życzę świetnej zabawy za tydzień oczywiście......... :D:D 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola1966
a cóz to - ja i czerwona?...................uuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......niepodobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przymajmniej mam dwie sukieneczki........jedna czerwona i jedną czarną........czarna jest świetna, a czerwień bardziej intrygująca...... hi hihi hihi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
O rety, znów zostalem sam czy ja jestem ostatni mohikanin .Była imprezka było wesoło tylko było za dużo domowych nalewek, wiśnówka, orzechówka, aroniówka ,pędy młodej sosny, pigwówka, i więcej nie pamiętamjak ja jutro wstane to ide do piwnicy makowke w imadło włożę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysio....nie rób tego!!!!!!.......szkoda makówki!!!!!!!! :D Rozumiem chodzący kotek po miękkim dywanie.................;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe ciekawe
dlaczego nikt nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie powinnam raczej sama siebie cmoknąć w czółko, bo prowadzę jakiś monolog......i to juz od dwóch dni................ Tak tak........nikt tu już nie zagląda................a szkoda............😭 Rysiu, jak tam głoweczka??? Mam nadzieję, że juz lepiej................bardzo bym tego chciała..........😘😘:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A chciałaś cmoknąć
kogoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu bawisz się w pytania? Cmokam wszystkich miłych znajomych........... Ciebie jeszcze nie znam. Póki co dam :D. jak sie przredstawisz to ................zobaczymy........Ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........wybór zależy od Ciebie........... przedstaw nam swoje zdanie na temat topiku.............. nie bój się my zawsze jesteśmy bardzo serdeczni dla gości, więc na zachętę dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no cóż .............. kto chciałby starać się o me względy? No wybacz................to raczej zachęta do rozmowy...................... Napisz cokolwiek............ a może kim jesteś? Czy miałeś/łaś juz doświadczenia zwiazane z randkowaniem poza netem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osłonieta twarz......dlavczego sadzisz, że pragnę, aby ktos zabiegał o me względy................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×