Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Bardzo zapraszam, serdecznie....... :D Ten topik jest naprawdę bardzo przyjazny.....:D🌻 Nadal jednak nie wiem kim jesteś - kobietą/mężczyzną........ Kobietom na przywitanie daje bukiet 🌻, a mężcczyznom 😘 :D:D:D:D zapraszam do wlkikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!......................wszyscy zniknęli, pojawiaja sie i znikaja , a ja mam topiku pilnować? o nie! idę na spacerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana ...to tylko złość z mej strony....dzis mam jakigoś doła...........buuuuuuuuuuuuuuuuuu Rysiu ma fajnego syna? UUUUUUUUU Ale Ryś sam jest też fajnym mężczyzną..........szkoda, że ze mna nie chce porozmawiać...........I znowu buuuuuuuuuuuuu. Pojawiła sie Ktoś niezidentyfikowany, nawet nie wiem czy dać mu / jej 🌻 czy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Rysio naubierany, z rozwianym w górę włosem...nagle zniknął i wyłączył kamerkę wpadam tam ostatnio rzadko , to towarzystwo bardziej \"w działaniu\"...szybkie randki u nas juz snieg topnieje i zrobiła się śniegowa ciaaapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana - bywasz ostatnio na randeczkach ;), chociaz netowych? Jeśli tak to życzę powodzenia i znalezienia tego o czym marzysz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie randeczki tylko czateria na interii, wpadlam tam po dlugim czasie, patrze, a tu Rysio!:) po chwili zniknął, to było chwilę temu bardziej wciąga mnie teraz czytanie:) właśnie kończę \"Skrzywdzeni i poniżeni \" Dostojewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana....................to ambitna lektura.................ja robie wszystko naraz...............oszalałam chyba....mam jakies wielkie pokłady energii.................niczym elektrownia atomowa................:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie działam...:) w między czasie przeczytałam Krajewskiego \"Widma...\"ale to dla mnie za bardzo przytłaczające, język jest zbyt dosłowny, mroczny Dostojewski porusza pieknym piórem, czyta sie go z uniesieniem podobnym do przezyc bohaterów i narracji autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czyli potrzebujesz natchnień i uniesien romantycznych..................ej my kobiety.......miłości nam wciąż brak i brak..................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, ja wolę wspólczesnych autorów. Ale jeśli polecasz , to może sie pokuszę, w końcu niedługo ferie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×