Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Więc biurokracja wdziera sie wszędzie, jednak to mało pocieszające. A ja jestem domorosłym ekologiem, a tu tyle papierów wokół Napisała Kobietko w którymś z postów, że Twoje starsze dziecię już się usamodzielniło. Nie tęsknisz za nim troszkę? Pytanie retoryczne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
No i jeszcze w pośpiechu nie tę emotkę wkleiłam! :D Maximie, przy powitaniu miała być ta - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, oczywiście, że tęsknię, ale nie jest zbyt daleko i nie daje o sobie zapomieć. ;) Szczególnie jak pomocy potrzebuje. :D Czasami mu tylko robię wyrzuty, że za rzadko do domu wpada. Tak to juz jest, jak u mężczyzny inna kobieta w sercu zagości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja już zaczynam do tego dorastać. Zawsze przegrywam z kobietami ( to mąż i syn). No cóż. Ale masz racje, dzieci kochaja nas - ups naszą pomoc.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, ale zawsze zostaną naszymi dziećmi, tak jak i my dla naszych rodziców. :) Czy tak aby na pewno przegrywamy z innymi kobietami? U mnie to trochę inaczej wygladało, więc ja nie czuję się przegraną. Nie tęsknie za tym co było. Chyba mogę powiedzieć, że dobrze, iż znalazłam w sobie dośc siły, aby się wyzwolić. Wyszło to wszystkim na zdrowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, a Ty co w kąciku siadłeś i się tylko przysłuchujesz. Pisz tu z nami. Powiedz nam jak Tobie minał dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie, ze chociaz Ty jesteś zwycięzcą. Ja raczej przegraną, sponiewieraną - ot nauczka na przyszłość - kochaj również siebie. A co do naszych dzieciaczków, one zawsze bedą nasze, ukochane te najdroższe. ❤️❤️ Szkoda tylko, że miłość rodzicielską dzieci dostrzegają tak późno. Ale lepiej późno niz wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic co miłe nie trwa wiecznie, miłe rozmowy czas jest skończyc. Muszę swą główkę położyc na podusi, bo oczka kleją się już niemozliwie. Pozdrawiam Was najdrożsi, życzę milutkich snów. Całuski przesyłam jak zwykle gorace 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, dużo by na ten temat mówić, jak było, co było, tylko ja tutaj tego nie chcę robić. Nie czuję się ani przegraną, ani zwycięzcą. Może własnie dojrzałam w pewnym momencie do tego, aby pokochać i szanować siebie. :) Violu, dzieci dostrzegały i dostrzegają. Tylko nie wiem dlaczego tak im sie do dorosłości spieszy.:D Ale w końcu, czy zapomniał wół jak cielęciem był ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu i ja pójdę w Twoje ślady. Jutro kolejny, niełatwy dzień. Słodko śpij i miło śnij Violu. :) 👄 Maximie dobranoc. Tobie również miłych snów życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, idziemy spać! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam życze kolrowych snów, piękne młodości > Jutro opowiem co mnie spotkało dzisiaj. Uśmiejecie się. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
itam znów w ten strasznie zamglony poranek 🌻 :) ale się jechało ;) jak w mlecznej zupie :D A teraz czas na pracy kęs - ale będę zaglądał ile dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również;-) w moim mieście mgła powoli opada zapowiadając duuuuzo słoneczka mam dzisiaj troche bieganiny po urzędacvh ale co tam! potem jeszcze wpadne do biblioteki po nowy pakiecik do czytania ostatnio potrzebuje słówek i zdanek jak kania dżdżu:-) moze mi polecisz cos przyswajalnego i na poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć w sprawie książek to może \"Tasiemiec księżnej pani\" Haszka? Jest to zbiór opowiadań na różne tematy traktujący niektóre sprawy z przymróżeniem oka. Jako rekomendacja niech posłuży cytat z jednego z opowiadanek \"Jest kraj w którym weterynarz może być ministerm spawiedliwości a prawnik ministrem rolnictwa\". I wcale autorowi nie chodziło o Polskę :) Mimo mgły gęstej jak śmietana, uśmiecham się słonecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Max..:-) witaj również serdeczne dzięki wyszperam ją z regałów:-) i...ruszam wreszcie zmierzyc się z nowym dniem bo wciąż jeszcze siedzę w..negliżu:-)) moze ktos doda to naszych wywodów temat BOMBĘ i będziemy żwawo dyskutować!;-) pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Opolanko [ucałował obie dłonie młodej damie] 🌼 Na Onecie jest dość ostra dyskusja w sprawie tzw. dysortografii. Już podniesiono mi ciśnienie. Lenistwo ma być motorem cywilizacji... Ale co tam. Miej piękny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×