Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

miły Maximie, w filii bibl. publicznej/ w mojej dzielnicy/ nie było \"Tasiemca...\"Haszki, a szkoda rzucam sie zatem do czytania tego co wybrałam:-) moze odnajdę w tym jakis fajny temacik do naszego GŁÓWNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dzień dobry. :) Nareszcie weekend! Można będzie odpocząć i wyspać się do woli. :D Opolanko, coś Ty ciekawego w biblitece znalazła, że nawet może pasować do tematu tego topiku, który właściwie już dawno z obranej drogi zboczył. ;) Maximie, jak się pojawisz, koniecznie opisz swoją wczorajszą przygodę. :) Kiedyś czarny, mnie juz nie dziwi, że pojawiasz się i ...we mgle nagle znikasz. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj stara gwardio;)! Posyłam całuski na miły poczatek weekendu 😘😘😘 Ksiażki, które dały mi symapatyczny wypoczynek podczas ich lektury to: ,,Dom sióstr\", Osobowość ćmy\", ,,Epidemia zamkniętych serc\", ,,Kocham Cię\", ,,Pielgrzym\", ,,Piąta góra, ,,Alchemik\", ,,Weronika postanawia umrzeć\" i wiele jescze innych.... Kiedys jeszcze je wymienię. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu 👄 Gwardio powiadasz? Ino jeden gwardzista (a właściwie gwardzistka)wartę tu trzyma...:O Chyba, że teraz będzie nas dwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, skoro w dzisiejszych czasach kobiety muszą portki nosić;) to i starz potrzymac możemy. :) A podobno mężczyźni są tacy odpowiedzialni za swe kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, Ty się nigdzie nie zapadaj, toc to zwykła literówka! :) Noah, witaj! :D 👄 W takim towarzystwie to do rana moge dyzurować! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah, wiesz co to tęsknota? Jeśli wiesz - to nie dziw sie mej złości. Tak mi smutno było bez Ciebie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt lepiej nie wie co to tesknota :O i ja sie ciesze ze Cie zastałem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, taka dzisiaj strasznie zmęczona jestem, więc nawet nie spogladam w klawiaturę, bo jednym oczkiem zasypiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, ja tez odczuwam zmeczenie po całym tygodniu pracy, ale piatkowe popoludnia zawsze mnie radosnie nastrajają. Swiadomość tego, że nie musze jutro zrywać się ze świtem nawet senność przepedza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, ja tez zazwyczaj w piatkowe wieczory czuje jak skrzydła mi rosna u ramion, ale dzisiaj mam tak niskie ciśnienie, że nawet kilka kaw nie pomaga. :) Ale co tam - nie poddam sie skoro nawet Noah jest.:D Noaszku, powiedz czy wymysliłes jeszcze coś na temat naszej wymarzonej wyspy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zawołamy resztę TUBYLCÓW i tych co buszuja po Kafe. Hop hop hop hop wejdzcie na te stronkę. Damy bukiet 🌻🌻🌻na powitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, więc sięgnij po coś mocniejszego. :) Lampka koniaku w tym jest bardzo pomocna. Chyba, że ...chyba że ... ja Ci cisnienie zaraz podniosę.;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak !!! myslałem o obowiązkowych spacerach brzegiem morza p kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiec ja zaraz wyrwe sie od komputera i pójde na spacer własnie brzegiem morza z moim psiaczkiem ukochanym. Noah - strzał w dziesiatkę:D Kobietko, jak wróce to sobie lampke czerwonego winka zaaplikuję, dla zdrowotności...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) Nareszcie dorwałem sie do kompa :) Viola i Kobieta Też po 40-stce {kwiatek] [ucałował obie dłonie prawdziwym damom] Witaj Noah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×