Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Viola - dla Ciebie - 🌼 Kobieto po czterdziestce- dla Ciebie - 🌼 Panowie - witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu 1966, wyjdzie ze mnie zimny, kamienny kalkulator (czyli to kim jestem) ale zabrałbym wydanie pełne prac prof. Steinhausa (sławnego polskiego matematyka). Nie tylko ze względu na treść, która jest mi bliska, ale przede wszystkim dla pięknej polszczyzny z jakiej profesor słynął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Perl, nasze prawdziwe ja to nasza codzienność. Jeżeli Ktos lubi grać będąc pod osłoną mroku, to może się potem i obawiać. Powinien i sobie zdawać sprawę, że może przez to coś stracić, może jakąś cenną przyjaźń. :) Więc po co udawać, iż jest się kimś innym niż w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, ,,szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz , aż się zepsujesz\"....... Ja to lubie tak czasami popolitykować( mówiłam, że często mam zdanie inne niz pozostali), a ponadto pracuję społecznie w związku zawodowym .............. Kobietko, ja tez mam dopiero co skończone 18 lat + 22% vat :P...... A z drugiej strony prześmiewca nie jest dżentelmenem skoro mówi o wieku kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Perl, dziekuję i ... zwolnij trochę, porzysiądź na chwilę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
oczywiście "przysiądź" winno być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl, życie to ciagła pogoń, oby nie była wyścigiem szczurów............. Nasza rzeczywistość! Zaglądaj do nas. Bądź z nami! 🌻 i 😘 na tę pogoń - rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, jestes w błędzie. Nie cenię Twego wyboru jako nietrafny. wręcz przeciwnie - pochwalę, bo masz pasję. A pasja mężczyzny to najwieksza z zalet! .............jedna z tych kilku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, był czas, że żywotnie się polityką interesowałam, ale po kolejnych zmianach w rządach, samorzadach, wchodząc w to nawet głębiej, doszłam do wniosku, że w tym kraju nie ma szansy na normalność. Już nie mam cierpliwości do słuchania tych gadających. Gadanie, z którego nic sensownego nie wynika, takie bicie nikomu niepotrzebnej piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maxim na wyspie z książka. ;) Noah, oprócz wiemy Kogo ;) zabrałby zapałki. Widać, że przezorny z niego człek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak! Aczkolwiek bedąc wielka optymistką daję zawsze szansę, potem obserwuję, wyciagam wnioski, głosuję i znowu daję kredyt zaufania, aby potem móc obserwować............................. Polacy nie potrafia szanować wolności i samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) Violu jeden całusek to nie całusek dlatego 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘:) witam kobieto 😘😘😘..i ciebie Maxim2121 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, ja powiem tak - kredyt umarł. :D Kilka razy zaufałam i się głęboko rozczarowałam, więc stałam się niedowiarkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do wyspy :)....pewnie ze by sie znalazło miejsce dla Ciebie ;) Violu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, obdarowujesz i mnie 👄 więc nie pozostanę dłużna, wiedząc już, że nie sprawię tym nikomu przykrości. :) Dla Ciebie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto Też po 40, nie pamiętam już kto powiedział, że \"Ludzie nie powinni wiedzieć jak się robi dwie rzeczy: parówki i poitykę...\" Zaiste, coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim - zgodzę się, że nie powinnyśmy wiedzieć jak sie robi politykę, a co masz przeciw parówkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie musze wiedzieć jak sie je robi... i tak bardzo je lubie szczególnie w bigosie :D kobieto dziekuje za buziaczki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah, zaparo mi dech w piersiach, serce stanęło - więc mnie zabierasz na tę wyspę! biegne pakować kufry. A noże jednak nie bedziemy tam nosić ubrań cywilizacji miejskiej a ciuszki wykonane z materiałów przyrodniczych;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, ci jednak są tacy mądrzy, że dobrze wiedzą jak się ją robi, jak się uprawia - nazywając po imieniu - prywatę czyli jedyną dla nich słuszną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, czy Tobie wszystko z jedzeniem musi się kojarzyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, Ty mój wróg?! A nigdy w życiu! :D Kończymy więc z polityką, co by walka na noże się zaraz nie rozpczęła. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Chyba kolacji nie jedliście. :D Głodnemu zawsze chleb na mysli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×