Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Noah, ja boję się samotnie pływać, więc tylko w szuwarach się przyczaiłam . ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, lampka wina tez bywa zalecana , więc pij na zdrowie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih przy mnie nie trzeba sie obawiać swietnie pływam od 9 roku zycia na wyspie za ratownika moge robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noaszku, może na całuski zareagują😘😘😘😘😘 dla kazdego faceta wustka, a dla Damy poświęcał sie będzie sie Noah - co ja gadam , nie poswiecał tylko pewnie uczyni to z wielka przyjemnością. ;0 Ja to czynię z wielka przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maxim witaj miło. :) A któż Tobie komputer okupuje? ;) Nie chwaliłeś się żadnym wspólnikiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku , czyżbyś zareagował na 😘? Jeśli tak to wielki 😘 prosto w ustka ode mnie. Kobietko, ja razem z Toba w tych szuwarkach- ale w morzy nie ma szuwarków!:D Noaszku, ja sie boję, nie umiem pływać! uratujesz mnie ? A czy koło naszej wyspy beda pływać rekiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, ja na powierzchni się utrzymuję jak ...boja nawet ;) ale bezpieczniej się czuję jak ratownik jakis w poblizu się kręci. :D Więc nastepna fuchę na wyspie załapałeś. Nie ma to tamto.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, ciiiiii, na naszej wyspie wszystko mozliwe, nawet szuwarki sie znajdą. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu alez oczywiscie ze bedą :D i bardzo dobrze przecież musimy sie czyms odzywiać :D a z płetwy afrodyzjak gotować ... pewnie ze Cie uratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem szczerze, że lubie dania egzotyczne, doprawione humorem i szczypta ......afrodyzjaków - wszak bedę kucharką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jaesteście , to opowqiem Wam co mnie wczoraj spotkało. Oprócz maturalnej klasy matematycznych ciap, od niedawna zastępuję chora koleżankę i wbijam w młode głowy zawiłości matematyczne. Koleżanka dostała babiniec. Taki normalny, co to zgodnie z normą, jeszcz fiu-bździu w głowie. Gdy po raz pierwszy pokazałem czego będę wymagał, to pannice zaczęły kombinować czy mam jaieś słabości. Po kilu nieudanych próbach wpadły na iście szatański pomysł. Skoro ma ich dręczyć facet, to niech lepiej zwarca uwagę na atrybury kobiecości niż na wiedzę. Tak się wystroiły że niejeden miałby oczopląs. Nie wiedziały jednak, że dla mnie sa wyłącznie uczennicami. Podczas dręczenia przy tablicy jednej z nich (pisała takei bzdury że szok) nie wytrzymałem i powiedziałem \"Zdaje się że umówiłaś się z kooleżanakmi, że dziś miałaś być pojętna, a nie ponętna\". Kasa napierw oniemiała, a później gruchnął smiech aż szyby zadrżały. Wstała jedna odważna i przyznała, że specjalnie odszykowały się, abym bardziej zwarcał uwage na urode niż wiedzę. I że zaskoczyłem je na amen. Podyskutowaliśmy conieco o brakach jakie mają w matematyce (zawsze śrubuję poziom) i ustaliliśmy plan zajęć dodatkowych. Trzeba będzie im pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, a my listki jako bikini nosić bedziemy i na świat swe ciała pokazywać będziemy?;) tylko cicho musimy o tym mówić, aby nasi mężczyźni sie nie dowiedzieli.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie :D Panny świetny pomysł miały, a Ty z zimną krwią je zadręczałeś i ...zdemaskowałeś. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czemu nie mamy wiedzieć:P na cały swiat sie wystawiać to tak a przed nami sie ukrywać ??? ładnie to tak!!!! to ja o te płetwy z rekinami wojować bede a Wy takie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim to znany sposób młodych kobietek na ,,psorów\" - na studiach robiłysmy to samo, a dodam, że był to kierunek czysto babski. Więc ,,byłyśmy nie pojetne, ale ponętne\"- taka nasza natura, chcemy Was czarować drodzy mężczyźni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, wczoraj bodajże napisałam co na wyspie obowiązuje ;) Ma być ekologicznie, a więc w zgodzie z naturą, żadnych tekstyliów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, a czemu masz chronić się przed męskimi spojrzeniami [oblizał się oczami] 🌼 jesteś młoda i piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....No tylko małe 40-dziesci wiosenek na karku - ale MŁODA JAK TA LALA! MaXIM 😘 Kobietko, ja przeciez o figowych listkach mówiłam, zszytych na wielkość bikini......:D Przeciez Ewami z raju nie jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, Viola pewnie uchyli tylko malutki rąbek, im więcej tajemniczości tym... ech, co ja będe Wam, mówić ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja z moim potęznym brzuchem będe musiał chować się po krzakach. Żeby Was nie straszyć (ważę ponad 120kg przy wzroście 176cm) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, ja tez o takim ubranku myslałam, ;) jakos w stroju Ewy biegać po wyspie bym nie umiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×