Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
No i mnie się przytrafiło 😭 odstrzelić oczywiście, odstrzelić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez Violu, To jeszcze jesteś bardzo młoda. Jak ktoś ma zamiar odstawiać na boczny tor takich, kórym mteryka dość wcześnie wydano, to niech pomyśłi, że powinien zabić się zanim dojdzie do np. mojego wieku :) A może kawałek banana? [podał obranego bana do ręki] Zobacz jak pięknie gwiazdy migoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz Kobietko, jak mnie na duchu podtrzymać:D. Bedziemy dzielnie swych zalet i wdzięków bronić i dokopiemy tym niedowiarkom. Nasze atuty to nasza siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, rozumiem, że ten banan to dla mnie? ;) Ja przecież jestem wielka miłośniczką tego owocu! :D Skołowana, miłego latania po odchłani internetu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Viola, wczoraj mówiłaś, że wolisz ananasy, więc zostaw tego banana w spokoju :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdazyłem przeczytać co nie co ;)...... masz racje kobieto nie jedna dwudziestolatka moze zazdroscić :) zresztą małolaty niech pozostaną dla młodszych facetów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie włosy juz wyszły, a te co zostały sa siwe, hihi :) Witaj Noah po przerwie Właśnie obżeramy się na naszej rybkami smażonymi nad ogniem i owocami :) Jesteś zaproszony. Masz jeszcze mleczko kokosowe [podał kokos]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, wiem tez co mówię, mimo, że w zasadzie mi ...nie wypada. :D Czasami jednak jestem trochę zarozumiała. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie bocze sie tylko ledwo co monitor widze a co tu mówic o czytaniu lub pisaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ciągne ginn ale dziś racze sie piwem ... to tak na sen :O ostatnio mmialem z nim problemy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby bezsenne noce? Ja tez tak mam.................... Uśmiechnij sie do nas:D:D:D:D:D - cosik smutny dzisiaj jesteś.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sącze sobie mineralkę (alkoholi nie tolreuję. Taka przypdałość. Kłopoty ze wzrokiem.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze ktoś z Was umie pedzić bimber bo na wyspie o trunki bedzie trudno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kłopoty z pionem :D 2-3 razy w roku czesciej nie pije do tego stopnia bo uwielbiam kierownice ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah - Ty żartownisiu.:) Ostatnio kupiłam kokosa , a w środku mleczko sfermentowane - niezły alkohol, ale śmierdzący. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu smutny ? ...raczej zmeczony mamcia noc upomina sie o mnie zmeczenie musi kiedyś wyjsc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zołwiu ale wtedy bede mógł sobie pozwolić na koko\'sianke bo to zółw bedzie prowadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musimy koniecznie wszyscy pojechać na tę wyspę szczęśliwości, bo widzę, że jesteśmy pracoholikami. Jutro sie pakujemy! Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1410 można robić w normalnym domu. Jak znajda się odpowiednie owoce na nasze wyspie to czemu nie. Moge się zająć produkcją, mimo że sam nie spożywam. :) Trzeba będzie wyprodukować odpowiednie naczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tak wolno czytacie czy ja tak szybko pisze ?...bo straciłem orientacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim2121>>. tak własnie pomyslałem ze matematyk moze zdziałać cuda w tej materii masz fuche zaklepaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×