Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ ,,LAWECZKO!!! ,,,,,,,,,Roanno,,,,,,,jak milo,ze czekasz na mnie,,, Dla relaksu zapraszam ,,,,do kina,,,,,,,,,,,,na Szkole uczuc,,,,rez.Pedro Almodovara\"a,,,,,,,,,,,swietna komedia !! Bohaterkami sa SILNE KOBIETY,ktore musza radzic sobie same. Bo,,,,,,,,tylko gdzies w tle przewijaja sie mezczyzni niosacy zlo i nieszczescie. Glowna bohaterka Raimunda pracuje jako sprzataczka,,,,,pracuje ciezko,,,od rana do nocy.Pewnego dnia wraz z siostra i corka wybieraja sie do rodzinnej wsi,,,,,,,,,,Po co tam jada,,,,,do kogo,,,? Przewija sie tesknota,,,,,,,,,szukanie zgody w rodzinie,,,,,Mowi o sprawach powaznych. Zostawiam aforyzmy ,,,,,o malzenstwie,,, MALZENSTWO jest jak: ___wizyta w restauracji___wydaje ci sie,ze twoj wybor jest najlepszy,dopoki nie zobaczysz,co dostal facet przy sasiednim stoliku, ____podroz w nieznane___wiadomo skad i kiedy sie wyjezdza, ale nie wiadomo,kiedy i dokad sie dojedzie, ____goraca kapiel____kiedy sie przyzwyczaisz,nie jest juz taka goraca, _____wspolnota____zlozona z wladcy,wladczyni oraz dwoch niewolnikow,co daje razem dwie osoby, Czytajcie z przymruzonym okiem! ,,,,,,,,,,,,,,,,Do zobaczenia! Pozdrawiam serdecznie wszystkie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! kobieto samotna-----nie zamartwiaj sie emerytura.Nie bedziesz sie nudzic,zapewniam cie. Ja rowniez nie mam dosyc pracy.Zycie nam ucieka,tyle czasu wkladamy w rozne drobiazgi,a trzeba wreszcie zrobic cos dla siebie.To dla nas jest wazne.Moze troche pozno na takie refleksje?Wszystko co ciekawe jest przed nami.Mam poczucie, ze obudzilam sie na nowo,odkrywam \"nowy\"swiat.Tobie tego rowniez zycze.Wszystko co piekne,jest przed nami. Pozdrawiam panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogawędzić posiedzieć
to było i jest fantastyczne!!!!!!!!!!! poprawia humor 🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D 🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D 🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,ROANNA! Fantastyczne,,,,,dziekujemy!!!! Od wczoraj smieje sie ,,,,,wszak smiech to zdrowie,,,,,a teraz czytam,,,,,,,,,,,,,,,takie wspanialosci o sobie,,,,,,,usmiecham sie, a jakze,,,,,,,czytam,,,,,ze na moj widok kobietom drza kolana,,,,,,, o rany,,,,,,,,,,,,,,przerazil mnie na chwile ten zapis,,,,,,,ale na chwile,,,,,,,dowiedzialam sie niechcacy,ze VENESSA to mezczyzna.... Teraz to dopiero smieje sie w glos,,,,!!!! Na szczescie mam swoje prawdziwe imie,,,,,,nie tam nick,,,,,,,,,i czytam sobie ,,,,,,i rosne,,,,,,,,jak mi dobrze!!! Pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa :) już widzę Twoją minę jak przeczytałaś \" że kobietą drżą kolana\". Popłakałam się ze śmiechu :) ale numer. :) Cieszę się, że wam się podobało :) Buziaczek i misiaczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO,,,,,, ,,,,,hihihihihi,,,a jeszcze wczoraj pytalam sie,,,,,,,,z czego sie smiejemy???????? Myslalam,ze z polityki,,,,,,,,,,,,ale raczej przypomina to smiech przez lzy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,moze ze sluzby zdrowia ?----------tez nie bardzo,,,,,,,,,,zwlaszcza wtedy,gdy przychodzi nam skorzystac z uslug wspomnianej sluzby,,,,,,,,,,, Smiejmy sie w kazdych sytuacjach....podczas smiechu wytwarzaja sie w naszym organizmie endorfiny,poza tym pracuja miesnie wszelakie,,,,,,,smiejac sie,zginamy sie w pasie,,,,,podskakujemy,,,, Same plusy !!! A teraz z wlasnego imienia....!hihi http://smiechu81.webpark.pl/ Opowiedzcie jakas zabawne historie ,,,,z zycia,,,,Pamietacie? Smiech jest bardzo zarazliwy,,,,,pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,Roanno,,,,,ja chyba glupieje na starosc,,,! Dobrze,ze nic nie jadlam,,,,czytajac o Venessie,,,,a teraz co madrego zrobilam,,,,,,,,,,,,,,,????? No co ? Normalne to przeciez nie jest,,,,,,,,,,,,,,,nawet pies patrzy i nie dowierza,ze ludzie moga byc tacy smieszni.Pewnie,,,,,pyta sie \"Z czego sie smiejesz mala,,,\"? Jezu,,,,,,,,,co ja wyprawiam.....oj,niech tylko zajrzy do nas Kingala,,,,,,,przerazi sie moim wczesniejszym wpisem. Trzeba zrobic porzadek ,,,,,,,bo troche przesadzialm.Nie zamierzalam,,,,naprawde! Sorry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa a co Ty tak się przejmujesz :) a zwłaszcza Tym co sobie ktoś tam pomyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,Roanno,,,,,,,,dzieki za wyrozumialosc,,,,, Ten powazny piesek przypomnial mi zabawna historie,,,,,miala ona miejsce nad jeziorem ,,,,, MM lubial wedkowac,,,,,wzial ze soba psa,,,,,usiedli na pomoscie---PAN__wpatrzony w wode,,,,,biora,nie biora,,,,,tymczasem pies znudzony wpatrywaniem sie w wode,,,,,,poslusznie siedzac,,,,,przysnal.Nagle,,,,,,,,plusk do wody,,,nie ma psa ! Oczywiscie PAN zasmiewal sie z nieboraka na cale jezioro,,,,, a jego posluszna psina wyczolgala sie z wody,,,,,i przyszla do pana,spojrzawszy na niego z takim wyrzutem ,,,,,,calkiem jak ten na zalaczonym obrazku.... Z pozdrowieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Przypomniała mi się historia kiedy mój pies zobaczył w wodzie żabę którą chciał powąchać. Uparcie wtykał nos w wodę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Dawno ,dawno temu, bylo to na wedkowaniu,,,,,,MM i jego kolega usiedli sobie nad brzegiem jeziora,zarzucili wedki,,,,i gadu,,,gadu,,,,nagle jakby w nich piorun strzelil,,,,zaczeli wskakiwac do wody i wydzierac sie w nieboglosy,,,,,bo ni stad,,,,,pojawil sie byk,,,,najprawdziwszy,,zblizyl sie do nich,,,,i zaczal \"dodawac\" calej sprawie lekkiego horroru,,,,,,,,,,,,,,uderzal kopytem o ziemie,,,,,parskal i,,,,,zblizal sie do nich. Nie bylo wyjscia,,,,,,trzeba bylo wskakiwac do wody,,,,,nie umiejac plywac.,,,,,Na szczescie uratowalo ich drzewo w wodzie,,,, Byk postanowil poczekac na nich,,,,,,,wyzarl im ich prowiant,,,,polamal pozostawiony sprzet,,,,,i czekal,,,,,,,,,,,,,,,,, ale znudzilo mu sie,,,,,,,,,,,,,,,,wedkarze wrocili do domow i ich opowiadan nie bylo konca,,,,,,oczywiscie ,za kazdym razem z zdodanym szczegolem.Po latach,,,jesli ktos by ich posluchal,,,,,to pewnie pomyslalby sobie ,ze byli w dzungli,pelnej dzikiej zwierzyny. Hstoria ta nie nauczyla ich niczego,.....jeszcze z wiekszym zapalem wyruszali na "lowy". No.niech sie na swiecie pojawi wnuczek,,,,to dziadek dopiero popisze sie opowiescia,,,,hihi Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ich opowiadaniom,,,,,moze opowiesciom,,,,,nie bylo konca,,, z dodanym,,,,,,,,z wrazenia popelnilam bledy.Przepraszam. Jestem ciekawa tej historii,,,,,,w wykonaniu dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam dzień leniucha....nic mi się nie chciało robić i chciało mi się spać. Toteż spałam. A planowana robota... w przyszłoci :) do zrobienia kiedy będę w lepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,Witaj KINGALO! Jak dobrze,ze przed snem zajrzalam tu,,,,pobudzilas moja wyobraznie,,,,,, Ubawilam sie Twoja opowiescia,,,,,, mowilam,,,,,ze smiech jest zarazliwy,,??? O rany,,,,,,,,,,!!! Jestem przekonana,ze nigdy tego nie zapomnisz,,,,, Przywolalas mi moje wspomnienia,,,,,,,,,,,,,wyspie sie i zaczne je relacjonowac,,,, PS. Niektore sa takie ,,,,,,szkoda slow.,,,,Czekam na cd. Waszych opowiesci. Zycze Ci kolorowych snow! Dziewczynki w Polsce juz niebawem zaczna wstawac,,,,,, DZIEN DOBRY w sobotni poranek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ,,,LAWECZKO! Chyba odechcialo mi sie zartowac,,,,,,,,,,,,czy to mozliwe,,,,? Czytam,,,,ze w Lodzi zorganoizowano spotkanie z egzorcysta____ szkolenie dla nauczycieli,,,,,,,,,,jak rozpoznac czy wychowanek jest opetany przez diabla? To chyba jakis zart,,,,,,??? Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anegdota opowiadana przez Polaka,,,,,,,zam.w Chicago W jego ukochanej rodzinnej miejscowosci spozycie alkoholu,,,, bylo tradycyjnie wysokie. Pewnego dnia,do knajpy w F,,,,w trakcie zwyczajowego spozycia przez miejscowa ludnosc,wpadl wsciekly naczelnik gminy. ___To skandal z tym alkoholem !!---krzyczal wymachujac gazeta. ___Ze statystyk wynika,ze nasza gmina znajduje sie na drugim miejscu w spozyciu najtanszych win,w calym wojewodztwie ! Jak my wszyscy wygladamy,,? Zapadla klopotliwa cisza.Po chwili,od jednego z okupowanych gesto stolikow wstal pewien mocno juz zmeczony biesiadnik. -----Baarrrrrrdzoooooooo przepraszam,panie naczelniku___ wyartykulowal z prawdziwa skrucha.: ___Obiecujemy wszyscy,ze w przyszlym roku bedziemy juz pierwsi,,,,,,,,,,,,, Czego mieszkancom miejscowosci F,,,zycze najgorecej,,,,! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko uczniowie popelniaja gafy..... Dzis nieplanowany humor w wykonaniu n-li polskich szkol,,,,,, !/ \"Przeciez macie to wszystko pisemnie napisane\" 2/\"Szymon,czy ty spadles z Himalajow?\' 3/\"Ja sie czuje,jakbym sie w ogole nie czula\" 4/\"Ja sie czuje,jak przywodca stada gesi,a wy to jeszcze stadko\"... 5/\"Nie wiem,czy ty masz w spodniach olow?\" 6/\"Robie z siebie od czasu do czasu blazna,zebyscie polubili i zaczeli uczyc sie geografii\" 7\"/Nie naleze do takich sztywnych sztywniakow\" 8/\"Ziemia wykonuje dwa ruchy w bok\". 9/\"Powinienes wiedziec,ze juz niedlugo bedziesz w okresie reprodukcyjnym\" 10?\"Olenka zostala zapisana Kmicicowi w testamencie;kiedys to byl porzadek.\" 11/\"Mial tyle kasy,zone sobie wymienil na nowa; normalka\" PS.Pamietam,ze w Przekroju ukazywal sie humor zeszytow,,,,chyba byl ciekawszy,,,, byl w wykonaniu uczniow,,,,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Venesso,jestem juz.Wiem,ze bardzo chcesz nas tu widziec.Trudno znalezc troche wolnego czasu przy sobocie.W ogrodzie tyle pracy,w domu tez.Moze pozniej ...Czytam wskazane teksty.Slucham muzyki. Wszystko jest potrzebne. Zawsze Was czytam,ale z pisaniem mam troche gorzej... Pozdrawiam wszystkie panie! Czekam na posty Kingalii,Roanny,kobiety samotnej,cocacolii; lubie Was czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×