Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość 4diament
Pozdrowienia z Californi dla wszystkich laweczkowiczow. Szczegolnie cieplo witam Venesse, ktora wskazala mio droge do laweczki. Jest tu milo i bede Was odwiedzac, jesli pozwolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,Witaj MOJ DIAMENCIKU! Dotarlas do nas...! Czy przyjrzalas sie,gdzie usadowilysmy sie? Nie staraj sie zapamietywac miejsca,,,,,,,,,,,jutro bedziemy gdzie indziej. Dba o to nasza niestrudzona Kingala. Biegne do Ciebie co sil............witam bardzo serdecznie....!!!! Nawet nie wiesz,jaka jestem szczesliwa!!! Dotarlas! Czuje powiew kalifornijskiego \"powietrza\"..... Sa tu fantastyczne dziewczyny,,,,,,,,,,nie krepuj sie,usiadz wygodnie,,,,,,,,,,,opowiedz nam cos o sobie,,,,,,,,,,i zagladaj do NAS zawsze ,o kazdej porze....Nie czekaj na odpowiedz,tylko pisz.... Jestesmy na \"posterunku\"! Daj znac,czy wygodnie usadowilas sie,a ja poszukam jakiegos wiersza. Dla Ciebie! Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,Diamencie..! Niestety,nie zadedykuje Ci wiersza z powodu przerwy technicznej _______trwaja prace konserwacyjne serwera. Czy lubisz jesien..? A jaka jesien jest w Kalifornii???? do samotnej kobiety! Mysle,ze szczurek jest \"markiem nocnym\".A moze bawi sie w chowanego? Dzieki za dowcipy....hihi ! ..smiech to zdrowie....! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESIENNE SNY
W kasztanow figlarnych brazach w liliowosciach wrzosow lsnieniem zachodu promiennych zasypianiem oddycham. W oczu ich glebie wracam przez szelest lisci w poldrogach w serce jesieni wsluchaniem Pomieszkuje myslami od zmierzchu po swit szeleszczacego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJCIE DROGIE PANIE! Dzisiaj miejsca mamy ,,,,,,,,,,,,,,,oj mamy,,,,musimy usiasc wygodnie,bo i temat SZCZESCIA wymaga szerszego spojrzenia,,,,,,,,,,,,, \"Kiedy jestesmy szczesliwi,jestesmy zawsze dobrzy, kiedy jestesmy dobrzy,nie zawsze jestestesmy szczesliwi\" ...........................................................Oskar Wilde........... SZCZESCIE jest jak hiperbola__wznosi nas,by pozniej pozostac wspomnieniem\" Szczescie nosimy w sobie; jest to rownowaga duchowa,wewnetrzny spokoj,radosc zycia,zdrowie,wewnetrzne cieplo,odczucie samospelnienia, milosc,oddanie ,zadowolenie z zycia,,,,,,,,,,,,,,,, Mysle sobie,,,,,,,,,,,,,,ze kazda z nas ma swoje szczescie, SZCZESCIE to piekne chwile.kiedy kochamy kogos___mamy zyc dla kogo___________to zdrowie w rodzinie,,,,,,,,,,,,,brak poczucia winy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,bliscy sercu,zyczliwi ludzie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Jestem szczesliwa ____nie jestem sama na tym swiecie.Realizuje siebie i to przynosi mi radosc,,,,,,,,,,,, Jestem zdrowa,moge poruszac sie,,,,,,,,,,,,dostrzegac piekno przyrody,,,,,,zwiedzac ciekawe miejsca,,,,,,,,,,,,,,,,poznawac interesujacych ludzi,,,,,,,,,,,,,,,,,,widziec usmiech na twarzach moich bliskich,,,,,,,,,,,,,,,,byc kochana,,,,,,,,,,,,,,,,umiec kochac,, Co za radosc zyc!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawde czuje,ze zyje. Slysze rozbrzmiewajace glosy,,,,,wpatruje sie w piekne kolory jesieni. jestem szczesliwa,ze oddycham,,,,,,,,,,,,,,zyje!!!!!! Naprawde doceniam zdrowie i moje zycie__________to jest moja najwieksza radosc na tej ZIEMI. Yolando,Pasjo,Kingalo,kobieto samotna,diamencie....dolaczcie do tych SZCZESLIWYCH CHWIL.,,,,,,,,,,,,,mamy sobie tyle do powiedzenia,,,,,,,,. ,,,,,,,, Do zobaczenia na laweczkach!!! Pozdrawiam wszystkie PANIE bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,,,hej,hej Machamy do pozostalych PAN____zapraszamy do nas! A gdzie Marianna???? Cocacola??????? Czekamy na Was Mile Panie!!!! Pozdrowienia sle goscinna \"laweczka\" !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARWY JESIENI
Barwnym tiulem otulona idzie jesien w pelnej krasie, zlotych jablek i czerwonych ma w koszyku w swym zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór albo dzień dobry miłym i sympatycznym paniom Ja na chwilkę jestem jeszcze osłabiona po szpitalu Kochane moje uważajcie z grzybami. Uwielbiam grzyby chyba jak każdy ale nawet nie sądziłam że mogą zaszkodzić, na śniadanie zjadłam grzybki i nie wiem jak to się stało że zaczęła boleć wątroba a później okazało się że mam żółtaczkę. Lepiej się czuje ale od lekarstw jestem osłabiona. Pamętam o Was i jak wydobrzeję napewno dołączę. Do miłego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip
__Tato,co to jest szczescie?--pyta dorosly syn___mam pieniadze, kochajaca dziewczyne,radosc zycia....marzenia. ___Widzisz synu___niedlugo sie ozenisz i wtedy zrozumiesz,co to jest szczescie___tyle tylko,ze bedzie juz za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,Witaj cocacola!! Ciesze sie,ze przysiadlas do nas...........Wspolczuje! Uwazaj na siebie_________zycze zdrowka.Glowa do gory!Bedzie dobrze! Musi byc dobrze! Dzisiaj tak sobie dyskutujemy o szczesciu.Temat ocean.....! Kazdy chce byc szczesliwy w zyciu,ma do tego pelne prawo. Ostatnio slyszalam o Polaku z Kanady,ktory tez bardzo chcial byc szczesliwym....a wyladowal...........szkoda slow. Poszlo oczywiscie o kobiete,,, Mieszkal 11lat w Kanadzie.Prowadzil tam firme.Postanowil wrocic na stale do Polski.A ze od jakiegos czasu byl samotny,zaczal rozgladac sie za towarzyszka,ktora spedzilaby z nim reszte zycia.Z daleka szukac nielatwo,wiec o pomoc poprosil kolege z Polski.Przed slubem jednak postawiono warunek przelania na jej konto 50tys $.Wkrotce pieniadze zasilily rachunek przyszlej panny mlodej. Kanadyjczyk przylecial do Polski,spotkal sie z kolega.Sprawy przybraly nieoczekiwany obrot.Kolega z Polski oswiadczyl,ze to wlasnie on ozeni sie z ta \"namierzona\"pania,a pieniedzy nie odda. Doszlo do bojki miedzy panami,,,,,,,,,i tragiczny koniec. A mialo byc szczescie,,,,,,,,,,,,! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś do poczytania
"Nigdy nie będzie szczęśliwy człowiek, którego dręczy myśl, że ktoś jest szczęsliwszy od niego." "Pozwólmy ludziom być szczęśliwymi według ich własnego uznania." "Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera." Szczęście jest czymś, co przychodzi pod wieloma postaciami, więc któż je może rozpoznać. Szczęścia nie osiągniesz żadną chytrością. Naucz się znajdować radość w życiu - to najlepszy sposób przyciągnięcia szczęścia. Szczęśliwi chwil nie liczą, a później narzekają, że szczęście trwa krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra swoje szczescie widzi w swoim synu,,,,,,,,,ciagle zastanawia sie jaka jest matka..,,,,,,,,,,,? Nie ma sobie nic do zarzucenia,,,,,,,,,,,Moze idealizuje sie? Nigdy nic nie kazala wlasnemu synowi.,,,,,,,, Nigdy nie uslyszal od niej,ze mial to zrobic i to bez dyskusji.. Wrecz przeciwnie,zawsze dawala mu wybor.,,,,,,,,,,,,,,, Mowi,ze nie robila tragedii,kiedy odmawial zjedzenia przygotowanego posilku.,,,,,,,,,,,/,Nie mial niejadka!/ Nigdy nie narzucala swojej woli,,,,,,,,,.Kiedy widziala,ze jest czyms zajety,pytala,czy moglby przerwac.jesli slyszala zdecydowane NIE,dawala spokoj.Nie robila porzadku w jego pokoju,skoro on twierdzil,ze nie ma potrzeby.To byl jego pokoj . Od malego to jemu pozwalala decydowac w malych i duzych sprawach.Bardzo byl dumny z tego.Moja siostra udawala,ze nie umie podjac decyzji i i jemu zostawiala wybor. Dziecko przekonane,ze to ono wybiera,czuje sie dowartosciowane,pewne siebie,dumne z tego,ze jemu powierza sie takie odpowiedzialne zadanie.,,,,,,,,,,,,, Pamietam tez \"slynne\"zdanie mojego siostrzenca___To moja decyzja,musze sie zastanowic\". I moze dlatego wyrosl na odpowiedzialnego czlowieka. Pojecie konflikt pokolen byl pojeciem abstrakcyjnym......... Temat dzieci jest tematem \"morze\" .To sa nasze szczescia!!! Kochamy te nasze dzieciaczki za to,ze sa! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO! Dziekuje za piekne zdjecia! Ty wiesz,co mnie cieszy! Posiedze chwile z Wami i poczekam na pozostale Panie! Wolam,,,,,,,,,,,wolam,,,,,,,juz nawet troche zachryplam,,,, PS Pogode mamy wciaz piekna,,,,,,,,,,,,,i jak tu nie cieszyc sie..!! Male a cieszy,,,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROLOWA ZYCIA
Krolowo moja Pani ma Chce zatanczyc z Toba pierwszy taniec Posrod polnych kwiatow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Dzieci sa nasza radoscia,cieszymy sie z ich szczescia.Smutno jest rodzicom,kiedy na swojej drodze corka spotyka innych ludzi.Pisze o przyszlych tesciach.Kilka tygodni temu chlopak naszej corki zaprosil ja do swego rodzinnego domu,by poznala jego najblizszych.To,co tam zobaczyla,przerazilo nas wszystkich.Jego ojciec traktuje jej chlopaka okropnie.Wysmiewa go,wrzeszczy na niego i ciagle podwaza jakiekolwiek umiejetnosci swojego syna. Kiedy chlopak wyszedl na chwile z pokoju,jego ojciec zaczal na nasza corke wydzierac sie,dlaczego spotyka sie z takim niedorajda zyciowa.On ciagle jest porownywany do swojego mlodszego brata,ktory w tych porownaniach wypada na madrzejszego, sprytniejszego,bardziej udanego. Jak tak mozna traktowac wlasnego syna? Nie wiemy,w co pakuje sie nasza corka.Czy bedzie szczesliwa w tej rodzinie? Pozdrawiam panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka60
Pasjo,zabieraj córkę z takiej rodziny,jak najszybciej.Może być razem z chłopakiem.Tatuś to psychopata.Szkoda dziecka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,Witaj Pasjo i Olka 60! do Pasji! Zrobilo mi sie tez smutno.........ze jestes zaniepokojona atmosfera przyszlych tesciow swojej corki. Nie dziwie Ci sie.,,,,,,,,,,,,,,, Szczerze mowiac,najlepiej byloby,aby chlopak Twojej corki jak najszybciej sie usamodzielnil! ,,,,,,,Niech szuka mieszkania i zacznie zyc na wlasny racunek, zanim ojciec--psychopata upewni go w przekonaniu,ze nic nie jest wart,,,,,,,,,,,,,. Posluchaj Olki 60___dobrze Ci radzi. PS.Kazdy rodzic pragnie i marzy o szczesciu swojego dziecka, a ten,,,,,,,szkoda slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Jesien,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Dedydkuje Paniom ten piekny wiersz! Na dworze szaro. Liscie barwia sie na teczowo Las kolorowy i zlocisty Zlote liscie na drzewach sa, czekaja Az zrzucisz je na ziemie. Ja ide z Toba po tym lesie zlotym. Do Ciebie usmiecha sie ten las piekny. Kolory w lesie mienia sie w oczach. A Ty wsrod nich pieknie wygladasz. Wiec pamietaj,ze MILOSC jest tylko jedna, PS.Czy na pewno milosc jest tylko jedna?????????? A ZYCIE cale. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Bathort,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO SPRAWIA MI BOL
Rabin Moshe de Sassov zebral swoich uczniow,aby powiedziec im,ze w koncu pojal,JAK NALEZY KOCHAC BLIZNIEGO.Wszyscy pomysleli, ze ten swiety maz doznal boskiego objawienia,jednak Moshe zaprzeczy. __Prawde powiedziawszy__rzekl im__dzis rano,gdy wychodzilem z domu do sklepu,zobaczylem sasiadke Esther rozmawiajaca ze swym synem.kobieta spytala go: ___Czy mnie kochasz? Syn odparl,ze tak.Wtedy Esther zadala kolejne pytanie: ___Czy wiesz,co sprawia mi bol? __Nie mam pojecia___odpowiedzial syn. __Jak wiec mozesz mnie kochac,nie wiedzac,co sprawia mi bol? Postaraj sie jak najszybciej odkryc wszystko to,co czyni mnie nieszczesliwa,bo tylko wtedy twoja milosc bedzie pelna. I rabin Moshe de Sassov podsumowal: ___Prawdziwa milosc to ta,ktora oszczedza nam niepotrzebnych cierpien. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Paulo Coelho,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniom
JESIENNA...ROZBIERANKA... Drogie panie! Wszystkie na raz? Nie możecie! Bardzo proszę, do kolejki, Nie rozpychać się łokciami! Pani w żółtym, zaczynamy ? Jako pierwszej będzie trudniej Proszę w rytmie zrzucać szatki Pozostałe, nie podglądać... Pani w cętki, bardzo proszę... Widzę gorsik całkiem spory Proszę wolniej, nie tak szybko Chcę nacieszyć się pokazem Bardzo proszę, pani w rudym... Ile można w końcu czekać? I niech pani tak nie szarpie ! Przecież wszystko wokół fruwa! Tę w zieleni proszę damę... Niecierpliwie wciąż czekamy... Nie ta liga! Nie ten pokaz! Pani chuda jest jak ...igła! Ktoś w kolejce jeszcze czeka? To w czerwieni, młode dziewczę? Za lat parę przyjdź na pokaz Gdy dojrzejesz niczym wino Drogie panie! Bardzo trudno wydać werdykt, Która piękniej się rozbiera Biję wszystkim gromkie brawa Za urodę, wdzięk, koloryt Czas już skończyć naszą rewię I pożegnać wszystkie panie Zrzucam także swoje łachy Spadam - odrzekł wielki orzech Przyszła i na niego pora, Ręce stulił - teraz puste, Bez szemrania, prawie goły Stanął w kącie zasypiając Pozbierałam wszystkie szatki Jeszcze kilka pań zostało... Słyszę ciche głosy w sadzie: Pa...spotkamy się...na wiosnę. Elżbieta (Elicis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANIE,nie ulegajmy iluzjom! ,,,,,,Jak oddasz wszystko,nie bedziesz miala nic.,,,, W zwiazku z tym ,,,nie bedziesz tez KIMS.,,,,,,,,,,,,,,,A kocha sie ,kogos,kto ma swoja,,,,,,,,,,przestrzen,,,,,,autonomie,,,, swoje potrzeby,niezwiazane tylko z ukochana osoba,,,,,,, kogos,kto nie podporzadkuje sie za wszelka cene. .Musimy ustanowic granice.,,,,,,,,,,,,,, To naprawde smutne,ze wciaz tak duzo jest kobiet,ktore wyrzekaja sie siebie,zyja cudzym zyciem.Skad sie w nas bierze taka nadzieja? To sie bierze z ogromnego braku,ktory ma swoje zrodlo w dziecinstwie.Braku tak wielkiego,ze musimy sobie wymyslic cos jeszcze wiekszego,by ten brak uzupelnic. Klopot w tym,ze cos takiego po prostu nie istnieje,,,,,,,,,,wiec karmimy sie iluzja. Najpierw czekamy na ksiecia na bialym koniu,potem na to,,,,,,,,,ze ten ksiaze rzuci znad gazety jakies dobre slowo,,,,,,,,,,,,,a potem znosimy nawet to,ze zupa byla za slona,,,,,,,,, Kobiety,ktore nie wiedza,czego im tak naprawde brak,nie doceniaja, ile dobrego dostaja od ZYCIA. Chcesz miec zycie pelne czegos dobrego,przede wszystkim zobacz, ze juz masz bardzo wiele. Nasze zycie moze ofiarowac nam wiele,jesli umiemy z niego czerpac.Dlatego warto poznawac siebie,swoje potrzeby,dazyc do celu.Byc tylko z tym,co jest,bo tego,czego nie ma,w ogole nie mozemy dotknac.,,,,,, Trzeba sie napracowac,aby byc czlowiekiem! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Rozwazania na podstawie: \"Jaka wartosc ma dazenie do celu\"?___Katarzyna Miller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przysiądę na chwilę. Kiepską miałam noc. Rzadko wstaję o tak wczesnej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ławeczkowiczki :-) Wyjatkowo mam wolne przedpołudnie wiec spiesze do Was pogadac, podumać.........posmiac sie :-) Rozmawiamy o szczęściu? No tak--------szczęście dawac szczęście brać--------- w tym zdaniu własciwie zawarta jest cała filozofia zwiazana z podejsciem do szczęścia. A jak jest w praktyce? Wczoraj dowiedzialam sie o nieszczęściu Teresy. Została kilkanascie lat temu wdową.Miala trudnego męża, trudne zycie. Na pewno tak jak u każdego były jej dane dni szcesliwe jak i rozne nieszczescia. Po smierci męża poznala bardzo dobrego czlowieka, mieli wspolne zamilowania turystyczne, zorganizowali sobie wspolne zycie. W wypadku J. stracil noge. Wielkie nieszczeście. Zyli z jego depresjami juz nie tak szczęśliwi. Podnieśli sie, odbudowali. teraz wystawili swoje domy na sprzedaz i postanowili kupić wspolny dom-ich dom i zalegalizowac zwiazek. Wczoraj dowiedzialam sie ze J. Nie zyje. Nie znam szczegołów ale wiem ze Teresa do szcesliwych teraz nie nalezy -teraz i w najblizszym czsie na pewno. Zastanawiam sie ...............jak w takim nieszcesliwym okresie zycia, niezawinionycm, niezaleznym od naszej woli mozna cieszyć sie kwiatkiem, sloneczkiem chmurka i niebieskim niebem ???????? Te wszystkie teorie nie maja teraz, w jej zyciu i zyciu innych doswiadczonych przez los zastosowania. Tak to jest z tym szczesciem. Trzeba sie nim cieszyc wtedy kiedy mozna go brac, trzeba dawać wtedy, kiedy jestesmy do tego zdolni. I to z całych sił. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, ale plamaaaaaaaaa pisząc poprzedni post nie zauwazyłam nastepnej strony na której temat juz inny nieco :-) Wczoraj czytałam w Zwierciadle o solidarnosci kobiet. -Jestesmy wspaniałymi, potęznymi istotami. Nasza władza jest ogromna. Wynika z prawa zycia: rodzimy i karmimy. Trzymamy w dloniach serce swiata. Gdy te siłę odkryjemy w sobie, docenimy tez inne kobiety. A to wszystko zmienia. Piekne slowa. Mysle ze ławeczka jest takim miejscem gdzie solidarność kobiet i wzajemne zrozumienie czyni nas szczęśliwymi forumkami :-) 🌼ciesze się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,WITAJCIE PANIE! Jak milo wstac i przysiasc na laweczke,,,,,,,,,,,,,,,i przeczytac piekne posty o szczesciu,,,,,,,,,,o kobiecie,jej urodzie i pieknie,,, WARTO BYC,WARTO ZYC_____cieszyc sie szczesliwymi chwilami,,,, i byc kobieta! Yolando___pieknie napisalas! Dzieki. Pewna Japonka urodzona w Tokio,swoje dziecinstwo spedzila w USA Z tamtego okresu zapamietala dlugie podroze samochodem po calych Stanach.W domu mowiono po japonsku,ale ONA i tak czula sie Amerykanka.Po 10 latach wrocila z rodzicami do swojego kraju.Powrot ten byl dla niej wstrzasem.Bala sie swiata rygorow i z gory okreslonych rol.,,,,,,,,,,,,praca,,,,maz,,,,dzieci,,,,a potem juz tylko domowe obowiazki.Jako stypendystka psychologii wyjechala ponownie do USA.Tam spotkala stypendyste z Polski,swego obecnego chlopaka.,,,,,,,,,,,,Wrocil glod spontanicznego zycia. Przeniosla sie do Europy.,do Warszawy.Pieknie mowi o Polsce: ,,,,,,,,,,,\"Polska to kraina spelniajacych sie snow,moze wiec i moj sen takze sie spelni\". PS.Roanno,dzieki za link.Piekne wiersze o szczesciu. Pozdrawiam serdecznie !! Spelnienia marzen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to piekne,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!! \",,,,,,,,,,,Nauczmy sie znajdowac RADOSC W ZYCIU____ to najlepszy sposob przyciagania szczescia\" PS.Duzo radosci i szczesliwych chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×